Ayrılık Sonrası Erkek Ne Zaman Arar?

Ayrılık sonrası erkek ne zaman arar? Genel olarak merak edilmekte olan sorulardan bir tanesidir. Birçok kadın bu soru hakkın da araştırmalar yapmaktadır. Sizler için bu yazımızda bu soru hakkında tüm detayları araştırdık. Sizde bu yazımızı okuyarak kafanızda soruların bütün detaylarını öğrenebilirsiniz.

Ayrılık Sonrası Erkek Ne Zaman Arar?

 

Erkekler Ayrıldıktan Sonra Ne Zaman Acı Çeker?

Erkekler ayrıldıktan sonra ne zaman acı çeker? Erkekler kadınlara göre acı çekme duyguları daha az olduğu birçok kişi tarafından bilinmektedir. Sevgilisinden yeni ayrılmış olan erkekler bu durumun ciddiyetine hemen varamazlar ve bir arayış içerisine girerler. Yeni ayrılık yaşayan erkekler genel olarak yeni arkadaşlar grupları edinmektedir. Edinmiş oldukları bu yeni arkadaş gruplarında ve çevrelerinde cinsellik ile tanışacak, tanışmış olanlar ile bu cinselliğin tadına varmaya başlayacaklardır. Ayrılık üzerinden yaklaşık 2 ay sonrasın da ise ayrılığın farkına varmaya başlarlar. Fakat bu ayrılığın acısını kimse ile paylaşmadan içlerine gömerek çözüm bulmaya çalışırlar. Hatta yeni bir sevgili edinerek bu acıyı hafifletmeye veya unutmaya çalışırlar. Bu çözüm yolu acıyı hafifletmenin en kolay yolu olarak bilinmektedir. Halk arasında bu durum yara bandı olarak da anılmaktadır. Genel olarak erkekler de ayrılık acısının süresi 45 gün olarak bilinmektedir.

Erkeğin Ayrılık Acısı

Erkeğin ayrılık acısı Kadınlar tarafından ilgi duyulup, merak edilmek de olan konulardan bir tanesidir. Erkekler ayrılık acılarının nasıl olduğu birçok kadın tarafından merak edilmek de olan bir konudur. Erkekler genel olarak ayrılık yaşadıktan uzun bir süre sonra ayrılık acısı yaşamaya başarmaktadırlar. Bunun nedeni ise ayrılığın farkına varmamalarıdır. Erkekler ayrılık yaşadıktan sonra yaptıkları ilk eylem çevrelerinde ki insanları değiştirmek olmaktadır. Bu çevre değişikliği erkeği farklı yollara sokabilmektedir. Bu farklı yollar cinsellik ve alkol olarak bilinmektedir. Ayrılıktan sonra cinsellik ve alkolün tadına varmış olan erkekler bu durumdan haz almaya başlarlar. Bu haz ile de ayrılığın ciddiyetine varmazlar ve acı çekmezler. Erkekler tahmini 45 günün sonundan bazı olayların ciddiyetine varmaya başlar ve acı ile tanışmış olurlar.

 

Bir Erkeğin Pişman Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir erkeğin pişman olduğu nasıl anlaşılır? Bu soru çoğu kadın tarafından merak edilmekte ve cevap aranmaktadır. Kadınlar erkeğin pişman olduğunu anlamak da zorlanabilmektedirler. Çünkü erkekler ayrılık sonrası uzun bir süre ayrılığın farkına varamamaktadırlar. Bu durumda da pişman olduklarının farkına da varmamaktadırlar. Ayrılıktan sonra pişman olan erkek kadının dikkatini çekmek için birçok hamle yapmaya çalışmaktadır. Bu hamlelerin amacı ise kendini hatırlatmaya çalışmak olarak bilinmektedir. Pişman olmuş olan bir erkek ilk olarak sosyal medya hesaplarından sizi eklemeye başlayacaktır. Sosyal medya hesaplarınızı sıkı bir şekil de takip etmeye başlayacaktır. Sosyal medyada ki hareketlerinizi an ve an takip edecek ve yaptığınız paylaşımları beğenecektir. Kendi sosyal medya hesabında ise ikiniz için anlamlı şarkılar ve sözler paylaşmaya başlayacaktır. Bu durumu sizin fark etmenizi de sağlayacaktır. Bu yöntem ile izi özediğini belirtmeye çalışmaktadır. Sizinle iletişim kurabilmek için birçok yolu deneyecektir. Bu durumları yapan erkekler ise pişman olduklarını açık bir şekil de belli etmektedirler.

Pişman Olan Erkeği Anlamanın Yolları?

