Kaderimi Ben Seçmedim kitabının yazarı Büşra İrem Tirindaz kimdir?
Magazin

Kaderimi Ben Seçmedim kitabının yazarı Büşra İrem Tirindaz kimdir?

”Belimi Dindar Dinsizler Kırdı…” başlığı ile Anlatırsan Film Olur Youtube programına katılan yazar Büşra İrem Tirindaz, zorlu yaşam hikayesini takipçilerine anlattı. Hikayesini dinleyen takipçileri, Büşra İrem Tirindaz kimdir? sorusunu bir hayli araştırdı. Zorlu bir hayat mücadelesinde kendisini yetiştiren TikToker Büşra İrem Tirindaz hakkında bilgiler derledik.

Kaderimi Ben Seçmedim kitabının yazarı Büşra İrem Tirindaz kimdir?

1990 yılında dünyaya gelen güzel TikToker Büşra İrem Tirindaz’ın yazı 31’dir. Genç fenomeni takipçileri Google üzerinde bir hayli arattırdı. Bu kadar merak edilmesinin üzerine bizde Büşra İrem Tirindaz hakkında yazı kaleme aldık. Ayaklarının üzerinde dimdik durulması ile kendisini tanıtmış ve TikTok’ta koskocaman bir aile kendisine kuran başarılı fenomenin burcu hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

12 yıl süren evliliğinden sonra Büşra İrem Tirindaz’ın 2 oğlu vardır. Şuan evliliğini devam ettirmeyen genç fenomen, aslen İranlı’dır. Lakin şuan çocukları ile birlikte İstanbul da yaşamaktadır. Aynı zamanda annesi ve babası küçük yaştayken boşanmıştır. 2 tane öz kardeşi olan Büşra İrem Tirindaz’ın 4 tane de üvey kardeşi vardır. Kendisinden çok uzun zaman sonra haber aldığını ifade eden Büşra İrem Tirindaz, kardeşleri hakkında herhangi bir bilgide bulunmadı.

Ayaklarının üzerine dimdik basması ile takipçilerini bir hayli kendisinden söz ettiren başarılı isimin fiziki özelliklerine de kısaca göz atalım. 1.70 boyu ile bakanları kendisine bir kez daha baktıran güzel fenomenin kilosu boyuna orantılı olarak 51’dir. 

Büşra İrem Tirindaz Youtube

Büşra İrem Tirindaz Instagram

Büşra İrem Tirindaz TikTok

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!