12 kasım esra erol’da neler oldu? Skandal kadın Gülten Türkmen neler anlattı? Ayça Koçer bebeğine kavuştu!

Esra Erol ATV ekranlarında yine ülke gündeminde olan ve herkesin merakla beklediği gelişmeleri aktarmaya devam ediyor. Yine çarpıcı konu ve konuklarla seyircilerinin karşısında olan sunucunun bugün esra erol’da programının konukları; iki çocuğunu ile eşini bırakarak Polat Mengütay‘a kaçan ve Polat çocuklarını istemediği için pişman olan Büşra Çiçek ve Polat Mengütay, gelini Gamze Yar’ın evli bir adama kaçtığını iddia eden Solmaz Yar, Hatun Şahinöcer ve kocası Ali Türkmen’e rest çekerek 3 araba parasını yediği Ramazan Çakır‘a meydan okuyan Gülten Türkmen oldu. Kübra ve Sezer çifti boşandı.

Solmaz Yar gelini Gamze Yar’ı arıyor

Solmaz Yar, üç çocuk sahibi olan ve 1.5 yaşındaki oğlunu da alarak Ömer Yıldırım ismindeki evli bir adama kaçtığını iddia ettiği gelini Gamze Yar’ı arıyor. Bir an önce gelini Gamze’yi bulmak isteyen kayınvalide Solmaz Yar, bir an önce gelininin bulunmasını ve oğlu Kadir Yar ile boşanmalarını ve çocukların velayetini almak istediğini belirtti. 

Gezmeye gidiyorum diyerek üç çocuğunu alıp babasının evine kaçan Gamze Yar, bir süre sonra iki çocuğunu babalarına göndererek ortadan kayboldu. Ailesinin evinden daha sonra ayrılarak Ömer Yıldırım isimli kişi ile birlikte olduğu öğrenilen Gamze Yar nerede?

Gamze Yar telefonla canlı yayına katıldı

Gamze Yar telefonla esra erol’da programına bağlanarak kayınvalidesi Solmaz Yar’ın tüm iddialarını reddetti. Evden üç çocukla ayrıldığını fakat eşinin ailesinin gelerek zorla iki kızını elinden aldıklarını iddia eden Gamze Yar, eşi Ömer Yıldırım’dan sürekli fiziksel şiddet gördüğünü ve mahkeme kararı ile ceza aldığını belirtti. Ömer Yıldırım ile hiçbir ilişkisi olmadığını ve kayınvalidesinin kendisine bu konu ile ilgili iftira attığını söyleyen Gamze Yar,ekranda görülen Ömer Yıldırım ile birlikte olan fotoğrafı inkar etti ve can güvenliği nedeni ile abisinin kendisini Konya Meram’a gönderdiğini belirtti. 

Gamze Yar’ın kayınpederi canlı yayına bağlanarak, gelininin yalan söylediğini ve oğlu ile gelininin mutluluğu için elinden geleni yaptığını söyleyerek gelininin “çocuklar bana ayak bağı oluyor, ben bakamam” diyerek kendisine teslim ettiğini ifade etti. 

Gamze Yar’ın eşi Kadir Yıldırım canlı yayına bağlandı

İki kızını bırakarak evli bir adama kaçtığı iddia edilen Gamze Yar’ın eşi Kadir Yıldırım,kendisi ile ilgili atılı iddiaların hepsini inkar etti. 

Hatun Şahinöcer’in son kararı ne? Ailesinin yanına dönecek mi?

5 aydır kayıp olan ve ailesinin kızlarını bulması için Esra Erol’a başvurduğu Hatun Şahinöcer,önceki gün esra erol’da programı sayesinde bulunmuş ve dün canlı yayılanan programa konuk olmuştu. Dün programda ailesine dönmek istemediğini belirten Hatun Şahinöcer bugün de esra erol’da stüdyosunda. Kocasının kendisine ve otizmli çocuğuna fiziksel şiddet uyguladığını iddia eden hatun Şahinöcer, hayatının bir roman olduğunu söyledi ve “eve dönmek istemiyorum” dedi.

Kocasından boşandıktan sonra ailesinin kendisine sahip çıkmadığını, o evde yapamayacağını ve mağdur olduğunu dile getiren Hatun Şahinöcer’in ailesi ise, “kızımızın başına bir şey gelmesinden çok korkuyoruz” diyerek karşılık verdi. Ailesinin baskılarından bunaldığını ısrarla belirten Hatun Şahinöcer “tek başıma hastaneye bile gidemiyorum” diyerek sitemde bulundu ve anne kız dayanamayıp ağlayarak birbirlerine sarıldılar. Geri dönmemek için kendi evinde yaşama ve ailesi tarafından evlendirilmeme şartını ortaya süren Hatun Şahinöcer, gözyaşlarına hakim olamadı.

Hatun Şahinöcer’in eski eşi Murat Bey yayına bağlandı

Hatun Şahinöcer’in ihanet nedeniyle ayrıldığı eski eşi Murat, telefonla canlı yayına bağlanarak büyük çocuklarının kendi yanında olduğunu ve Hatun’un çocuğu görmek istemediğini iddia etti. Otizmli olan küçük çocuğu ise Hatun’un istemediğini ve o yüzden mecburen yurda verdiğini iddia eden eski eş, hiçbir suçlamayı kabul etmedi ve eski eşi Hatun Şahinöcer’i kast ederek “çocuğu o kadına teslim etmem” dedi.

Şaşırtıcı konuk: Hatun’un arkadaşı Kübra Bostancı canlı yayında

Hatun Şahinöcer’in kadın sığınma evinden birlikte ayrıldığı Kübra Bostancı telefonla canlı yayına bağlandı ve “herkes hayatına baksın, benim hayatım çok güzel” dedi. Süleyman Bostancı’dan boşanmak üzere olduğunu ve İzmit’te çalıştığını ve kendine yeni bir düzen kurduğunu söyledi. 

Hatun ve ailesinin gözyaşları içinde sarılarak hasret gidermesi program konuklarının ve tüm seyircilerin hüzünlenmesine neden oldu, barışan aile beraberce evlerine gönderildi.

Ayça Koçer 5 aydır gösterilmeyen bebeğine kavuştu

10 aylık bebeğini 5 aydır göremeyen Ayça Koçer’in 11 kasım esra erol’da programına katılmasının ardından büyük gelişme! Antalya Kepez’de yaşayan Ayça Koçer’in kayınvalidesi Gülbahar Koçer bebeği Ayça Koçer’e veriyor. Emniyet Müdürlüğü’nde bebeği teslim etme şartı koyan kayınvalide ile gelini ilk kez karşı karşıya geldi. Eşi Gamze’yi çocuklarıyla ilgli asla tehdit etmediğini ve bahsi geçen Ömer Yıldırım ile sosyal medya üzerinden mesajlaştıklarını söyledi. 

Kübra Sarıkaya ve Sezer Sarıkaya çifti boşandı

Günlerdir tatrışmaları devam eden Kübra Sarıkaya ve Sezer Sarıkaya çifti son kararını verdi ve anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi. Bugün Küçükçekmece Adliyesi Aile Mahkemesi’nde 3 yıl süren evliliklerini bitiren ve resmi olarak boşanan çift birbirinden hiçbir talepte bulunmadı. Mahkeme sonucunda çocukların velayeti şu an 8 aylık hamile olan anne Kübra Sarıkaya’ya verildi ve ayrıca Sezer Sarıkaya’dan aylık 1500 TL iştirak nafakası almasına karar verildi. 

Sezer Sarıkaya, dostça ayrıldıklarını ve her zaman çocuklarının yanında olacağını belirtti. Bunun ardından boşanma kararı almasının doğru bir karar olduğunu ve olması gerekenin olduğunu , pişman olmadığını ekledi. Birbirleri ile vedalaşmayı kabul etmeyen eski çift, yeni bir hayata adım atarak  ayrıldılar. Kübra, 4 hafta sonra doğacak olan kızının ismini “Esra” koyacağını söyleyerek Esra Erol’a veda etti.

2 yıl önce çocuklarını bırakıp Polat Mengütay’a kaçan Büşra Çiçek stüdyoda

2 yıl önce kocasını ve çocuklarını bırakarak polat Mengütay’a kaçan Büşra çiçek çok pişman olduğunu belirterek dün esra erol’da programına başvurmuştu. Bugün yine stüdyoda olan Büşra Çiçek ve birlikte olduğu Polat Mengütay karşı karşıya geldiler. Kendisine kredi çektirdiğini ve bunun yanı sıra ilk eşinden olan çocuklarını istemediğini iddia eden Büşra Çiçek’in iddialrını Polat Mengütay inkar etti. 

Çocuklarına harcadığı para için sürekli tartıştıklarını ifade eden Büşra Çiçek, önceki evliliği için “harika bir yuvam vardı ama onu sevdiğim için kaçtım”dedi. Kendisini bıçakla tehdit ettiğini iddia ettiği Polat Mengütay bu iddiayı reddetti. Polat beyin sakin tavırlarının karşısında sinirlenen Büşra Çiçek, kabul ettikleri takdirde ailesinin yanına geri dönmek istediğini söyledi. gergin tartışmaların yaşandığı programda Büşra ve Polat çiftinin birbirlerine karşı suçlamaları devam etti Büşra Çiçek tüm parasını Polat’ın elinden aldığını iddia etmeye devam etti. “Büşra’yı sevdiğim için buraya geldim” diyen Polat, 4 kez evi terk eden Büşra’yı çok sevdiğini tekrarlamaya devam etti. Büşra Çiçek bu ilişkiyi devam ettirmediğini söylerken bu sözün karşılığında Polat, onu çok sevdiğini ve her zaman kapısının ona açık olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu