Çok Güzel Hareketler Oyuncuları 2 | Biyografileri | Kimdir?

Çok Güzel Hareketler 2 kaliteli oyuncuları bünyesinde bulunduran, tiyatro oyunlarının sahnelendiği programdır. Her skeç Yılmaz Erdoğan tarafından yorumlanmaktadır. Çok Güzel Hareketler Atakan Çelik , Ayşegül Yılmaz kimdir, Batuhan Soyaslan, Cemile Canyurt, Ecem Sena Bayır, Engin Demircioğlu, Evliya Aykan, Ezgi Özyürekoğlu, Fatih Öztürk, Fatma Tezcan, Hamza Yazıcı, Metin Pıhlıs, Hilmi Deler, Safa Sarı, Yasin Çam, Begüm Çağla Taşkın, Cihan Talay, Eda Nur Hancı, Gözde Şencan, Gürhan Altundaşar, Ozan Yiğit, Sema Özkan kimdir hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları makalemizde bulunmaktadır.

Diğer ünlü isimler hakkında bilgi almak için: Youtuber haberleri

Bu da ilginizi çekebilir: Çok Güzel Hareketler Bunlar Youtube kanalı

Bu da ilginizi çekebilir: Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)

İçindekiler

Atakan Çelik Kimdir – Kaç Yaşında – Yaş – Boyu – Eşi – Devran – İnstagram?

Atakan Çelik 3 Şubat 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Atakan Çelik’in yaşı günümüz itibariyle 31’dir. Atakan İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Günümüzde Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda bulunmaktadır. 2015 yılından beri de BKM’nin çatısı altındadır.

Atakan Çelik üniversitede İktisat bölümünden mezun olmuştur. Aile zoruyla okuduğu bölümden mezun olduktan sonra 5 yıl çalışmıştır ve sonra kendi hayallerinin peşinde koşmuştur. Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde Bahadır karakterini canlandırmıştır. Günümüzde Çok Güzel Hareketler’de hem skeç yazmaktadır hem de oynamaktadır. En çok skeç yazan ve oynayan kişidir.

Atakan Çelik kimdir?

Oyunculuğunun yanında sesi de güzel olan sanatçı kendi Youtube kanalında söylediği şarkıları paylaşmaktadır. Kendi şarkısı olan Devran sevenleri tarafından oldukça sevilmiştir. Atakan Çelik’in dış görünüşü de dikkat çektiği için sevenleri tarafından merak edilmektedir. Atakan Çelik’in boyu 1.83 metredir, kilosu ise 76’dır. Atakan Çelik Zeynep Mızrak ile evlidir.

Yakışıklı ve başarılı oyuncunun İnstagram hesabı da birçok insan tarafından takip edilmektedir. Atakan Çelik’in İnstagram’da 288 bin takipçisi vardır. İnstagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Twitter hesabında ise 17 bin takipçisi vardır. Aynı zamanda kendi Youtube kanalı olan Atakan Çelik Youtube kanalını 2020 tarihinde oluşturmuştur ve 76 bin abonesi vardır.

Atakan Çelik hakkında bilgiler

Hamza Yazıcı Kimdir – Yaş – Boyu – Boyu Kaç – Kilosu – Nereli – Oynadığı Diziler – Sevgilisi?

Hamza Yazıcı tiyatroda ve televizyonda oyunculuk yapmaktadır. Hamza Yazıcı Şubat 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul’da dünyaya gelen Hamza Yazıcı aslen Hatay- Antakyalıdır. Hamza Yazıcı günümüz itibariyle 29 yaşındadır. Hamza Yazıcı’nın boyu 1.28 metredir, kilosu ise 37’dir. Hamza Yazıcı’nın sevgilisi Şenay Forbes’tir.

Hamza Yazıcı’nın hayali hep oyuncu olmaktı. Küçük yaştan itibaren tiyatro oyunculuğuna dair eğitim almıştır. 2008’den itibaren profesyonel bir şekilde oyunculuk yapmaya başlamıştır. Öncelikle Güldür Güldür programından tanınmıştır. Daha sonra Çok Güzel Hareketler’in kadrosuna dahil olmuştur.

Hamza Yazıcı ve sevgilisi

Hamza Yazıcı tiyatro dışında televizyon ve sinema dünyasında da bulunmuştur. Televizyonda yakın zamanda oynadığı Camdaki Kız adlı dizide Tako rolüyle yer almıştır. Hamza Yazıcı’nın bulunduğu birden fazla film vardır. Hamza Yazıcı Çılgın Kamp, Organize İşler: Sazan Sarmalı, Kolonya Cumhuriyeti ve Piyasadan Büyük Alacağımız Var isimli filmlerin kadrosunda yer almıştır.

 

Hamza Yazıcı kimdir?

Safa Sarı Kimdir – Nereli – Boyu – Kaç Yaşında – Yaş – Annesi – Babası – Sevgilisi – Taklit – Yetenek Sizsiziniz?

Safa Sarı hem tiyatro oyunculuğu hem de televizyon oyunculuğu yapmaktadır. Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda yer almaktadır. Safa Sarı 22 Haziran 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ancak Safa Sarı Aslen Orduludur. Safa Sarı günümüz itibariyle 29 yaşındadır. Safa Sarı’nın boyu 1.83’tür, kilosu ise 120’dir. Safa Sarı’nın bilindiği kadarıyla sevgilisi bulunmamaktadır. Safa Sarı ailesiyle ilgili bol bol paylaşım yapmaktadır. Safa Sarı’nın babası Fethi Sarı’dır.

Oyunculuğa küçük yaştan itibaren başlamıştır. Okulunun tiyatro kulübünde yer almıştır. Safa Sarı’nın özellikte taklit yeteneği Çok Güzel Hareketler’de dikkat çekmiştir. Safa Sarı burada hem skeçlerde oynamakta hem de skeçleri yazmaktadır. Safa Sarı aynı zamanda Yetenek Sizsiniz Türkiye programına da katılmıştır. Programda finale kadar yükselmeyi başlamıştır. Tüm bunların yanında bazı film ve dizilerde de yer almıştır. Safa Sarı’nın yer aldığı diziler ve filmler:

 • Bayi Toplantısı (film)
 • Organize İşler Sazan Sarmalı (film)
 • Küçük Esnaf (film)
 • Bana Baba Dedi (dizi)
 • Nescafe (reklam filmi)

Safa Sarı’nın resmi hesapları ise şöyledir:

 

Safa Sarı Kimdir?

 

Evliya Aykan Kimdir – Nereli – Boyu – Kaç Yaşında – Yaş – Sevgilisi – Annesi – Dizi?

Evliya Aykan oyunculuk yapmaktadır. Evliya Aykan 31 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Evliya Aykan bugün itibariyle 29 yaşındadır. Evliya Aykan Hakkari’de dünyaya gelmiştir. Evliya’nın hayali oyuncu olmaktır ve hayatını tamamen buna yönelik inşa etmiştir. Evliya Aykan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Evliya Aykan 1.77 metredir ve 65 kilodur.

Evliya Aykan Behzat Ç. dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Günümüzde Çok Güzel Hareketler’in kadrosunda yer almaktadır. Birçok skeçte oynayan oyuncu kadronun parlayan isimlerinden olmayı başarmıştır. Evliya Aykan Yelda Öner ile birliktedir. Evliya Aykan’ın annesi Hasibe Koçkaya’dır.

Evliya Aykan Çok Güzel Hareketler programında gösterdiği başarıyı başka filmlerde ve dizilerde de göstermiştir. Evliya Aykan’ın oynadığı dizi ve filmler:

 • Organize İşler: Sazan Sarmalı (film)
 • Gülizar (dizi)
 • Behzat Ç. (dizi)

Evliya Aykan’ın resmi hesapları:

Evliya Aykan kimdir

 

Metin Pıhlıs Kimdir – Yaş – Eşi – Evli Mi – Boyu – Oynadığı Diziler – Annesi – Twitter – Twitch?

Metih Pıhlıs oyunculuk yapmaktadır. Günümüzde Çok Güzel Hareketler 2’nin kadrosunda bulunmaktadır. Metin Pıhlıs 29 Şubat 1992 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Metih Pıhlıs 29 yaşındadır. Annesi Zeynep hanımdır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim görmüştür. Hemen ardından da BKM’ye seçilmiştir ve kadroda yer almıştır. Metin Pıhlıs 2019 yılında Gamze Nur Ergun ile evlenmiştir. Metin Pıhlıs 1.83 boyunda ve 75 kg’dır.

Metin Pıhlıs enerjisiyle seyircilere kendini izlettirmektedir. Çok Güzel Hareketler’in kadrosunda öne çıkan isimlerden olmayı başarmıştır. Metin Pıhlıs’ın ayrıca kendi Youtube kanalı da vardır. 2011 tarihinde oluşturduğu kanalının 181 bin abonesi vardır. Aynı zamanda tiyatro dışında oynadığı diziler de vardır. Metin Pıhlıs’ın oynadığı diziler:

 • Şiddet İçerikli Hayat Muhasebesi (kısa film)
 • Kalp Atışı (dizi)
 • Organize İşler: Sazan Sarmalı (film)

Metin Pıhlıs’ın resmi hesapları:

Metin Pıhlıs kimdir?

 

Ahmet Hilmi Deler Kimdir – Yaş – Nereli – Sevgilisi – Eşi – İnstagram – Fatma Tezcan – Twitter?

Ahmet Hilmi Deler Çok Güzel Hareketler kadrosunda tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. Hilmi Deler 16 Nisan 1994’te Sakarya’da dünyaya gelmiştir ve Sakaryalıdır. Hilmi Deler 27 yaşındadır. Ekonometri bölümünden mezun olmuştur ancak Tiyatro Ti’den temel oyunculuk eğitimi almıştır. Hilmi Deler’in boyu 1.77, kilosu 70’dir. Koç burcudur. Hilmi Deler Çok Güzel Hareketler’in ekibinde olan Fatma Tezcan ile sevgilidir. Koyu beşiktaşlıdır.

Hilmi Deler Çok Güzel Hareketler’in kadrosuna seçmelerle dahil olmayı başarmıştır. Hayallerini gerçekleştiren Hilmi Deler’in resmi hesapları şöyledir:

Hilmi Deler kimdir?

Fatma Tezcan Kimdir – Boyu – Yaş – Nereli – Hilmi Deler – Boy Kilo – Sevgilisi – İnstagram – Twitter?

Fatma Tezcan Çok Güzel Hareketler’in kadrosunda bulunmaktadır. Fatma Tezcan 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fatma Tezcan 23 yaşındadır. Oyunculu hayalleri küçük yaştan itibaren vardı. Ailesinin oyuncu olma şartı olarak sunduğu üniversiteyi kazandı. Daha sonra Sadri Alışık Kültür Merkezinde 2 yıl geçirdi. Sonrasında BKM’nin seçmelerine katılarak seçildi. Günümüzde Çok Güzel Hareketler kadrosunda hem skeç yazmakta hem de oynamaktadır. Fatma Tezcan 1.74 boyunda ve 62 kg’dır.

Fatma Tezcan Çok Güzel Hareketler’in kadrosundan olan Hilmi Deler ile uzun süredir bir ilişki yaşamaktadır. İzleyicilerin sevdiği çiftin evlenmesi beklenmektedir. Fatma Tezcan’ın resmi hesapları şöyledir:

Fatma Tezcan Kimdir?

 

Ayşegül Yılmaz Kimdir – Nereli – Kaç Yaşında – Yaş – Boyu – Sevgilisi – Ozan Yiğit – Deliha – Twitter – İnstagram?

Ayşegül Yılmaz Çok Güzel Hareketler kadrosunda bulunmaktadır. Ayşegül Yılmaz 13 Aralık 1994’te Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Ancak aslen Artvinlidir. Ayşegül Yılmaz bugün itibariyle 27 yaşındadır. Ayşegül Yılmaz önce Kastamonu Üniversitesi Grafik Tasarım bölümüne gitmiştir. Daha sonra bu bölümü istemediğini fark edip tekrar sınava girmiştir ve bu defa Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü kazanmıştır. Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli projelerde yer alan Ayşegül Yılmaz son olarak BKM’ye başvurmuş ve seçmelerini kazanmıştır. Ayşegül Yılmaz 1.68 metre ve 55 kg’dır. Ayşegül Yılmaz’ın sevgilisi yoktur.

Ayşegül Yılmaz Çok Güzel Hareketler’de attığı tokatla ön plana çıkmıştır. Ekip arkadaşı Ozan Yiğit’e tokat atacağı bir sahnede yanlışlıkla hızlı tokat atması onun adını eli ağır olarak çıkarmıştır. Üniversiteden sonra yer aldığı ilk proje Deliha filmidir. Gupse Özay ve Barış Arduç’un başrol oynadığı filmin kadrosunda yer almayı başarmıştır. Ayşegül Yılmaz’ın resmi hesapları ise şöyledir:

Ayşegül Yılmaz kimdir?

Batuhan Soyaslan Kimdir – Boyu – Kaç Yaşında – BKM – Oynadığı Diziler – Sevgilisi – Kitap – Gözyaşı Hırsızları – İnstagram?

Batuhan Soyaslan Çok Güzel Hareketler kadrosunda bulunmaktadır. Tiyatroya ilgisi küçük yaştan itibaren vardır. Tiyatroya 9. sınıfta başlamıştır. Batuhan Soyaslan 25 Mayıs 1992’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Batuhan Soyaslan 29 yaşındadır. Batuhan Soyaslan’ın boyu 1.84 metre, kilosu  78 kg’dır. Batuhan Soyaslan’ın sevgilisi yoktur.

Batuhan Soyaslan Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunudur ve yüksek lisans yapmaktadır. BKM’ye girmeden önce birçok tiyatro sahnesinde oynamıştır. 2012’de Gözyaşı Hırsızları isimli bir kitap çıkarmıştır. Liselerarası yapılan bir yarışmada en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü almıştır. Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde rol almıştır.

Batuhan Soyaslan resmi hesapları:

Batuhan Soyaslan kimdir?

Cemile Canyurt Kimdir – Yaş – Boyu – Eşi Kimdir – Kiminle Evlendi – Eşi – Ve Mertkan Kaya – Kiminle Evli – İnstagram?

Cemile Canyurt Çok Güzel Hareketler kadrosunda yer almaktadır. Cemile Canyurt 15 Mart 1992’de Kırıkkale’de dünyaya gelmiştir. Ancak Ankara’da büyümüştür. Cemile Canyurt 1.60 boyunda 60 kg’dır. Cemile Canyurt Mertkan Kaya ile 2021 yılında evlenmiştir. Mertkan Kaya çekimlerin teknik ekip kısmında kamera operatörü olarak çalışmaktadır.

Tiyatroya 13 yaşında başlamıştır. Ailesinin tiyatroya engel koymasıyla bir süre bu hayallerine ara vermek zorunda kaldı ve Gıda Mühendisliği bölümünü kazandı. Ancak hayallerinden vazgeçmedi ve tiyatroya devam etti. Okul bittikten sonra BKM’nin seçmelerine girdi ve kazandı. Şu an da BKM’nin bir parçası durumunda.

Cemile Canyurt’un resmi hesapları:

Cemile Canyurt kimdir?

Ecem Sena Bayır Kimdir – Boyu – Yaş – Nereli – Sevgilisi – Engin Demircioğlu Sevgili Mi – Boy Kilo – İnstagram?

Ecem Sena Bayır Çok Güzel Hareketler kadrosunda bulunmaktadır. Ecem Sena Bayır 11 Nisan 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ecem Sena Bayır 25 yaşındadır. Ecem Sena Bayır’ın boyu 1.73 metre, kilosu ise 53 kg’dır. İstanbul Üniversitesi Dil Bölümü’nü kazanmıştır. Ecem Sena Bayır ve Engin Demircioğlu sadece arkadaşlardır. Ecem Sena Bayır’ın sevgilisi yoktur.

Ecem Sena Bayır küçük yaştan beri oyunculuğa meraklıydı. Küçük yaşlarda ayna karşısında oyuncuların taklitlerini yapmaktaydı. BKM’ye girene kadar da bir sahne tecrübesi yoktu. Günümüzde Çok Güzel Hareketler’in sahnesinde başarılı bir şekilde oyunculuk yapmaktadır.

Ecem Sena Bayır’ın resmi hesapları:

Ecem Sena Bayır kimdir?

Engin Demircioğlu Kimdir – Kaç Yaşında – Yaş – Sevgilisi – Eşi – Boyu – Eski Eşi – Ecem Bayır- Kiraz Mevsimi?

Engin Demircioğlu Çok Güzel Hareketler kadrosunda oyunculuk yapmaktadır. Engin Demircioğlu 1982 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Engin Demircioğlu bugün itibariyle 39 yaşındadır. Engin Demircioğlu 1.78 metre ve 76 kg’dır. Engin Demircioğlu ve Ecem Bayır sadece arkadaştır ve Engin Demicioğlu’nun sevgilisi vardır. Daha önce hiç evlenmemiştir.

Engin Demircioğlu Almanya’da 2 sene boyunca okumuştur. Daha sonra Bursa’ya gelmiştir ve oradan da İspanya’ya gitmiştir. 2009 yılında tekrar geri gelmiştir ve İstanbul’a geçmiştir. Oyunculukla ilgili Sadri Alışık Tiyatro’sunda eğitim almıştır. 2017 yılında BKM’ye dahil olmuştur. 2014 tarihinde Kiraz Mevsimi isimli dizide yer almıştır.

Engin Demircioğlu resmi hesapları:

Engin Demircioğlu kimdir?

Ezgi Özyürekoğlu Kimdir – Yaş – Boyu Kilo – Eşi Kimdir – Düğün – Dizi – Ahmet Saka?

Ezgi Özyürekoğlu Çok Güzel Hareketler kadrosunda bulunmaktadır. Ezgi Özyürekoğlu 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir ve Mersinlidir. Ezgi Özyürekoğlu bugün itibariyle 31 yaşındadır. Ezgi Özyürekoğlu Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Tiyatroyla üniversite hayatında tanışmıştır. Ezgi Yörükoğlu 1.71 metre boyunda ve 60 kg’dır. Ezgi Yürekoğlu Ahmet Saka ile 2019 yılında evlenmiştir.

Ezgi Özyürekoğlu BKM’den önce tiyatroda oyunculuk, kostümcülük, aksesuarcılık ve yönetmen yardımcılığı yapmıştır. 2016 yılında BKM’nin çatısı altına girmiştir ve bugün de BKM’nin bir parçası olmaya devam etmektedir. Organize İşler Sazan Sarmalı filminin kadrosunda yer almıştır.

Ezgi Özyürekoğlu resmi hesapları:

Ezgi Özyürekoğlu kimdir?

ÇGHB Fatih Öztürk Kimdir – Nereli – Kaç Yaşında – Boyu – Eşi – İnstagram?

Fatih Öztürk Çok Güzel Hareketler ekibinde yer almaktadır. Fatih Öztürk 17 Haziran 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fatih Öztürk Çiğdem Öztürk ile evlidir. Fatih Öztürk 1.72 metre boyunda ve 68 kg’dır. Bir oğlu vardır.

Fatih Öztürk İşletme bölümünü kazanmıştır. Üniversitede okurken gördüğü bir afişle tiyatro hayatına atılmıştır. 2018 yılında BKM ekibine katılmıştır ve bugün BKM’nin çatısı altında olmaya devam etmektedir. Organize İşler Sazan Sarmalı filminde yer almıştır.

Fatih Öztürk’ün resmi hesapları:

Fatih Öztürk kimdir?

Yasin Çam Kimdir – Nereli – Kaç Yaşında – Yaş – Boyu – Kilosu – Sevgilisi – Dizileri – Reklam – İnstagram – Twitter?

Yasin Çam Çok Güzel Hareketler kadrosunda tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. BKM’den önce de oyunculuk deneyimi olan Yasin Çam başarılı bir oyuncudur. Yasin Çam 15 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ancak Muğla’da büyümüştür. Yasin Çam bugün itibariyle 34 yaşındadır. Aksanlı konuşması yaşadığı yerden gelmektedir. Yasin Çam 1.71 boyunda ve 70 kg’dır. Yasin Çam’ın sevgilisi yoktur.

Yasin Çam’ın oyunculuk kariyeri oldukça iyidir. Üniversite hayatına Bankacılık ve Sigortacılık bölümüyle başlamıştır. Üniversite hayatında oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar’ını kazandı. Yasin Çam’ın oynadığı dizileri, reklam ve filmler şöyledir:

 • Hesapta Aşk (film)
 • Organize İşler Sazan Sarmalı (film)
 • Yüksek Sosyete (dizi)
 • Nerdesin Birader (dizi)
 • Aslan Ailem (dizi)
 • Jet Sosyete (dizi)
 • Elimi Bırakma (dizi)
 • Letgo (reklam)

Yasin Çam’ın sosyal medya hesapları:

Yasin Çam kimdir?

Cihan Talay Kimdir – Kaç Yaşında – Yaş – Boyu Kilo – Eşi – Neden Ayrıldı – ÇGHB Ayrıldı Mı – Ayrıldı Mı?

Cihan Talay Çok Güzel Hareketler kadrosunda oyunculuk yapmaktaydı. Çok Güzel Hareketler’in 1. bölümünden 89. bölümüne kadar yer almıştır. Cihan Talay farklı projelerde yer almak istediği için ekipten ayrılmıştır. Cihan Talay Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin kaptanıydı. Cihan Talay Çok Güzel Hareketler programından önce Güldür Güldür Show programında yer almıştır.

Cihan Talay 24 aralık 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Cihan Talay bugün itibariyle 37 yaşındadır. Cihan Talay aslen Kırklarelilidir. Cihan Talay Sabile Bilgin Talay’la evlidir. Cihan Talay’ın boyu 1.82 metre, kilosu ise 78 kg’dır.

Cihan Talay’ın oyunculuğa başlaması biraz farklı olmuştur. Güldür Güldür Show’u izlerken sahnede izlediklerine hiç gülmemiştir. Madem gülmüyorsun o zaman sen çık yap demelerinin üstüne sahneden küçük çaplı bir Stand Up gösterisi yapmıştır. Tüm salon gösteriye gülmüştür ve böylece oyunculuk hayatı başlamıştır. 2016 yılında ise BKM’ye girmiştir. Organize İşler Sazan Sarmalı filminde de yer almıştır.

Cihan Talay resmi hesapları:

Cihan Talay kimdir?

 

Gürhan Altundaşar Kimdir – Boyu – Kilosu – Kaç Yaşında – Eşi – ÇGHB’den Ayrıldı Mı – Merve Dizdar Neden Ayrıldı – Oynadığı Diziler – İnstagram – Twitter?

Gürhan Altundaşar Çok Güzel Hareketler ekibinde yer almaktaydı. 1. bölümden 89. bölüme kadar ekipte yer almıştır. Farklı projelerde yer almak istediği için Çok Güzel Hareketler ekibinden ayrılmıştır. Programda Açın Kapıyı isimli skeci çok sevilmiştir. Gürhan Altundaşar 2016 yılında BKM’ye katılmıştı ve Organize İşler Sazan Sarmalı filminde yer almıştır.

Gürhan Altundaşar 11 Mayıs 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gürhan Altundaşar günümüz itibariyle 37 yaşındadır. Gürhan Altundaşar Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. 2018 yılında oyuncu Merve Dizdar’la evlenmiştir ve 2021 yılında boşanmışlardır. Gürhan Altundaşar ve Merve Dizdar anlaşarak ayrılmışlardır. Herhangi bir aldatma veya başka bir şey söz konusu değildir.

Gürhan Altundaşar resmi hesapları:

Gürhan Altundaşar Kimdir?

 

Ozan Yiğit Kimdir – Yaş – Boyu – Kilosu – Burcu – Hangi Dizilerde Oynadı – Sevgilisi – Çok Güzel Hareketler – Neden Ayrıldı – Ecem Sena Bayır – Twitter – İnstagram?

Ozan Yiğit Çok Güzel Hareketler kadrosunda yer almaktaydı. 1. bölümden 89. bölüme kadar yer alan Ozan Yiğit 4. sezonda kadroda olmayacağını sosyal medya üzerinden sevenlerine duyurmuştur. Yeni projelerde yer almak için Çok Güzel Hareketler’den ayrılmıştır.

Ozan Yiğit 1 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Sivaslı olmasına rağmen Ankara’da doğup büyümüştür. Ozan Yiğit bugün itibariyle 28 yaşındadır. Ozan Yiğit 1.79 metre ve 75 kg’dır. Ozan Yiğit Başak burcudur. Ozan Yiğit’in sevgilisi yoktur. Ozan Yiğit ve Ecem Sena Bayır sadece arkadaştırlar.

Ozan Yiğit’in tiyatro hayatı lisede başlamıştır. 18 yaşında eğitim için Los Angeles’a gitmiştir. 5 senelik eğitimden sonra İstanbul’a geri dönmüştür. İki filmin kadrosunda bulunmuştur. Ekşi Elmalar ve Tatlım Tatlı filmleridir. 2018 yılında BKM’nin çatısı altına girmiştir. Organize İşler Sazan Sarmalı filminin kadrosunda da yer almıştır. Oynadığı herhangi bir dizi yoktur.

Ozan Yiğit resmi hesapları:

Ozan Yiğit kimdir?

 

Begüm Çağla Taşkın Kimdir – Nereli – Eşi – Boyu – Boy Kilo – Kaç Yaşında – Yaş – Sevgilisi – İnstagram – Twitter – Oynadığı Diziler?

Begüm Çağla Taşkın Çok Güzel Hareketler ekibin yer almaktaydı. 1. bölümden 89. bölüme kadar yer alan oyuncu 4. sezonda bulunmayacaktır. Begüm Çağla Taşkın 15 Ağustos 1987 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Begüm Çağla Taşkın bugün itibariyle 34 yaşındadır. Begüm Çağla Taşkın 1.64 metre ve 57 kg’dır. Aslan burcudur. Hayatında kimse yoktur.

Begüm Çağla Taşkın üniversitede Ekonomi bölümünü bitirmiştir ancak kariyerini oyunculuk yönünde yapmıştır. Begüm Çağla şan, diksiyon, kamera oyunculuğu ve oyunculuk dersleri almıştır. Müjdat Gezen Konservatuarı’nı kazanmıştır. Daha sonra tiyarto oyunlarında yer almaya başladı. İlk oynadığı oyunlardan birisi de Haluk Bilginer’in oyunuydu. Daha sonra 2018’de BKM’nin çatısı altına girmiştir. Tiyatro dışında reklam filmlerinde de oynamıştır. Aynı zamanda Oha Diyorum filminin kadrosunda yer almıştır.

Begüm Çağla Taşkın’ın oynadığı diziler ve filmler:

 • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2
 • Organize İşler Sazan Sarmalı (film)
 • Jet Sosyete (dizi)

Begüm Çağla Taşkın İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/begumctaskin/?hl=tr

Begüm Çağla Taşkın kimdir?

 

Eda Nur Hancı Kimdir – Boyu – Yaş – Miss Turkey – Sevgilisi – İnstagram – Twitter?

Eda Nur Hancı Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde bulunmaktaydı. 4. sezon başlamadan ekipten ayrılmıştır. 1. bölümden 89. bölüme kadar ekipte kalmıştır. Eda Nur Hancı 23 Ocak 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eda Nur Hancı bugün itibariyle 25 yaşındadır. Lise yıllarının başlarında Kanada ve Amerika’da kalmıştır. Eda Nur Hancı 1.74 metre ve 60 kg’dır. Eda Nur Hancı’nın bilindiği kadarıyla hayatında birisi yoktur. 2017 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmıştır.

Eda Nur Hancı Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Daha sonra Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünü kazanmıştır. Bu sırada yine oyunculukla ilgili işler yapmaya devam etmiştir. İngilizce, Fransızca ve Almancası vardır. Son olarak Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde yer almıştır. İlk televizyon deneyimi ise Acı Aşk isimli dizinin kadrosunda yer almasıyla gerçekleşmiştir.

Eda Nur Hancı resmi hesapları:

Eda Nur Hancı Kimdir?

 

Gözde Şencan Kimdir – Kaç Yaşında – Yaş – Nişanlısı – BKM – İnstagram – Twitter?

Gözde Şencan Çok Güzel Hareketler 2’nin kadrosunda bulunmaktaydı. 3. sezondan sonra kadrodan ayrılmıştır. Gözde Şencan 20 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gözde Şencan bugün itibariyle 36 yaşındadır. Eskişehir’de konservatuvar okumuştur. Gözde Şencan Bora Pak ile evlenmiştir.

Gözde Şencan’ın resmi hesapları:

Gözde Şencan kimdir?

 

Sema Özkan Yorgun Kimdir – Yaş – Eşi – Filmleri – Twitter?

Sema Özkan Yorgun Çok Güzel Hareketler 2’nin kadrosunda yer almaktaydı. Birçok başarılı skeçte oynayan oyuncu Çok Güzel Hareketler ekibinden 3. sezon sonu itibariyle ayrılmıştır. Sema Özkan Yorgun 1984 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Sema Özkan Yorgun bugün itibariyle 37 yaşındadır. Sema Özkan evlidir ve bir kız çocuğu vardır.

Sema Özkan Yorgun Sosyal Bilgiler Öğretmenliği’ni bitirmiştir. Daha sonra öğretmenliğin kendine göre olmadığını fark edip oyunculuk kariyeri yapmaya başlamıştır. Daha sonra BKM’nin çatısı altına girmiştir.

Sema Özkan resmi hesapları:

Sema Özkan kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com