Başarılı ve genç girişimci Ala Tokel, Ala Makeup Studio ile dünyaya açılıyor!
Haberler

Başarılı ve genç girişimci Ala Tokel, Ala Makeup Studio ile dünyaya açılıyor!

Başarılı ve genç girişimci Ala Tokel, sosyal medya denince akla ilk gelen isimlerden birisi oldu. Makyaj ve tırnak sektöründe ön plana çıkan Tokel Türkiye’nin birçok yerine şubesini açmayı başardı. Bodrum, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir, Samsun, Arnavutköy ve Bağdat Caddesi’nde aktif olarak faaliyetine devam eden şubeleri mevcut. Kariyer basamaklarını emin adımla tırmanmaya devam eden genç girişimci, adını tüm dünyaya duyurmak istedi. Böylece ilk yurtdışına merhaba demesi New York’ta kendi adına açtığı tırnak bakım merkezi ile oldu. Daha sonra hızına dur diyemediğimiz Tokel, Amerika’da 2. şubesini açtığını takipçileri ile paylaştı.

Başarılı ve genç girişimci Ala Tokel, Ala Makeup Studio ile dünyaya açılıyor!

‘Amacımız dünya çapında bilinir kılınmak’

Resmi sitesinde ‘Manikür ve pedikür temel bir kişisel bakım unsuru olarak bilinse de Ala Nail Bar olarak biz buna sanat gözüyle bakıyor ve bu doğrultuda hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla çıktığımız yolumuzda hedefimiz markamızı dünya çapında bilinir kılmak ve en iyi şekilde temsil etmektir.’ ifadelerine yer veren Tokel, kariyer basamaklarını hızla tırmanarak adını dünyaya duyurmaya başladı. Önce Newyork’ta kendisini tanıttıktan sonra sıra Amerika’nınn başka bölümlerine geldi geldi. Sosyal medyanın birçok ünlü ismi Tokel’i tebrik ederken genç girişimci, Instagram hesabında ”İmparator diyeceksiniz!” ifadelerine yer vererek tahtın kime ait olduğunu gösterdi.

Ala Tokel ile tırnaklarınızı şımartmaya ne dersiniz?

Osmanlı zamanında tırnaklar susam yağı ile masaj yapılarak güzelleşiyordu. Günümüzde ise Ala Nail Bar ile muhteşem tırnaklara ulaşmak daha kolay. Tip sistem protez tırnak, jel sistem protez tırnak, akvaryum protez tırnak, nail art, el ve ayak spası, ojesiz manikür-pedikür ve kalıcı oje işlemleri ile ön plana gelen Ala, müşterilerinden tam not almayı başardı. Memnuniyetin ve ilginin oldukça tatmin edici olduğu Ala Nail Bar’a halen gitmediniz mi?

Ala Nail Bar Instagram

Kusursuz bir makyaja Ala Makeup Studio ile evet de!

En özel günlerinizde kendini Ala Makeup Studio’ya bırakmaya ne dersin? Kirpik Lifting, nişan makyajı, kına makyajı, gelin makyajı,  gündüz-gece makyajı ve express makyaj seçenekleri ile sizleri makyajında ötesine götürüyor. Geçtiğimiz haftalarda resmi Instagram hesabından ”Amsterdam’da ki şubemiz için Make-up Artist arıyoruz” ilanından sonra takipçilerinin cv’lerini atması ile gün geçtikçe markalaşan isim olmaya devam ettiği görüyoruz.

Ala Makeup Studio Instagram

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!