Bestemsu Özdemir kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında?

Oğulcan Engin, Can Aydın, Ümit İbrahim Kantarcı ve Can Yaman ile ismi anılan başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir’in şu sıralar gönlünü aşk kapılarına kapattığı görülmektedir. Uzun zamandır adını yakışıklı bir erkekle yan yana anamadığımız güzel oyuncu Bestemsu Özdemir dizi hayatına Sakarya Fırat ile başlamıştır. Sakarya Fırat’tan sonra sevenlerinin ilgisini üzerine daha fazla çeken başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir kimdir?

Bestemsu Özdemir İnstagram

Bestemsu Özdemir kimdir? Kısaca tanıyalım…

Yüz güzelliğinin yanı sıra fizi güzelliği ile de gözleri üzerinden ayrıltmayan oyuncu Bestemsu Özdemir’in Demet Özdemir ile soyad benzerliğinden dolayı kardeş olup olmadığı bir hayli gündem olmuştur. Gelin hep beraber Bestemsu Özdemir hakkında bilgiler edinelim.

 • Yaşı: 29
 • Burcu: Koç
 • Doğum tarihi: 20 Nisan 1992
 • Nereli: Erzincan
 • Boyu: 1.73
 • Kilosu: 54

Demet Özdemir ile sadece soyad benzerliği yaşayan başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir’in tek kardeş olduğu bilinmektedir. Bestemsu Özdemir’i daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Bestemsu Özdemir kaç yaşında?

1992 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Bestemsu Özdemir’in yaşı 29’dur.

Bestemsu Özdemir burcu

Bestemsu Özdemir’in burcu Koç’tur. Koç burcunun asilliğini taşıyan oyuncunun güzelliğinin gözlerden kaçmadığını söyleyebiliriz.

Bestemsu Özdemir doğum tarihi 

Koç burcunun sempatikliğini üzerinden eksik etmeyen Bestemsu Özdemir’in doğum tarihi 20 Nisan 1992’dir.

Bestemsu Özdemir aslen nerelidir?

Baba tarafından aslen Erzincanlı olan Bestemsu Özdemir’in anne tarafı Selanik Göçmeni’dir.

Bestemsu Özdemir nerede oturuyor?

Bestemsu Özdemir’in İstanbul’da oturduğu bilinmektedir.

Bestemsu Özdemir boyu

Güzelliği kadar fiziği ile de dikkatleri üzerine çeken Bestemsu Özdemir adeta sevenlerine manken hissi vermektedir. Bestemsu Özdemir’in boyu 1.73’tür. Bestemsu Özdemir’in boyu Türkiye standartlarındaki bir kadına göre gayet iyi sayılmaktadır.

Bestemsu Özdemir kilosu

Yemek yemeyi çok sevmeyen ve günde bir yada iki öğün ile beslenen Bestemsu Özdemir’in kilosu 54 kg’dır.

Bestemsu Özdemir Dergi Çekimi

Bestemsu Özdemir eğitimi

İstanbul doğumlu güzel oyuncu Bestemsu Özdemir lise eğitimini Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nde almıştır. Modaya olan ilgisi üzerine üniversitede moda tasarımı okumak isteyen Bestemsu Özdemir, İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nü iyi bir puanla kazanmıştır. Daha sonra oyunculuğa başlayan Bestemsu Özdemir üniversite kaydını dondurarak kariyerine odaklanmak istemiştir.

Bestemsu Özdemir telefon numarası

Oyunculuk kariyerindeki başarıları ve hayran kitlesinin artışıyla son zamanlarda Google üzerinde en çok aratılan şüphesiz ki Bestemsu Özdemir’in telefon numarası olmuştur. Lakin Bestemsu Özdemir telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Bestemsu Özdemir ne kadar kazanıyor?

Sizler için Sakarya Fırat dizisiyle oyunculuğa başlayan Bestemsu Özdemir’in bölüm başı ne kadar kazandığını araştırdık fakat kesin bir bilgiye ulaşamadık

Bestemsu Özdemir evli mi?

Meryem dizisindeki Beliz Bilen karakteriyle çıkışını yapan güzel oyuncu Bestemsu Özdemir’in hakkında en çok merak edilen sorulardan biri evli olup olmadığıdır. Bestemsu Özdemir evli değildir.

Bestemsu Özdemir sevgilisi var mı?

2017 yılında Can Yaman ile sevgili olan güzel oyuncu Bestemsu Özdemir’in uzun süreli birlikteliklerinin ayrılığı sonrası Çağatay Ulusoy, Oğulcan Engin gibi isimlerle adı anılmıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Ümit İbrahim Kantarcı ile birliktelikleri olduğu konuşulan Bestemsu Özdemir’in en son sevgilisi Can Aydın’dan ayrıldığı bilinmektedir. Şimdilerde adı birkaç isimle anılsa da bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Bestemsu Özdemir ve Can Yaman ilişkisi

Can Yaman ile uzun süreli bir birliktelik yaşamasıyla gündem olan oyuncu Bestemsu Özdemir’in ayrılıkları sonrası yaptığı açıklama ile aldatma iddiaları oluştu. Muhabirlerin Bestemsu Özdemir’e Can Yaman’ı sorması üzerine, “ Artık Can Bey’i sormuyoruz, üzerine konuşacak birşey yok. İki tarafta ne yaşandığını biliyor. Benim alnım ak. “ açıklaması yapmasının ardından ihanet iddialarına iki taraftan da yorum gelmemiştir.

Bestemsu Özdemir ve Can Yaman neden ayrıldı?

Muhabirlerin Bestemsu Özdemir’e Can Yaman’ı sorması üzerine, “ Artık Can Bey’i sormuyoruz, üzerine konuşacak birşey yok. İki tarafta ne yaşandığını biliyor. Benim alnım ak. “ açıklaması yapmasının ardından ihanet iddialarına iki taraftan da yorum gelmemiştir.

Bestemsu Özdemir Fotoğraf Çekimi

Bestemsu Özdemir tek kardeş mi?

Evet tek çocuktur. Bestemsu Özdemir’in kardeşi yoktur.

Bestemsu Özdemir babası kimdir?

Kendisi iki yaşındayken ailesinin boşanması üzerine anne tarafıyla yaşayan Bestemsu Özdemir’in babası hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Bestemsu Özdemir annesi kimdir?

Boşanma sonrası annesi, dedesi ve anneannesiyle Ankara’da yaşayan Bestemsu Özdemir’in annesi daha sonra bir evlilik yapmıştır.

Bestemsu Özdemir hangi dizilerde oynadı?

Bir jeans markasının reklam çekimini yapmasının ardından kendisine birçok teklif geldiğini belirten Bestemsu Özdemir, modellik yapmak istemediği için dizi sektörüne geçiş yapmak istemiştir. Dizi hayatına Sakarya Fırat ile başlayan Bestemsu Özdemir, 2014 yılında ekranlarda seyirciyle buluşan Kara Para Aşk dizisinde canlandırdığı Nilüfer rolüyle 54 bölüm boyunca karşımıza çıkmıştır. Bestemsu Özdemir bu dizide Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Saygın Soysal gibi ünlü isimlerde çalışmıştır. Atv ekranlarında kısa bir yayın hayatı bulunan Analar ve Anneler dizisinde rol alan Bestemsu Özdemir, 2017 yılında Meryem dizisinde Beliz karakterini canlandırmış ve dizideki performansı ile kendine birçok hayran edinmiştir. 2018 yılında TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkan Bestemsu Özdemir, Egenin Hamsisi dizisinde 23 bölüm boyunca Zeynep Gerginoğlu adlı karakteri oynamıştır. 24 Kasım 2019 tarihinde Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Güvercin dizisinde İpek karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Gökçen Usta yönetmenliğinde yayınlanan Akrep dizisinde Selma karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın başrollerinde olduğu dizi 26. bölüm ile ekranlara veda etmiştir. Bestemsu Özdemir’in şuanda Atv de Temmuz ayında yayınlanması planlanan İkimizin Sırrı adlı dizide oynayacağı bilinmektedir.

Bestemsu Özdemir hangi filmlerde oynadı?

 • Tabula Rosa – 2016 – Rosa
 • Biz size Döneriz – 2017 – Defne
 • Dünyanın En Güzel Kokusu 2 – 2017 – Candan
 • Baba Neredesin Kayboldum – 2017 – Fulya

Bestemsu Özdemir hangi klipte oynadı?

Mısırlı ünlü şarkıcı Mohamed Hamaki’nin kendisiyle klip çekmek istemesi üzerine 13 günlüğüne Abu Dabi’ye giden oyuncu Bestemsu Özdemir Mohamed Hamaki’nin klibinde oynamıştır.

Bestemsu Özdemir şuan hangi dizide oynamaktadır?

Bestemsu Özdemir’in Temmuz ayından itibaren ATV ekranlarında yayınlanmaya başlaması planlanan İkimizin Sırrı adlı dizide rol alacağı bilinmektedir.

Bestemsu Özdemir adlı dizide hangi oyuncularla oynamaktadır?

 • Leyla Feray
 • Aras Aydın
 • Ahsen Türkyılmaz
 • Dolunay Soysert
 • Engin Alkan
 • Tülay Günal
 • Deniz Hamzaoğlu
 • Ceyhun Mengiroğlu
 • Irmak Örnek

Bestemsu Özdemir Selfie

Bestemsu Özdemir çocuğu var mı?

Şuanda adını herhangi bir erkekle duymadığımız Bestemsu Özdemir’in çocuğu yoktur.

Bestemsu Özdemir evi nerede?

Bestemsu Özdemir’in evinin İstanbul’da olduğu düşünülmektedir.

Bestemsu Özdemir gerçek adı

Bestemsu Özdemir’in gerçek adının Bestemsu olduğu bilinmektedir.

Bestemsu Özdemir hangi liseden mezun?

İstanbul’da doğan güzel oyuncu Bestemsu Özdemir Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olmuştur.

Bestemsu Özdemir Türk mü?

Bestemsu Özdemir Türk olduğu bilinmektedir.

Bestemsu Özdemir köpeği var mıdır?

Bestemsu Özdemir’in engelli olan Mia adlı bir köpeği vardır.

Bestemsu Özdemir mesleği nedir?

Bir zamanlar modellik yapan ve kliplerde oynayan Bestemsu Özdemir’in mesleği oyunculuktur.

Bestemsu Özdemir oynadığı İkimizin Sırrı dizisi hangi kanalda?

Bestemsu Özdemir’in rol aldığı Aras Aydın ve Leyla Feray’ın başrollerinde olduğu İkimizin Sırrı dizisi ATV’de yayınlanacaktır.

Bestemsu Özdemir Demet Özdemir kardeş mi?

Bestemsu Özdemir ve Demet Özdemir soyad benzerliği taşıyan ünlülerimiz arasındadır. Lakin güzel oyuncular kardeş değildir.

Bestemsu Özdemir nasıl zayıfladı?

Bestemsu Özdemir diyet ve spor ile zayıfladığını dile getirmiştir.

Bestemsu Özdemir sosyal medya hesapları

Bestemsu Özdemir kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Bestemsu Özdemir’in kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarındanBestemsu Özdemir’e ulaşım sağlayabilirsiniz

Bestemsu Özdemir Instagram

Bestemsu Özdemir’in instagram hesabında 258 gönderisi olup 419 bin takipçisi vardır. Sizde Bestemsu Özdemir’in Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Bestemsu Özdemir’in güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bestemsu Özdemir Twitter

Bestemsu Özdemir Instagram platformunun yanı sıra Twitter platformunda da yerini almıştır. 20.8 bin takipçisi olan Bestemsu Özdemir, Twitter hesabında kişisel görüşlerine dair paylaşımlarda bulunmaktadır. Siz de Bestemsu Özdemir’in tweetlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak resmi Twitter hesabına ulaşabilirsiniz. 

Bestemsu Özdemir 3 Adam

3 Adam programına katılan Bestemsu Özdemir, emojilerle gösterilen şarkıları tahmin etmeye çalışıyor. Hande Soral, Berkay ve Bestemsu Özdemir’in tahminleri sırasında yaşanan eğlenceli anları izleme şansınız olmuş muydu?

Bestemsu Özdemir Sokak Röportajı

Market çıkışı yakalayan magazin muhabirinin Bestemsu Özdemir’e pandemi dönemi dizi çalışması, engelli köpeği ve Aslı Enver’in kendisine hayran bıraktıran hareketine dair yorumlarını sorduğu röportajı izlemiş miydiniz?

Bestemsu Özdemir Sevgilisi Hakkında Konuştu

Bestemsu Özdemir’e rastlayan muhabirin ayrıldığı sevgilisine dair sorular sorduğu videoyu izlemiş miydiniz?

 

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler 2023 bonus veren siteler zbahis zbahiszbahis zbahis deneme bonusu veren siteler deneme bonusu sweet bonanza