Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı 2022 & Çok Satanlar

Bim tuvalet kâğıdı çeşitliliği açısından ön planda olan marketler arasında yer almaktadır. Çeşitlerin içeresinde kendi markaları olan Queen, Blume tuvalet kağıtları da yer almaktadır. Bim tuvalet kağıdı fiyatını öğrenmek istiyorsanız, yazımızın devamını okumanızı ve diğer tuvalet kağıtlarıyla beraber karşılaştırmalarını gözlemleyebilirsiniz. 32’li tuvalet kağıdı Bim’de en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Son zamlardan ve enflasyonun bir türlü inmediği bu zamanlarda akıllardaki en büyük soru işareti olan Bim Tuvalet Kağıdı ne kadar olduğu? Bu sorunların cevaplarını birazdan paylaşacağız.

Bim’in kendi markaları olan Queen ve Blume tuvalet kağıtları üç katlı ve kaliteli yapısıyla ön plana çıkıyor. Özellikle Blume tuvalet kağıdı; Familia ve Selpak markalarından kalır yanı bulunmuyor. Solo Tuvalet Kağıdı 32’li ürünü ise bazı şubelerinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Simflat Fiyatları 2022

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları;

  • 16’lı Queen Tuvalet Kağıdı: 69,90 TL
  • 32’lı Blume Tuvalet Kağıdı: 129,90 TL
  • 16’lı Familia Tuvalet Kağıdı: 79,90 TL
  • 16’lı Seplak Tuvalet Kağıdı: 82,90 TL
  • 32’li Solo Tuvalet Kağıdı: 149,90 TL

Tuvalet Kağıdı Alırken Mutlaka Bunlara Dikkat Edin

Tuvalet kağıdı alırken bazı durumlara dikkat etmemiz gerekmektedir. Özellikle suda çözünebilir olmasına dikkat edilmelidir. Yanlışlıkla klozete atılan tuvalet kağıtlarının klozeti tıkanmasına yol açabilmektedir. Diğer bir husus; fiyat performans ürünleri bulmaktadır. İki katlı olup, fiyatı yüksek ürünlerden veya üç katlı olsa da yaprak sayısının az olmasından kaynaklı fiyat dalgalanmaları olmaktadır. Örnek olarak kampanya dönemlerinde satılan 32’li familia tuvalet kağıdı; kampanyada olmayan ürünlere göre yaprak sayısı az olabilmektedir. Bunların dışında en önemlisi; hepimizi de ilgilendiren çevre faktörü. Ekonomik, geri dönüştürülebilen veya bambundan yapılan tuvalet kağıtları diğer çok katlı ürünlere göre kalitesi düşük olsa da çözünebilirliği yüksek olduğundan çevreye daha az zarar vermektedir.

Bazı Tuvalet Kağıtlarının Özellikleri:

Famila Plus Tuvalet Kağıdı: 160 yaprak – 19.8 m ve 32 adet bulunmaktadır.

Blume Tuvalet Kağıdı: 158 yaprak – 19.6 m  ve 32 adet bulunmatadır.

Selpak Tuvalet Kağıdı: 159 yaprak-  8.8 m ve 16 adet bulunmaktadır.

Queen Tuvalet Kağıdı 161 yaprak –  9 m ve 16 adet bulunmaktadır.

İlginizi çekebilir: Bim Ped Fiyatları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu