Çghb 2 Arif Güloğlu kimdir? Arif Güloğlu kanser mi?

Arif Güloğlu kanser hastalığına yakalandığını açıkladı. Yetenekli oyuncunun lenf kanserine yakalanması oyuncu arkadaşlarını ve ekran karşısındaki sevenlerini çok üzdü. Genç ve yetenekli ÇGHB 2 oyuncusu Arif Güloğlu’nun durumu nasıl? Arif Güloğlu ÇGHB kadrosundan ayrıldı mı? Genç oyuncu hakkında tüm merak edilenleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar…

Arif Güloğlu kimdir? Kısaca tanıyalım…

Arif Güloğlu’nu daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Arif Güloğlu’na kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 69
  • Boyu: 1.73
  • Yaşı: 23
  • Burç: Başak
  • Doğum tarihi: 18 Eylül 1997
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: Ankara

Eğer ki başlıklarımız sizde Arif Güloğlu hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

ÇGHB Arif Güloğlu

Arif Güloğlu kaç yaşında?

Arif Güloğlu yaş bilgisini sizin için araştırdık. Genç oyuncu şu anda 23 yaşındadır.

Arif Güloğlu’nun boyu

Arif Güloğlu’nun boyu 170 cm’dir.

Arif Güloğlu’nun kilosu

Arif Güloğlu’nun kilosu 69’dur.

Arif Güloğlu ne zaman doğdu? Arif Güloğlu’nun doğum tarihi

Arif Güloğlu 18 Eylül 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Arif Güloğlu’nun burcu

Arif Güloğlu Başak burcudur.

Arif Güloğlu kimdir

Arif Güloğlu nerede doğdu? Arif Güloğlu aslen nereli?

Arif Güloğlu aslen Ankaralıdır. Yakışıklı oyuncu, 1997 yılında Ankara’da dünyaya delmiştir. Arif Güloğlu 19 yaşına kadar Ankara’da yaşamıştır.

Arif Güloğlu ailesi

Arif Güloğlu’nun ailesi Ankara’da yaşamaktadır. Yetenekli oyuncu Arif Güloğlu lenfoma hastalığına yakalandıktan sonra tedavisine Ankara’da başlanmıştır. Şu anda oyuncu, ailesi ile birlikte Ankara’dadır ve Ulus’taki bir hastanede tedavisi başlamıştır. Arif Güloğlu ailesi ve sevenlerinin desteği ile Lenf kanseriyle başarılı bir şekilde mücadele etmeye başlamıştır.

Arif Güloğlu göz rengi nedir?

Arif Güloğlu’nun gözleri açık kahverengidir.

Arif Güloğlu saç rengi

Arif Güloğlu doğal saç rengi siyahtır.

Arif Güloğlu nerede oturuyor?

Arif Güloğlu İstanbul’da yaşamaktadır. Oyunculuk yapmak için 2016 yılında Ankara’dan İstanbul’a taşınmıştır.

Arif Güloğlu eğitim

Arif Güloğlu eğitim hayatını tiyatro eğitimleriyle sürdürmüştür. Önce Ankara daha sonra ise İstanbul’da çeşitli usta isimlerden tiyatro eğitimi almıştır.

ÇGHB 2 Arif

Arif Güloğlu ÇGHB

Arif Güloğlu, Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın ikinci sezonunun Alt Yapı kadrosunda yer almaktadır. 2018 yılında ÇGHB ailesine katılan Arif Güloğlu, yetenekli ve geleceği parlak oyunculardan biridir. ÇGHB Arif adıyla tanınan oyuncu, seyircilerin ve ekip arkadaşlarının sevdikleri ve hastalık sürecinde destek oldukları bir isimdir. Çghb Arif’e ne oldu sorularıyla neden skeçlerde yer almadığını merak eden kullanıcılar için, Arif Güloğlu’nun lenf kanserine yakalandığı bilgisini üzülerek paylaşıyoruz. Arif Güloğlu kanser teşhisi almasıyla birlikte skeçlerde yer almaya ara vermiş ve Ankara’ya, ailesinin yanına dönmüştür. ÇGHB kadrosundaki oyuncular, arkadaşları Arif’e moral vermek ve destek olmak adına sürekli görüntülü sohbetler gerçekleştirmektedir.

