Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatı 2023 – Fairy, Desto, Pril

Bim bulaşık deterjanı fiyatı marka ve gramajına göre değişebilmektedir. Genellik Desto markasının 750 ml deterjanı varken Fairy markasının 650 ml, 1350 ml ve 2,6 lt çeşitleri bulunmaktadır. Bim bulaşık deterjanı çeşitli kimyasallar içerir ve yüzeylerdeki lekeleri ve gıdaları çözmek için tasarlanmışlardır. Bu deterjanlar genellikle suda çözünebilir ve yüzeyleri temizlerken etkili bir şekilde kirlerden arındırır. Bulaşık deterjanların kullanımı sırasında, cilt ve gözler ile temasından kaçınılması önemlidir. Deterjanların çözücü özelliği nedeniyle, cilt ve gözlerde tahrişe yol açabilirler. Kullanımı sırasında, ellerin yıkanması ve gerektiğinde eldivenlerin kullanılması önerilir.

Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatı 

Bim marketlerde aktif olarak iki farklı marka satılmaktadır. Fairy ve Desto markaları deterjan bölümünde raflarda yerini almıştır. Aktüel haftasında ek olarak Pril, Senfoni ve Shine bulaşık deterjanları da satılmaktadır. Aşağıdaki fiyat listesi aktüel ve normal satışı olan ürünlerin bilgisi verilmiştir.

Fairy 650 ml Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon fiyatı: 24,50 TL

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon Elde Yıkama 1.5 L fiyatı: 39,90 TL

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon Kokulu Süper Ekonomik Paket 2.6 L fiyatı: 68,90 TL

Pril 2.5 Kg Sıvı Bulaşık Deterjanı fiyatı: 66,90 TL

Senfoni Sıvı Bulaşık Deterjanı 1500 Ml fiyatı: 28,90 TL

Shine Sıvı Bulaşık Deterjanı 1 Lfiyatı: 19,90 TL

Desto Sıvı Bulaşık Deterjanı 750 Ml fiyatı: 13,90 TL

Desto Premium 650 Ml Sıvı Bulaşık Deterjanı fiyatı: 12,90 TL

Bim Desto bulaşık deterjanı fiyatı, premium 650 ve normal 750 ml olarak satışı yapılmaktadır. Bim marketleri dışında başka bir yerde bulamayacağınız ürünlerdir. Fairy ve pril gibi en çok satan ürünlere kıyasla hem fiyat hemde kalite anlamında geri kalır yanı bulunmamaktadır. Özellikle premium sıvı detarjanını mutlaka denemenizi öneririz. Fiyat bilgisini hemen yukarıda yer alan listeden bakabilirsiniz.

Bim fairy bulaşık deterjanı fiyatı diğer marketlere kıyasla fiyatı daha uygun satılmaktadır. Farklı çeşitleri de bulunan sıvı deterjanın özellikle 2,6 lt ekonomik paketi piyasa sürüldüğünden bu yana en çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Fiyat listesine içindekiler bölümünde yer alan bölümden bakabilirsiniz.

Arama yaptığınızda bunları da sordunuz

Bim marketin kendi ürünü olan Desto markasının tüm detaylarını fiyat listesinde paylaşılmıştır. Sayfanın biraz yukarısına çıkarak güncel fiyatları kontrol edebilirsiniz.

Bulaşık tabletiyle ilgili daha önce sitemizde yayınlanan içeriğe göz atabilirsiniz. Güncel bulaşık tablet fiyatları görebilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim bulaşık makinesi deterjanı: Bim Bulaşık Tableti Fiyatı 2023

Pril marka bulaşık deterjanı aktüel ürünü olarak çıktığında fiyat bilgisi güncel olarak paylaşılacaktır. En son gelen aktüelde 2,5 litresi 66,90 TL’den satılmıştır.

Fairy markasına ait fiyat bilgisi, deterjan fiyat listesinde paylaşılmıştı. Sayfanın üst kısmına çıkarak fiyatları kontrol edebilirsiniz. Fairy ürünlerinin farklı çeşitleri satıldığından bulaşıklarda tercihinize göre ürünü seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu