Bimcell Hat Fiyatları 2022 Çok Ucuz

2022 Bimcell hat fiyatları değişiklik gösteren hat fiyatlarından birisidir. Bimcell hat fiyatları güncel olarak 150 Türk Lirası’dır. Bimcell hat almak isteyen kişiler bu 150 Türk Lirası değerindeki bedeli ödeyerek hatlarını satın alabilirler.

Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen hatlardan biri olan Bimcell, tüm kullanıcılarının memnun olduğu bir GSM operatörü olarak piyasadaki yerini almıştır. Bu operatörün son derece beğenilmesinin ve memnun kalınmasının sebebi ise son derece uygun fiyatlı kampanyalara sahip olmasıdır. Ayrıca bu avantajlı kampanyaların yanı sıra kapsama alanının son derece geniş olması da bu operatörün tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir. Kapsama alanının genişliği ve ekonomik olması bu GSM operatörünü diğer GSM operatörlerinden ayırmaktadır. Ayrıca kolaylık ile ulaşılabilen müşteri hizmetleri ve satış noktaları ile birlikte son derece yaygın hale gelmeyi de başarmıştır.

Bimcell Faturasız Hat Fiyatları 2022

Bimcell faturasız hat fiyatları Bimcell operatöründen yeni hat almak isteyen kişiler tarafından ödenmesi gerekilen bedelin tutarıdır. Bimcell’li olmak isteyen kişilerin BİM mağazalarını ziyaret etmeleri gereklidir. Bu GSM operatörünün satış noktaları bütün BİM mağazalarıdır. Bu mağazalara gidilerek gerekli sözleşme imzalanmalıdır. Kişiler sözleşmenin imzalanmasının ardından 150 Türk Lirası bedeli ödeyerek hat sahibi olabilirler.

Bimcell faturasız hat sahiplerine sunulan avantajlardan biri de kişilerin bu operatöre geçmek istediklerinde herhangi bir bedel ödemeyecek olmalarıdır. Ayrıca yeni abone kişilere Bimcell operatörü tarafından bir hediye kampanya da verilmektedir. Bu kampanya dahilinde kişiler 9 GB internet, 300 SMS ve 300 dakika hediye kazanmaktadırlar.

Bimcell Faturasız Hat
Bimcell Faturasız Hat

Bimcell Yeni Hat

Bimcell yeni hat alan kişilere operatör tarafından pek çok avantajlı tarife ve kampanya sunulmaktadır. Kişiler bu paketlerden kendi ceplerine en uygun olanı seçerek anında avantajlardan faydalanmaya başlayabilirler. Bu paketlerden en çok tercih edileni de 26 TL paketidir. Bu paketin içeriği şöyledir:

  • 3 GB internet
  • 750 kısa mesaj hakkı
  • Bimcell’liler ile sınırsız konuşma hakkı

Belirtilen avantajlara sahip kişiler 26 TL ödeyerek bu kampanyadan faydalanabilirler. Bu kampanyadan faydalanmak için DOST 2 GB yazıp 4551’e kısa mesaj gönderilmesi gereklidir. Mesaj gönderilmesinin ardından bir onay mesajı ile birlikte kişiler kampanyadan faydalanmaya başlayabilirler. Bimcell hat fiyatlarının 150 TL olduğu unutulmamalıdır. Kişiler 150 TL’ye hat alıp üstüne her ay yalnızca 26 TL ödeyerek bu kampanyadan faydalanabilirler.

Bimcell Cebe Dost Paketler

Bimcell cebe dost paketler ile birlikte kişiler kendi ekonomilerini çok da yormadan gerekli olan konuşma ve kısa mesaj haklarına sahip olabilirler. En çok tercih edilen paket gruplarından biri olan bu paket grubunun tarifeleri ve içerikleri şöyledir:

  • Dost Küçük Paket: Her yöne 750 dk, 250 kısa mesaj hakkı ve 3 GB internet 34 Türk Lirası
  • Dost Orta Paket: Her yöne 750 dk, 250 kısa mesaj hakkı ve 6 GB internet 39 Türk Lirası
  • Dost Büyük Paket: Her yöne 750 dk, 250 kısa mesaj hakkı ve 9 GB internet 45 Türk Lirası
  • Dost Mega Paket: Her yöne 750 dk, 250 kısa mesaj hakkı ve 15 GB internet 56 Türk Lirası

Belirtilen bedellerin ödenmesi ile birlikte istenilen paket seçilebilir. Seçilen paket kişinin istediği süre boyunca kullanılabilir ve iptal edilmemesi durumunda otomatik olarak her ay yenilenir. Bazı durumlarda kişiler paketlerini genişletmek ya da küçültmek isteyebilirler. Bu gibi durumlarda da kişilerin istedikleri paketin adını yazarak 4551’e mesaj atması yeterlidir. Örneğin DOST MEGA PAKET yazılıp 4551’e kısa mesaj gönderilebilir.

Bimcell Faturalı Hat Fiyatları

Bimcell faturalı hat fiyatları da Bimcell’e geçmek isteyen kişiler tarafından merak edilen konulardan bir tanesidir. Kişiler bazı durumlarda faturasız hat ile uğraşmak istemeyip faturalı hatlara geçmektedirler. Faturasız hatların en büyük problemlerinden biri de düzenli olarak hatta bakiye yüklemesi yapılması zorunluluğu olmasıdır. Bu durum bazen ihtiyaç anında telefonun kullanılamamasına sebebiyet verir. Bu durumlar ile karşılaşmamak isteyen kişiler de faturasız hatlar yerine faturalı hatları tercih ederek istedikleri an hatlarını kullanmaktadırlar. Kişiler tarafından son derece avantajlı bulunan faturalı Bimcell hatlarının fiyatı, Bimcell hat fiyatları içerisinde 150 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bu hatların fiyatları BİM markası tarafından belirlenir.

İlginizi Çekebilir: Türk Telekom Hat Fiyatları

İlginizi Çekebilir: A101 Telefon Fiyatları Cep Telefonu Fiyatları

İlginizi Çekebilir: İphone 6 Plus Ekran Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu