Cem Avnayim Kimdir?

Dizilerde sık sık karşımıza çıkan fakat bir o kadar da gizemliliğini koruyan Cem Avnayim Kimdir? Hem tiyatro hem sinema hem de dizi film oyuncusu olan Cem Avnayim bunların yanı sıra sunuculuk ve şovmenlik yapmıştır. Her sektörde bir parçası bulunan ve başarısını gösteren Cem Avnayim Kimdir? Sizler için detaylı bir araştırma yaptık ve hem kariyer hayatı hem de özel hayatı ile ilgili tüm detayları Cem Avnayim Kimdir? Yazımızda derledik.

20 Haziran 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Cem Avnayim temellerini aslında ortaokul zamanlarında atmaya başlamıştır. Şöyle ki çocukken gitar çalması üzerine yeteneği fark edilmiş ve eğitim alması konusunda çevresinden yönlendirme yapılmıştır. Hatta bu yönlendirmelerden birisi de lise hayatındaki tarih öğretmeni ile başlamıştır. Peki sonrasında ne oldu? Cem Avnayim günümüzdeki başarısına gelene kadar neler yaşadı? Cem Avnayim Kimdir? Yazımızın devamını okuyarak öğrenelim.

Bu yazımızın içeriğinde sizlere Cem Avnayim Kimdir? Cem Avnayim Kaç Yaşında? Cem Avnayim Nereli? Cem Avnayim Hangi Burç, Cem Avnayim Mesleği, Cem Avnayim Dizileri, Cem Avnayim Sevgilisi ve Cem Avnayim İnstagram Adresi gibi merak ettiğiniz tüm konu başlıklarını bir araya getirdik. Şimdiden keyifli okumalar dileriz. 

Cem Avnayim Kimdir?

Cem Avnayim Kimdir?

Gerek dizilerde, filmlerde veya sunucu olarak sık sık karşımıza çıkan Cem Avnayim Kimdir? Belirli bir kitleye hitap eden ve takipçileri tarafından sevilen Cem Avnayim kariyeri ve özel hayatı ile oldukça merak edilmektedir. 20 Haziran 1984 tarihinde dünyaya gözlerini açan Cem Avnayim İstanbul doğumludur. Ortaokul ve lise hayatını başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Çocukluğundan beri gitara ilgisi olmasıyla yeteneklerini etrafındakiler fark etmiştir. Bu kişilerden birisi de lisedeki tarih öğretmenidir.

Burak Bora Anadolu Lisesi’nde eğitim gören Cem Avnayim tarih öğretmeninin yoğun ısrarlarıyla okulun sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Ve ilk deneyimi de böylelikle lise hayatında olmuştur. Daha sonra Marmara Üniversitesinde eğitim görmüş ve aynı zamanda tiyatro ile ilgilenmiştir. Kendini bu alanda geliştirmek isteyen Cem Avnayim 3 yıl boyunca CRAFT’ta Çağ Çalışkur’dan dersler almıştır. 

Eğitimini tamamladıktan sonra S’nek Tv’de 3 ayrı ‘dating- yarışma’ programını hazırlamış ardından da sunuculuğunu üstlenerek başarı göstermiştir. Tam 450 bölüm yarışma programını sunan Cem Avnayim ekranlarda bir hayli karşımıza çıkmıştır. Bir ara da Turkcell tarafından geliştirilmiş olan ‘Hadi’ adlı yarışmanın da sunuculuğunu yapmış ve burada da seslendirme sanatçılığı yapmıştır. 

Bir diğer başarılarından biri olan dizi hayatına da ilk işinde başrolde yer alarak göstermiştir. Aliye dizişimde ekranlara merhaba diyen Cem Avnayim kendi kurduğu Ciddi Oyun Kulübü ile de büyük başarı elde etmiştir. Bu kulüpte insanları bir araya getirerek çeşitli oyunlar oynanmıştır. Ardından Hepsi 1, Umut Yolcuları, Elde Var Hayat, Her Şey Yolunda Merkez, Beni Böyle Sev, Sevimli Tehlikeli, Masumlar Apartmanı gibi birçok yapımda yer almış ve başarısını gösterme fırsatı yakalamıştır.

