Alyans Fiyatları & En Son Alyas Modelleri

Alyans fiyatları, model ve içerik olarak ikiye ayrılmaktadır. Model de; kadın, erkek, altın, gümüş ve pırlanta, içerikte boyut ve ağırlık olarak farklılaşmaktadır. Tabi taşlı olan alyans modellerini de unutmamak gerekli. Araştırmalar sonucunda en çok tercih edilen model olarak altın alyans kullanıldığı tespiti yapılmış.

Alyans yüzüklerinin içerisine kişiye özel istenilen yazılar yazılabilmektedir. Genellikle evlilik tarihi veya kişilerin karşılıklı adları yazılmakta.Altın alyans fiyatları güncel kur bilgilerine göre değişebildiği gibi istenilen ağırlığa göre fiyatları farklılaşabilmektedir. Ek olarak sarı altın alyansa alternatif olarak beyaz altın alyansı da tercih edebilirsiniz. İkisi de gerçekten çok şık durmaktadır. Erkek alyans modellerinde ise genellikle sade tasarımlı gümüş alyans tercih ediliyor. Gümüş alyanslar da ince ve kalın olarak ikiye ayrılmaktadır. Erkeklerin en çok tercih ettiği model olan ince alyans; sade görüntüsü ve hafifliğiyle erkeklerin bir numaralı alyans modelleri arasında yer almaktadır.

Genellikle söz veya nişanda takılan alyanslar, bir ömür bağlılığı simgelemektedir. Mutlu günlerin habercisi ve anımsatıcısı olmasıyla beraber kişilere ben evliyim etiketi de takmaktadır. Alyans modelleri içerisinde; 22 ayar alyans, tamtur alyans, 14 ayar alyans, bombeli alyans yer almaktadır. Modellere göre de alyans yüzük fiyatları değişebilmektedir.

ilginizi çekebilir: Baget Yüzük Fiyatları 2022

Alyans Modelleri Seçerek Mutlaka Bunlara Dikkat Edin

  • Alyans modelinin en, boy oranın ne kadar olduğunu bilin,
  • 14 ayar veya 22 ayar altına göre fiyat değişmekte. Mutlaka bunu göz önüne alarak alışveriş yapın,
  • Ağırlığını mutlaka ölçtürün,
  • Özel sipariş verebilirsiniz,
  • İç kısımlarına yazı yazdırabilirsiniz.

Bazı alyans modellerine göre aşağıda fiyat bilgisi verilmiştir. Bu fiyat bilgisi günlük kura göre değişebileceğinden bir hafta on gün sonra farklılıklar oluşabilmektedir.

Model Fiyat
Altınbaş 14 ayar  çift alyans 5gr, 5cm 6,332 TL
4 Mm Klasik Erkek Gümüş Alyans 234 TL
14 ayar beyaz altın tamtur alyans 3,379 TL
İnce Düz Tek Altın Alyans (14 Ayar) 2,887 TL
Taşlı 14 ayar Altın Alyans 7,999 TL

 

ilginizi çekebilir: Altın Arama Dedektörü Fiyatları & En iyi Arama Dedektörü

Alyans modellerine bakıyorsanız, mutlu bir hayata göz kırpıyorsunuz demektedir. Umut ediyoruz ki, sonucunda istediğiniz model ve hayat hep sizinle olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu