Dilan Polat ve Nez Demir kavgasında sondakika gelişmesi
Haberler

Dilan Polat ve Nez Demir kavgasında sondakika gelişmesi

Birbirilerine öz kardeş kadar yakın olan ikilinin küsmesi ve biranda karşılıklı hikayeler paylaşarak, birbirlerini kötülemeleri takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir.  Ne oldu da, Nez Demir ve Dilan Polat bir anda birbirlerine göndermeler yapan ikili haline geldi? ”Bir daha ona karşılık vermeyeceğim.” diyen ikili, neden bir kez daha hikayeleşti? Ünlü fenomenlerin atışma sebepleri oldukça merak edilmekte…

Dilan Polat ve Nez Demir birbirlerine ne söyledi?

Dilan Polat ve Nez Demir birbirlerine ne söyledi?

İddialara göre ikili birbirlerine karşı kalitesiz güzellik ürünü kullanmakla suçluyor. Ancak suçlamaların ardından, savunma olarak Dilan Polat’ta, Nez Demir de ürünlerinin ne kadar iyi olduğunu, karşı tarafın ürününün kalitesiz olduğunu söylemekte. Ayrıca bazı konularda delil olarak ise ikili karşı tarafın ailesine dair sözler sarfetmektedir. 

Dilan Polat: 

Hırsı uğruna bizim cihazdan fazla ısı yapmak istemiş ama insan sağlığına zararlı o ısı organa ciddi zararı olur yapmayın! Bizim cihazlarımız tüm dünya da mevcut ispatlı. 2 günlük makina değil. Bizzat annesine kendine 100 seans yapılıp, sonuç aldıgı cihazlar. Milletin sağlığı ile oynama. Birde işini senelerdir ispatla. İyi yapanı kötüleme. Beni de konuşturma. Ekmek yemezsin . Senden şube almaz insanlar …. Milletin sağlığı ile oynama yeter. O ısı ile yazık !!! Baskı yaparsan milletin organı orda erir zaten. 1 sene sonra milletin böbreği mahvolacak. Bizim cihazlar tüm dünyada var. 4 sene de binlerce vücuda dokundu. Başkasının ekmeğini baltayacagına kendin cihazlarına bak. 2500 dolar alıp millete 1500-2000t. satacağına, millet evine alır yapar. Günah millete. Susmam artık konuşurum. Yazık o millete kullandığı makinalar 2.500 dolarlık Çin’den gelen makina zayıflaması desen en eski sistem. Birde işi senelerdir yapıyor gibi artistlik yapmaz mı? İnsan az utanır. Kendine zaman tanır. Öğrenir, pişer, saygı duyar mesleğe !!! 2500 dolara lazer cihazı almış. Zayıflama desen, o cihaz Rasping çakması adı bile öyle !!!! Taklit ediyor 6 bin TL almış milletin yağ dokusundan. Alta inip organları mahvediyor. Milletin sesim çıkmıyor bir de işimi baltallyor ! O yaptığı çok ısı Organ eritiyor !!! Rasping 4 senedir binlerce insana dokundu. Çin’den gelen bilinmeyen makina değil. Senin annene bile yapılan makina. Bak organlarınız yetinde ama sen sağlıkla oynuyorsun. Sustum sustum yeter. O cayır cayır ısıları organ eritir yapmayın, etmeyin. Günah insanıma günah!!!!! Annen sen girdi 10000 kere. Cihazıma bak hala yaşıyorsun. Hem de şeytan gibisin. Ekmeğimi baltalamak istiyorsun. Sen o ucuz makinalarına bak önce. Yazık senden şube alana. 2500 dolara millet link ver evine alsın sana niye gelsin ki?

Nez Demir:

Son olarak senin yüzünden kötü olduğum insanlarla neden kötü olmaya devam edeyim? Ödün kopuyor dime biz iyiyiz diye. Zeytin dalı uzattılar, bende kabul ettim . Sanane? Zaten senin yalanların yüzünden kötü olmuştuk. İnsan sevince sevdiğine inanıyor malesef ama gözüm açııldı. Buda sana koydu hadi selametle Ben iyilikten yanayım. Herkesle iyiyim çok şükür ama sen kötüsün algı yapmaya gerek yok. Katıksız kötüsün hemde. Herkesle olan sorunlarından belli insanlar kör değil. Sen zeytin dalı uzatsan Nez’e mi attın mesajları diye panik olmazsın bi kere. Hepsi rolll. Hepsiii Ne ekmekmiş arkadaş. Bırakta insanlar kazansın. Sadece sen değil. Görende der asgari maaş alıyor. Ekmeğimle oynamayın diyen kadın daha erkek kardeşine yeni sahip çıktı. Yillardır kardeşin işsiz geziniyor. Sen ekmeğini kardeşlerinle bile bölüşemiyorsun bizle mi bölüşcen? Kız kardeşinle ortaktın onu bile ortaklıktan attın. Yol verdin kendin yürüdün. Dün gibi aklımda şu kardeşine yol verde önümüze bakalim dedi kocan. Senin anne aile tarafın bile senin yanında değil. Paragözlülüğün yüzünden Annerıi kullanma artık her olayda herkesin anası babası var bi sen değilsin. Sokakta aç yatan binlerce yetim çocuk hangisinde sizde olan imkanlar var onlar bile bu kadar söylenmiyor. İnsan sağlığıyla oynayan kendisidir. Ben bu işe başlamadan aylarca kursa gittim. Sen belgeni daha geçen ay aldın. Bir şey bildiğin yok. Kaç kere işleme girdin, yalandan görsel atmak dışında? Yaptığınız şiddetli baskı organlara hasar veriyor. Annemden biliyorum böbrekleri ağrıdı 1 hafta. Biz baskısız son sistem yurtdışından getirdiğimiz makinalarımızla sektöre imzamızı attık bile geçmiş olsun. Duvardan bile destek alarak insanların göbeğine beden gücüyle yüklenen akşama kolları kopan personelinize yazık. Kendinden geçmişsin. Kafan yerinde bile değil belli. Konuştukça batıyorsun. Sen ekmeğinle kendin oynuyorsun. 2. üniversite bitirdim. Yıllarca kurumsal firmalarda çalıştım. 6 sene bankada çalıştım. Yatırımı, ticareti sizden öğrenecek değilim. Senin senaryodan uzattığın zeytin dalın bana sökmez kadın. Yarın kimin ne kadar şubesi olacağı hiç belli olmaz. Ben daha yeni başladım. Eğitim alarak hemde. Sen gibi başkalarının emeğini çalarak insanları basamak gibi kullanarak değil. Kendi paramla kendi emeğimle tek başıma aslanlar gibi :) Amacın buydu dal uzattım gibi algı yaratıp, insanlann gözünü boyamak ama yemezler dal uzatma bakın hele nefret kusuyorlar. Geç bunları kendinide yırtsan işim olmaz senle kalitemde değilsin. Zararın neresinden dönersem kardır. Senin dostlukların insanları merdiven olarak kullanmak. Benim dostluklarım ise iyi ve kötü gün dostluğu. Senin yapacağın o algıya merdiven olarak kullanmaya devam ettiğin insanlar inanır. Omurgalı insanlar yemez. 


Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!