Cem Avnayim Kimdir? Sorusundan sonra en çok merak edilen konulardan birisi de Cem Avnayim Sevgilisi olmaktadır. Özel hayatıyla ilgili bilinmezlik olan Cem Avnayim’in sevgilisi var olup olmadığı bilinmemektedir. Cem Avnayim hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Cem Avnayim Kaç Yaşında?

20 Haziran 1984 tarihinde doğan yakışıklı oyuncu Cem Avnayim kaç yaşında? Merak edilen sorular arasındadır. Cem Avnayim 38 yaşındadır.

Cem Avnayim Kimdir?

Cem Avnayim Nereli?

Aslen nereli olduğuna dair bir bilgi bulamasak da Cem Avnayim Nereli? Diye sorduğumuzda İstanbullu diyebiliriz. Çünkü Cem Avnayim İstanbul doğumludur.

Cem Avnayim Hangi Burç

20 Haziran ayında dünyaya gözlerini açan Cem Avnayim ikizler burcudur. 

Cem Avnayim Mesleği

Cem Avnayim mesleği dediğimizde sizlere birçok cevap verebiliriz. Birçok işte imzası olan Cem Avnayim hem tiyatro hem sinema hem de dizi film oyuncusu hem de sunuculuk ve şovmenlik yapmıştır.

Cem Avnayim Dizileri

İlginizi Çekebilir: Birkan Sokullu Kimdir?

İlk dizisini başrol olarak oynayan Cem Avnayim dizileri oldukça merak edilmektedir. Yer aldığı yapımlarda dikkatleri üzerine çeken Cem Avnayim dizileri aşağıdaki gibi listelenmiştir;

 • Gecenin Ucunda (TV Dizisi 2022 yılı)
 • Çember (TV Dizisi 2021 yılı)
 • Masumlar Apartmanı (Barış karakteri, TV Dizisi 2021 yılı)
 • No Fries, Please / Patates Olmasın (Yakışıklı Adam karakteri, Kısa Film 2016 yılı)
 • Sevimli Tehlikeli (Cemal karakteri, Sinema Filmi 2015 yılı)
 • Her Şey Yolunda Merkez (Serkan karakteri, TV Dizisi 2013 yılı)
 • Beni Böyle Sev (TV Dizisi 2013 yılı)
 • Gelmeyen Bahar (Cem karakteri, Sinema Filmi 2013 yılı)
 • Kardelen (Cem karakteri, TV Dizisi 2008 yılı)
 • Hepsi Bir (Emre karakteri, TV Dizisi 2007-2008 yılları arası)
 • Aliye (TV Dizisi 2005 yılı)

Cem Avnayim Sevgilisi

Cem Avnayim Kimdir? Sorusundan sonra en çok merak edilen konulardan bir diğeri ise Cem Avnayim Sevgilisi olmaktadır. Özel hayatıyla ilgili sır gibi ve bilinmezlik ile dolu olan Cem Avnayim’in sevgilisi var olup olmadığı bilinmemektedir.

Cem Avnayim İnstagram Adresi

Cem Avnayim instagram adresi 31 K takipçiye sahiptir. Yaptığı paylaşımları görmek isterseniz aşağıdaki linkten Cem Avnayim instagram adresine ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/cemavnayim/

Bu yazımızda sizlere Cem Avnayim Kimdir? Cem Avnayim Kaç Yaşında? Cem Avnayim Nereli? Cem Avnayim Hangi Burç, Cem Avnayim Mesleği, Cem Avnayim Dizileri, Cem Avnayim Sevgilisi ve Cem Avnayim İnstagram Adresi gibi konu başlıklarını detaylandırdık. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu