Bilal Grass kimdir? Samet Kardeşler ile nasıl tanıştı?
Magazin

Bilal Grass kimdir? Samet Kardeşler ile nasıl tanıştı?

Bir zamanlar adını sıkça Eda Sakız ile birlikte gördüğümüz Bilal Grass, Eda Sakız’ın yeni sevgilisinin ortaya çıkması üzerine bir hayli gündeme geldiği iddia edildi. Eda Sakız’ın kendisini ezdiğini iddia eden Bilal Grass dayanamayıp bir akşam canlı yayın açarak gündemi salladı. Bilalgrass kimdir? Samet Kardeşler ile nasıl tanıştı?

Bilalgrass kimdir? Kısaca tanıyalım...

Bilalgrass kimdir? Kısaca tanıyalım…

Sosyal medyanın kısa zamanda sevilen ismi haline gelen Bilal Grass, geçtiğimiz günlerde attığı TikTok videoları ile hatrı sayılır bir kitle elde etmeyi başardı. Samet Kardeşler ile aynı evde kaldığını belirten Bilal Grass aralarının oldukça iyi olduğundan söz etti. 

  • Yaşı: 21
  • Burcu: Yay
  • Doğum tarihi: 29 Kasım 1998
  • Nereli: Kars
  • Boyu: Bilinmiyor
  • Kilosu: Bilinmiyor

Eda Sakız’ın yeni sevgili yapması üzerine birçok canlı yayında açıklama yapan Bilal Grass, Youtube platformunda çekmiş olduğu bir videoda ”Aşka aşık ettiren insana aşık olun.” Sözlerinde bulundu.

Bilal Grass kaç yaşında?

TikTok platformunda başarı elde edeceğine yürekten inanan ve üniversiteye devam etmeyen Bilal Grass, 1 milyon aboneye yaklaşarak başarılı bir kitle elde etmeyi başardı. Yakışıklı fenomen biz yazımızı yazarken 21 yaşındadır.

Bilal Grass burcu

Bilalgrass Yay erkeğidir. ”İnternetten Yay erkeğinin özelliklerini araştırın arkadaşlar. Ben Yay burcunun bütün özelliklerini taşıyorum.”

Bilal Grass doğum tarihi 

”Ben 1998 doğumluyum ama kimlikte 2000’liyim.” İfadelerine yer veren Bilalgrass gerçek doğum tarihinin 29 Kasım 1998 tarihi olduğunu dile getirmiştir.

Bilal Grass aslen nerelidir?

Aslen nereli olduğu Google platformlarında bir hayli araştırılan yakışıklı sosyal medya fenomeni Bilalgrass: ”Hayatım boyunca Kars’a hiç gitmedim. Ruhumda yaşatıyorum. Doğma büyüme İstabullu’yum.”

Bilal Grass nerede oturuyor?

Aslen Karslı olduğunu belirten Bilal Grass, doğma büyüme İstanbullu olduğunu dile getirdi. Bilal Grass İstanbul da oturmaktadır.

Bilal Grass boyu

Kısa zamanda sosyal medyada başarılı bir kitle elde etmeyi başaran Bilal Grass, boyu hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamıştır.

Bilal Grass kilosu

Samet Kardeşler ile yakın arkadaş olan Bilal Grass boyunun yanı sıra kilosu hakkında da herhangi bir bilgi paylaşmamıştır.

Bilal Grass eğitimi

Sosyal medyanın sevilen ismi haline gelen ve sık sık Samet Kardeşler ile yakın arkadaşlığı ile konuşulan yakışıklı isim Bilalgrass, Beyhan Şenyuva ilköğretim ve ortaokulunu burada okumuştur. Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi’nde lise öğretimini tamamladı. Son olarak ise üniversite de Düzce Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nü kazanmıştır. Lakin gitmemiştir. ”Her başarılı insan okul okumamış. Bende okul okumadan başarılı olmaya çalışıyorum.” İfadelerini ise sözlerinde bulundurmayı ihmal etmemiştir. ”Ailem en başta baskı yaptı ama ben bi yol seçtim ve bu yolda başarılı olabileceğimi onlara gösterdim. Bunun için ailemi ikna etmek çok zordu ama başarabileceğimi onlara gösterdim. Daha güzel günlere hep beraber geleceğiz.”

Bilal Grass telefon numarası

Sosyal medyada çektiği videolar ile hatrı sayılır bir kitle elde eden yakışıklı TikTok fenomeni Bilal Grass’ın telefon numarası Google platformunda bir hayli aratıldı. Lakin Bilal Grass telefon numarası hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Bilal Grass ne kadar kazanıyor?

Bilal Grass’ın şuan sosyal medyadan para kazanıp kazanmadığına dair bir bilgi elimizde bulunmamaktadır. Elimize bilgiler geçer geçmez sizleri bilgilendireceğiz. En hızlı siz haberdar olmak istiyorsanız takipte kalmayı unutmayın.

Bilal Grass’ın soyadı ne?

Bilalgrass’ın soyadı Çimen’dir.

Bilalgrass sosyal medyadan gelen soruları cevaplıyor!

Bilal Grass sosyal medyadan gelen soruları cevaplıyor!

TikTok platformunun sevilen isimlerinden birisi haline gelen Bilal Grass lakaplı sosyal medya fenomeni, takipçilerinin isteği üzerine sosyal medyadan gelen soruları cevapladı. Aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmayan Bilal Çimen’in yanıtladığı soruları sizler için derledik.

Hayatındaki en yakın arkadaşın kim?

”Hayatın hep belirli dönemlerinde arkadaşların değişir. Mesela çocukken Muhammed diye bir arkadaşım vardı, şuan çok görüşemiyoruz ama bu son zamanlarda benim en yakın arkadaşım Samet Kardeşler‘dir. Hem ev arkadaşım, hem yoldaşım, hem sırdaşım 

Samet Kardeşler ile nasıl tanıştınız?

”Samet ile biz aslında sosyal medya üzerinden tanıştık. Birbirimizin yayınlarına girip gül atarak tanıştık.”

TikTok platformuna nasıl başladın?

”Ben zaten çok eskiden beri sosyal medya ile içiçeyim. Tuşlu telefonlarla bile videolar çekerdim. Video çekmek benim için hobi haline gelmiştir. 2016 senesinde kimse Youtube platformunda yokken ben oyun videoları çekerdim. İmkanların el vermemesi nedeniyle Youtube işine o zaman ara vermiştir. TikTok platformuna başlamam ise şu şekilde oldu; Instagram da kendi çapımda vine videoları çekiyordum. Kuzenim Doğukan TikTok platformuna başlamamı önerdi. Ben en başta TikTok’tan nefret ediyordum. Hatta ilk kullanıcı adım süpürgesapı’ydı. Sonra başarılı olduğumu görünce bu yolda devam etme kararı aldım.”

Hiç aşık oldun mu?

Evet

İlk aşkın kimdir ve neden ayrıldınız?

İlk aşkım lisede bi kızdı. Ona gerçekten aşık olmuştum. Hani aşkı onda hissediyordum. Kötü şeyler yaşadık. Bana lisedeki yaşımla kötü şeyler yaşadık. Keşke yaşamasaydık. O biraz beni yaraladı. Hayata ve insanlara bakış açımı değiştirdi. Hayattan ders aldım onun sayesinde. Aldatma gibi olaylar yüzünden ayrıldık. 

Şuan birine aşık mısın?

Birisi vardır sizi aştan soğutur. Birisi vardır sizi aşka aşık eder. Şuan dünyanın sonuna kadar aşık olabileceğim birisi var. Ben aşkın gökyüzü olduğuna inanıyorum. O aşkı yaşayanlarında kuş olduğunu düşünüyorum. Ben sevdiğim kadına aşk kuşum diye hitap etmeyi tercih ederim. Benim birisini sevmem için o kişinin özgüvenli olması lazım. Ben özgüvensiz insanları sevmiyorum. Öyle aşırı kıskanç olmaması lazım. Yemek yapmayı bilsin. Samet çok güzel yemek yapıyor. Haha ben galiba Samet’e aşığım haha.

Fobin ne?

Benim fobim yok sanırım ya. İnsanlar yüksekten bakmaya korkuyor ama ben yüksektende bakabiliyorum. Benim galiba en büyük fobim babam. Babamdan korktuğumdan değil. Babama çok saygı duyduğum için ona yanlış yapacağımdan korkuyorum. Babam bizi çok güzel yetiştirdi. Mesela ben sınava girmek istemiyorum ama babam istediği için giriyorum. Yani en büyük fobim babamı kötü hisettirmek. 

En büyük hobin nedir?

Benim en büyük hobim kitap okumak. Benim halam edebiyat öğretmeni. Küçüklükten beri kulağımda geçer isimler. Ben her telefonu şarja taktığımda halam bir mısra okurdu.

En sevmediğin insan tipi

İnsanlar özgürdür. Seçimlere kesinlikle saygı duyarım. Saçlarını tamamen mor veya pembe olması benim hoşuma gitmiyor. 

Bilal Grass’ın kullandığı sosyal medya hesapları

Bilalgrass kimdir? Samet Kardeşler ile nasıl tanıştı? Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Bilal Grass’ın kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Bilal Grass’ın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bilal Grass Instagram

Bilal Grass TikTok

Bilal Grass Youtube

Bilal Grass Bize Koymaz sözleri

Bilo geldiği toprağa geri dönücek

Önce bi herkesi mest edicek

Dost ya da düşmanı önce bi seç

Çünkü düşmanım altına pisleticek

Değil mi yani ?

Herkes bak pek bi adi

Tüm dertler hep mi mani

Hep bomboş boş ahali

Hiç iyi niyetli yok

İyi zihniyetli yok

Bilo yol kat etti çok

Çok tetikte çok, çok da çekti çok

,Git bi insanlığını şopla

Dur baba duydu kaldı şokta

Vardan gelmedim ve yok da gördüm dostum

Ağzını bi topla

Farkım yok deliden

Bilo vur dediler

Hep 12 den ben vurdum geçtim

Burda kudur dediler para bul dediler

Ama gün geçtikçe ben ciddileştim

Ciddileştim x4

Bitmez davam İyi biliyorlar

Herkes düşman (olsa)

Bize koymaz (o an)

Yalnız kalmak x3

Bize koymaz x2

Çıkarmak değil amaç arbede

Biz kafa yaşıyoz sen sar dede

Bizim olayımız emin ol sahnede bitecek

Görüşürüz babacım mahallede

Namlu bi sağda bi solda sıktım abi

Namlu bi sağda bi solda

Bitmez davam

İyi biliyolarlar

Herkes düşman (olsa)/

Bize koymaz (o an)

Yalnız kalmak x3

Bize koymaz x2

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!