Arif Güloğlu hastalığı

Çok Güzel Hareketler Bunlar alt yapı kadrosundaki Arif Güloğlu lenf kanseri teşhisi almıştır. Başta ailesi ve ÇGHB alt yapı Arif Güloğlu için ekip arkadaşları olmak üzere, tüm sevenleri genç oyuncuya destek mesajlarını iletmektedir. Arif Güloğlu hastalığı hakkında Twitter üzerinden açıklama yapmış ve tedavi sürecinin başladığını duyurmuştur. Yakışıklı oyuncu, Ulus’ta bir hastanede akciğer operasyonu geçirmiştir. Bu süreçten sonra kansere yakalanma riskinin varlığından söz edilmeye başlanmıştır. Maalesef doktorların öngörüleri doğru çıkmış ve genç oyuncu Arif Güloğlu kanser hastası olduğunu açıklamıştır. Genç oyuncu, zaman kaybetmeden tedavi sürecine başlamıştır. Şu anda durumunun iyi olduğu bilinmektedir. Başta Yılmaz Erdoğan olmak üzere Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosu, yakışıklı oyuncuya destek olmakta ve bir an önce ekibe geri döneceği zamanı beklemektedir.

Arif Güloğlu kanser mi?

Arif Güloğlu kanser mi sorusunu soran sevenleri için maalesef kötü haber gelmiştir. ÇGHB Arif kanser teşhisi aldığını açıklamıştır. Genç oyuncu lenf kanseri ile mücadele etmektedir.

ÇGHB Arif Güloğlu BKM

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı sevilen tiyatro programı Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın 2. Sezonunun hazırlıklarına 2018 yılında başlanmıştır. ÇGHB 2 altyapı Arif Güloğlu da 2018 yılında BKM ailesine katılan genç isimlerden biridir. Farklı alanlarda da tiyatro deneyimi olan yetenekli oyuncu Arif Güloğlu BKM ailesinde de kendisine güzel bir yer bulmuştur. Programın başından beri yer aldığı skeçlerde yeteneğini kanıtlayan yakışıklı oyuncu, ekran başındaki izleyicilerin büyük bir sevgisini ve desteğini kazanmıştır.

Arif Güloğlu ÇGHB

Arif Güloğlu hakkında

Arif Güloğlu, 1997 yılında Ankara’da doğmuştur. Yakışıklı oyuncu, tiyatro alanında eğitimler almış ve 19 yaşında İstanbul’a taşınmıştır. 2018 yılında BKM kadrosuna katılmış ve ÇGHB 2 alt yapı oyuncuları arasında yer almaya başlamıştır. Arif Güloğlu rap skeçleri ve çok daha fazlasıyla izleyicilerin beğenisini kazanan yetenekli bir oyuncudur. Bu yazımızda Arif Güloğlu biyografisi ve merak edilen diğer konulara değindik. Son zamanlarda lenf kanseri hastalığıyla gündeme gelen ÇGHB 2 oyuncusu, şu anda Ankara’da tedavi sürecinde olduğu için oyunculuğa ara vermiştir. Kısa süre içerisinde hastalığını tamamen atlatması ve İstanbul’a yani BKM ailesine geri dönmesi beklenmektedir. Arif Güloğlu’nun kanser olduğu bilgisi sevenlerini ve ekip arkadaşlarını üzmüştür. Sevenleri ve arkadaşları Arif Güloğlu’na destek olmakta ve bu süreci en kısa zamanda atlatması için yardımcı olmaktadır.

Arif Güloğlu Tweet

Arif Güloğlu sosyal medya

Arif Güloğlu’nun sosyal medya hesaplarına ulaşabileceğiniz linkleri sizin için yazımıza ekliyoruz. İşte ÇGHB 2 Arif’in sosyal medya hesapları…

ÇGHB 2 Arif Instagram

Arif Güloğlu Instagram hesabını sizin için buraya bırakıyoruz. 

Arif Güloğlu Twitter

Arif Güloğlu Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu