Aylin Kontente kimdir? İkinci bebeğinin adı ne?
Magazin

Aylin Kontente kimdir? İkinci bebeğinin adı ne?

Aylin Kontente kimdir? 2012 yılında meslektaşı Alper Kul ile dünya evine giren Aylin Kontente, birbirinden ilginç düğün pozları ile magazinleri bir hayli meşgul etti. Çiftimizin 2 oğlu dünyaya geldi. Son zamanlarda özel hayatını kameralardan esirgeyen Güldür Güldür Show ekibinin sevilen isimleri Aylin Kontente ve Alper Kul, Instagram hesaplarına aktif olarak resimler atmaktadırlar. Aylin Kontente kimdir? İkinci bebeğinin adı ne?

Aylin Kontente kimdir?

Aylin Kontente kimdir? Kısaca tanıyalım…

Güldür Güldür Show ekibinde oynamadığı öğrenilen Aylin Kontente’nin neden skeçlerde rol almadığı bir hayli merak konusu olmuştur. 3 sene önce oğlu Leo’yu kucağına alan Aylin Kontente, oğluna vakit ayırması gerektiğini bildirmiştir. Aylin Kontente’ye daha yakından göz atmaya ne dersiniz?

  • Yaşı: 39
  • Burcu: Yengeç
  • Doğum tarihi: 30 Haziran 1982 
  • Nereli: İzmir
  • Boyu: 1.73
  • Kilosu: 55

Gelin şimdi hep beraber Aylin Kontente’ye daha detaylı bir şekilde göz atalım.

Aylin Kontente kaç yaşında?

30 Haziran 1982  tarihinde dünyaya gelen Güldür Güldür Show ekibinin sevilen oyuncusu Aylin Kontente şuan 39 yaşındadır.

Aylin Kontente burcu

Sempatik tavırları ve espritüel halleri ile burç yorumlarını takip eden takipçileri tarafından Aylin Kontente’nin ne burcu olduğu bir hayli merak edilmiştir. Bizde sizler için araştırdık ve Aylin Kontente’nin Yengeç kadını olduğunu öğrendik.

Aylin Kontente doğum tarihi 

39 yaşındaki genç oyuncu Aylin Kontente, 30 Haziran 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Aylin Kontente aslen nerelidir?

Aylin Kontente’nin aslen nereli olduğu bir hayli merak konusu olsa da, Aylin Kontente bu konu hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamıştır.

Aylin Kontente nerede oturuyor?

Aylin Kontente’nin İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Aylin Kontente boyu

Sempatikliğinin yanı sıra beden dili ile de dikkatlerini üzerine toparlayan Aylin Kontente’nin boyu Google platformu üzerinde en çok aratılan sorulardan birisi olmuştur. Sizler için Aylin Kontente’nin boyunu araştırdık ve 1.73 olarak bulduk. Aylin Kontente, Türkiye standartlarına göre bir hayli ideal kalmaktadır. 

Aylin Kontente kilosu

Boyunun yanı sıra vücudunun orantısı ile de dikkatleri üzerine toplamayı ihmal etmemiştir genç oyuncu. Sizler için araştırdık ve Aylin Kontente’nin kilosunu 55 olarak bulduk.

Aylin Kontente eğitimi

Güldür Güldür Show ekibinin sevilen isimlerinden birisi olan Aylin Kontente üniversite hayatını Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Aylin Kontente telefon numarası

Güldür Güldür Show ekibinden neden ayrıldığı merak edilen oyuncu Aylin Kontente’nin telefon numarası takipçileri tarafından bir hayli aratılmıştır. Lakin Aylin Kontente bu konu hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamıştır.

Aylin Kontente ne kadar kazanıyor?

Güldür Güldür Show ekibinin sevilen isimlerinden birisi olan Aylin Kontente Güldür Güldür skeçlerinden ne kazar kazandığı bilgisini takipçileri ile paylaşmamıştır.

Aylin Kontente evli mi?

Aylin Kontente evli mi?

Aylin Kontente 2012 senesinden beri  mutlu bir evlilik sürdürmektedir.

Aylin Kontente kiminle evlendi?

Aylin Kontente, kendisi gibi Güldür Güldür Show’un sevilen isimlerinden birisi olan Alper Kul ile birliktedir.

Aylin Kontente ne zaman evlendi?

Alper Kul ve Aylin Kontente çifti uzun birlikteliklerini evlilik ile taçlandıran ünlüler arasındadır. Çiftimiz 2012 senesinde dünya evine girmiştir.

Aylin Kontente’nin kaç çocuğu var?

Alper Kul ve Aylin Kontente çifti 2013 senesinde oğulları Arel’i dünyaya getirmiştir. Daha sonra çiftimiz 2018 yılında bir erkek çocuk daha dünyaya getirmiştir. Onun adı ise Leo’dur.

Aylin Kontente’nin ikinci bebeğinin adı?

Alper Kul 2. çocuğu olduğunu Instagram da gönderisinde duyurmuştur. Gönderinin açıklama kısmaına ise’Oğlumuzu sağlıkla kucağımıza aldık. Aylin’in de sağlığı, morali çok iyi. İyiyiz yani. Çok şükür.’ ifadelerine yer verdi. Çiftin 2. bebeğinin adı ise bir hayli Google platformu üzerinde aratılmaya başladı. Alper Kul ve Aylin Kontente çiftinin ikinci oğullarının adı Leo’dur.

Aylin Kontente Ermeni mi?

Aylin Kontente’nin Ermeni olup olmadığına dair bir süredir takipçileri Google platformunda aratmaktadır. Lakin ne Aylin Kontente bu konu hakkında açıklama yapmıştır, ne de Google üzerinde soruyu destekleyen bir bilgi bulunmaktadır. Lakin annesi Katia Kontente Ermeni’dir.

Aylin Kontente hamile mi?

2018 senesinde oğlu Leo’yu kucağına alan Aylin Kontente, yazımızı yazdığımızda hamile olduğuna dair bir haber bulunmamaktadır.

Aylin Kontente Güldür Güldür Show da neden yok?

Aylin Kontente geçtimiz senelerde 2. çocuğunu doğurmuştur. Bunun üzerine Güldür Güldür Show ekibinden ayrılan Aylin Kontente, çocuğuna vakit ayırmak istediğini dile getirmiştir.

Aylin Kontente’nin saç rengi

Aylin Kontente saçını kahverenin farklı tonlarına boyatmıştır. Lakin yazımızı yazdığımızda Aylin Kontente saçını kumrala boyatmıştır.

Aylin Kontente Rus mu?

Aylin Kontente’nin Rus olup olmadığına dair bir süredir takipçileri Google platformunda aratmaktadır. Lakin ne Aylin Kontente bu konu hakkında açıklama yapmıştır, ne de Google üzerinde soruyu destekleyen bir bilgi bulunmaktadır.

Aylin Kontente ve Zeynep Kontente akraba mı?

Aylin Kontente ve Zeynep Kotente soyad benzerliklerinden dolayı akraba olup olmadığı merak edilmiştir. Lakin sorunun cevabını olumlu yönde destekleyecek herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Aylin Kontente ve Erdem Yener neden ayrıldı?

Aylin Kontente ve Güldür Güldür Show’un Hüseyin karakterine hayat veren Erdem Yener bir zamanlar birlikte anılan isimlerden olmuştur. Lakin Aylin Kontente ve Erdem Yener’in neden ayrıldığına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Aylin Kontente’nin annesi

Aylin Kontente geçtiğimiz günlerde annesi ile fotoğraf paylaşınca bir hayli merak edilmiştir. Aylin Kontente’nin annesi Katia Kontente’dir.

Aylin Kontente sosyal medya hesapları

Aylin Kontente kimdir? İkinci bebeğinin adı ne? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Aylin Kontente’nin kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Aylin Kontente’ye ulaşım sağlayabilirsiniz

Aylin Kontente Instagram

Aylin Kontente Instagram platformu üzerinde takipçileri sık sık iletişim halindedir. Bu iletişimin yanı sıra birbirinden güzel fotoğraflar paylaşmaktadır. 322 gönderisi olan Aylin Kontente’nin 745 bin takipçisi vardır. Sizde Aylin Kontente’nin Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Aylin Kontente’nin güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!