Pişman olan erkeği anlamanın yolları birçok farklı yol ile anlaşılmaktadır. Bu yollar ise erkeğin pişam olduğunun en büyük göstergeleridir. Pişman olan erkek mutlaka kadının dikkatini çekmeye ve kendini hatırlatmaya çalışmaktadır. Bu durumu genel olarak erkekler unutulmamak için yapmaktadırlar. Pişman olan erkek, kadınla iletişim kurabilmek için elinden gelen her yolu yapmaya çalışmaktadır. İletişim kurduğu zamanlar da ise mutlaka özlediğini ve tekrar bir birliktelik için de olmak istediğini dile getirirler. Böyle durumlar da erkeğin pişman olduğunu farkına varılabilmektedir. Bu durumu fark edebilmek için de kadınların partnerlerini iyi bir şekil de tanımalar gerekmektedir.

Ayrılık Sonrası Erkek Ne Zaman Arar?

 

Erkek Ayrıldıktan Sonra Neden Sessiz Kalır?

Erkek ayrıldıktan sonra neden sessiz kalır? Sorusunu birçok kişi merak etmek de ve araştırmasını yapmaktadır. Genel olarak ayrılık yaşamış olan erkekler sessiz kalmayı tercih etmektedirler. Bu durumun nedenini kadınlar çok merak etmektedirler. Çünkü ayrılık sonrası veya herhangi bir tartışma sonrası erkeklerin sessiz kalması kadınları adeta çileden çıkmasına neden olmaktadır. Erkekler ayrılık sonrası genel olarak sessiz kalmayı tercih etmektedirler. Bunun nedeni ise kadınlara değer vermedikleri olarak bilinmektedir. Ama bu tamamen yanlış bir durumdur. Erkekler kadınları değer vermedikleri için değil de aksine kadınları sevdikleri ve değer verdikleri için sessiz kalırlar. Bunun nedeni ise konuşarak karşısında ki kişiyi kırmak istememesidir. Konuşarak karşılarında ki kişiyi kırmaktansa, erkekler ayrılık sonrası sessiz kalmayı tercih etmektedirler.

Erkekler Neden Susar?

Erkekler neden susar sorusu hakkında birçok insan araştırma yapmaktadır. Erkekler genel olarak bir tartışma veya kavga sonrasın da susmayı tercih etmektedirler. Kadınlar bu durumun nedenini çok merak etmektedirler. Çünkü erkeklerin susmaları kadınların çileden çıkmalarına sebep olmaktadır. Kadınlar susan erkekleri sevmiyor olarak düşünmektedirler. Aksine tartışma veya ayrılık sonrası susan erkekler karşılarında ki kadınları sevdikleri ve değer verdikleri için susmayı tercih etmektedirler. Erkekler konuşarak kalp kıracaklarını düşündükleri sessiz kalarak karşılarında ki kişinin sakinleşmesini beklerler.

Seven Erkek Susar Mı?

Seven erkek susar mı sorusunu birçok kadın kendi arasın da dile getirmektedir. Seven erkek, sevdiği kadın karşısın da sessiz kalmaz ve konuşur olarak düşünmek de olan birçok kadın bulunmaktadır. Bu düşüncenin tam aksine seven erkek gerektiği yerler de susmasını bilmektedir. Çünkü karşısında ki kadını kırmadan ve incitmekten sevmek isterler.

Erkekler Ayrıldıktan Sonra Neden Geri Dönerler?

Erkekler ayrıldıktan sonra neden geri dönerler sorusu hakkın da birçok düşünce bulunmaktadır. Genel ayrılık yaşamış olan erkekler belirli bir süre sonra sevdikleri kadınlara geri dönmek istemektedirler. Bunun nedenini ise kadınlar çok merak etmektedirler. Karşısında ki kadını gerçekten sevmiş olan bir erkek o kadından ayrı olmaya dayanamaz ve kısa bir süre için de geri birlikte olmak ister. Seven ve özleyen erkek ayrılık sonrası kendisinden bir parçası koparılmış gibi hisseder ve bir boşluğun içerisine düşer. Bu boşluğun içerisinden ise sevdiği kadının sevgisi ile çıkar. Erkekler hissetmiş olduğu sevgi ve özlemiş oldukları ten için geri dönmeleri başlıca sebepler arasın da yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir: Ciddi Düşünen Erkek Cinsellik Düşünür mü?

Sevmeyen Bir Erkek Nasıl Davranır?

Sevmeyen bir erkek nasıl davranır sorusunu sevgi hissetmeyen ve erkeğin sevgisinden şüphe duymak da olan birçok kadın merak etmektedir. Sevmeyen bir erkek davranışları ve konuşma tarzı ile kendini belli etmektedir. Öncellik karşısında ki kişiye sevgi duymamak da olan bir erkek, kadının yapmak da olduğu hiçbir şeye tahammül edememektedir. Ayrıca sevgi duymamak da olan bir erkek karşısında ki kişiyi merak etmez ve karşısında ki kişiyi gün içerisinde aramaz veya mesaj atmaz. Sevgi duymayan bir erkek duygularını açık bir şekil de dile getirmiyorsa bu ilişkiyi zorlamaktadır. Ama bu durum kısa bir süre de anlaşılabilmektedir. Bu durum ile karşı karşıya kalan kadınlar kısa bir süre de bu kişiden vazgeçmeleri gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu