Bim Hindi Fiyatları 2022 & Yılbaşı Hindi Fiyatı

Bim Hindi Fiyatları

Bim marketteki hindilerin fiyatları yetkililer tarafından belirlenir. Bim hindi ürünleri farklı özellikleri ile farklı fiyatlara sahip olabilir. Ürünlerin farklı fiyatlarının olmasının en temel nedeni etin türüdür. Türkiye’de tavuk etine göre tercihi az olan bir ürün olsa da baharatla beraber lokum kıvamına gelebilmektedir. Tabi pişirme teknikleri de önemli. Haşlama, fırınlama ve ızgara gibi farklı pişirme teknikleriyle daha lezzetli hale getirilebilir. Tüm hindiyi fiyat açısından daha uyguna alabiliyor olsakta, aşağıda farklı hindi çeşitleri ve bu çeşitlerin ayrı ayrı etiket fiyatları yer alır:

  • Tüm hindi fiyat: 109.95 TL
  • Hindi Kapama fiyat: 29.95 TL
  • Hindi Baget fiyat: 29.95 TL
  • Hindi Izgara fiyat: 39.95 TL

İlginizi çekebilir: Bim Tavuk Fiyatları 2022

Bim Hindi Füme

Bim market hindi füme farklı mevsimlerde kolay bir şekilde tüketilebilir. Doğru pişirme teknikleri ile pişirildiğinde hindi fümenin tadı daha güzel alınabilir. Hindi füme, yalnız başına da tüketilebilen bir üründür. Özellikle kahvaltılarda sevilerek tercih edilen bu ürün BİM marketlerde satışa sunulur. Bu ürünün tercih edilmesinde en temel faktör diğer etlere göre daha uygun fiyatlı olmasıdır. Fiyatına kıyasla zengin besin değerlerine sahip olan ürün, düşük kalorisi ile de dikkat çeker. Gerek farklı sebzeler gerekse de farklı baharatlar ile tüketilebilen ürün, marketlerde yer alan damak tadım alanından tadılabilir.

Bim Hindi Salam

Bim market hindi salam ve diğer çeşitler konusunda fiyatları uygun tutar. Bim hindi belirli boyutlarda paketler ile ambalajlanmış bir şekilde halkın karşısına çıkarılır. Hindi, normalde hazırlaması ve dilimlemesi zor olan bir üründür. Ancak BİM marketten alınan ambalajlı hindiler bu sorunu sizlere sunmaz. Paketli ürünler sayesinde hindi tüketimi çok daha kolay bir hal alır. BİM ürünleri içerisinde hindinin farklı türleri mevcuttur. Bu türler arasında kapamadan bagete, ızgaradan tavalığa kadar pek çok çeşit bulunur. Bahsi geçen çeşitlerin her biri uygun fiyatlarda tutulur. Bu sayede insanların hindiye kolay bir şekilde ulaşması amaçlanır.

İlginizi çekebilir: Bim Salam Fiyatı 2022

Bim Hindi Sosis

Bim market hindi sosis fiyatları belirlenir iken ürünlerin kilogram başına fiyatları bazı alınır. Ürünün ağırlığına göre ödenmesi gereken rakamlar değişir. Bim hindi ürün fiyatları dönemsel olarak farklılık gösterebilir. Bazı durumlarda hindi etine olan talep düşer. Bu da fiyatı dolaylı yoldan etkiler. Bazı durumlarda ürün çeşitliliğinde bir artış yaşanabilir. Bu durum da fiyatı etkileyerek çeşitli dalgalanmalar oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu