Dilara Kurtulmuş kimdir? Selena’da oynadı mı?

Dilara Kurtulmuş Küçük yaşlardan beri tanıdığımız ve severek izlediğimiz dizilerde rol almış bir oyuncudur. Henüz 8 yaşındayken başladığı uzun soluklu dizisi Selena ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dilara Kurtulmuş hakkında bilgi ve tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabilir, kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Dilara Kurtulmuş kimdir? Kısaca tanıyalım…

Dilara Kurtulmuş Selena dizisi ile dikkatleri üzerine çekmiş oyuncudur. Dilara Kurtulmuş gençliği ve güzelliği ile dikkat çekmektedir. Dilara Kurtulmuş hayatı ve rol aldığı tüm projelerden bu yazımızda bahsedeceğiz. Öncelikle Dilara Kurtulmuş’a kısaca göz atalım…

  • Kilosu: 51
  • Boyu: 163
  • Yaşı: 23
  • Burç: Boğa
  • Doğum tarihi: 2 Mayıs 1998
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: Bilinmiyor

Dilara Kurtulmuş kimdir?

Dilara Kurtulmuş kaç yaşında?

Dilara Kurtulmuş yaş merak edilen sorulardan biridir. Henüz küçük yaşta ünlenmiş ve bu ünü devam ettirmeyi başarmış isimlerden biridir. Kendisini özellikle Selena dizisinde oynadığı Naz karakteri ile ön plana çıkaran Dilara Kurtulmuş, Naz karakterine hayat verdiği yıllarda 8, günümüzde ise 23 yaşındadır.

Dilara Kurtulmuş’un boyu

Oyunculuğu ve sosyal medya paylaşımları ile çok konuşulan Dilara Kurtulmuş en az bu konular kadar güzelliği ile de kendinden bahsettiren bir fenomendir. Dilara kurtulmuş boy ve kilosu ile de kendini merak ettirmiştir. Dilara Kurtulmuş’un boyu 162 cm’dir.

Dilara Kurtulmuş’un kilosu

Dilara Kurtulmuş boyu kilosu merak konusu olan fenomenlerdendir. Fit bir vücuda sahip olan Dilara Kurtulmuş 51 kilodur.

Dilara Kurtulmuş’un doğum tarihi

Dilara kurtulmuş doğum tarihi de merak edilen konulardan biridir. Avusturya’da dünyaya gelen güzel oyuncu Dilara Kurtulmuş doğum günü 2 Mayıs 1998 tarihidir. Bebeklik ve çocukluk yıllarının ne kadar güzel geçtiğinden sıklıkla bahsetmektedir.

Dilara Kurtulmuş’un burcu

Dilara Kurtulmuş burcu hakkında neredeyse tüm özelliklerini taşıdığını düşündüğümüz güzel oyunculardan biridir. Dilara Kurtulmuş hangi burç sorusu da sıklıkla sorulmaktadır. Boğa burcu olan Dilara Kurtulmuş gerek hırslı ve özgüvenli olması gerek dikkat çekiciliği gerekse samimiyeti ile kendisinin tam bir boğa burcu olduğunu söyleyebiliriz.

Dilara Kurtulmuş aslen nereli?

Dilara Kurtulmuş nerede doğdu ya da Dilara Kurtulmuş nereli olduğu hakkında maalesef güncel bir bilgi edinemediğimiz Dilara Kurtulmuş Avusturya doğumludur ve ailesi güzel oyuncu henüz 2 yaşındayken Türkiye’ye taşınmıştır.

Dilara Kurtulmuş’un ailesi

Dilara Kurtulmuş ailesi hakkında da pek çok soru sorulmaktadır. Dilara Kurtulmuş kaç kardeş gibi sorularınızın yanıtı için okumaya devam etmenizi öneririz. Beraber çektikleri ailem beni ne kadar iyi tanıyor gibi videolar ile ailesi ile ne kadar iyi anlaştığını gösteren Dilara Kurtulmuş’un, abisinin adı Oktay Kurtulmuş’tur. Dilara Kurtulmuş Abisi ile beraber çektiği soru cevap videoları ile de gündeme gelmiş ve çok konuşulmuştur. Ailem beni ne kadar iyi tanıyor videosunda Dilara Kurtulmuş babası ile aralarındaki güçlü bağı takipçilerine yansıtmıştır. Küçük yaşta başladığı set günleri ile beraber yaşadığı zorlukları ailesi ile beraber nasıl atlattığını ve ailesinden her zaman ne kadar destek gördüğünü belirten Dilara Kurtulmuş annesi, babası ve abisi ile birlikte İstanbul içerisinde yaşamaktadır. Dilara Kurtulmuş’un evi de merak edilmiş bunun üzerine bir tanıtım videosunu hayranları ile paylaşmıştır.

Dilara Kurtulmuş’un göz rengi

Dilara Kurtulmuş başarılı oyunculuğu, sosyal mecralarda yaptığı ilgi çekici paylaşımlar ve eğlenceli kişiliği ile dikkat çektiği kadar güzelliği ile de dikkat çeken bir isimdir. Dilara Kurtulmuş göz rengi ile de her zaman ön planda olmuştur ve akılda kalan mavi gözlere sahiptir. Gözlerinin rengi nedeniyle en sevdiği rengin de mavi olduğunu belirtmiştir.

Dilara Kurtulmuş’un saç rengi

Dilara Kurtulmuş’un güzel mavi gözlerini en güzel tamamlayacak saç rengi de elbette açık kumraldır. Açık kumral saç rengine sahip olan güzel oyuncu Dilara Kurtulmuş, küçüklüğünden beri birbirini tamamlayan gözlerinin ve saçlarının rengi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Dilara Kurtulmuş makyaj videoları ile de takipçilerine güzellik tüyoları sunmaktadır. Göz rengine uygun makyajları ile ilgi çekmektedir.

Dilara Kurtulmuş nerede oturuyor?

Dilara Kurtulmuş nerede yaşıyor da hakkında sık sık sorulan sorulardan biridir. İstanbul’da yaşadığı bilinen güzel oyuncu, hayatını burada sürdürmekte ve takipçileri ile sık sık hayatından kesitler paylaşmaktadır.

Dilara Kurtulmuş ne mezunu?

Dilara Kurtulmuş ne okuyor sorusu da takipçileri tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Dilara Kurtulmuş hangi okulda sorularının cevabı ise Liseyi Grafik tasarım üzerine okuyan Dilara Kurtulmuş, Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezundur ve Dilara Kurtulmuş eğitim hayatı süresince bir projede yer almamıştır. Dilara kurtulmuş lise ve üniversite yıllarında ekranlardan ve yeni projelerden uzak kalmıştır ve bu dönemde hayranları tarafından merak edilmiştir. Uzun bir süre sonra tekrardan oyunculuk kariyerine geri dönen Dilara Kurtulmuş bebek bakıcısı oldum gibi hayranlarını sevindirecek paylaşımlarda bulunmaya devam etmektedir.

Dilara Kurtulmuş hakkında

Dilara Kurtulmuş korona mı oldu?

Dilara Kurtulmuş Covid 19 rahatsızlığına yakın zaman içerisinde yakalanmış ve hayranlarını korkutarak bir süreliğine paylaşımlarına ara vermiştir. Ancak güzel fenomen kısa sürede eski sağlığına geri kavuşmuştur. Şu anda herhangi bir sağlık problemi de bulunmamaktadır.

Dilara Kurtulmuş hangi dizilerde oynadı?

Dilara kurtulmuş oynadığı diziler 2002 yılında Anne Babamla Evlensene dizisi ile ilk kez ekranlarda gördüğümüz Dilara Kurtulmuş ilk dizisi bu dizidir. Daha sonra 2003 yılında rol aldığı herkesçe sevilen Dilara Kurtulmuş hayat bilgisi ile tanınmaya başlanmıştır. 2004 yılında geldiğimizde bir dilim aşk adlı dizide 2006 ve 2009 yılları arasında ise 8 yaşındayken rol almaya başladığı Selena dizisi ile kendini göstermiş ve ünlenmiştir. Dilara Kurtulmuş dizi serüveni, 2009 yılında Nefes adlı proje ile devam etmiş,2011 yılına geldiğimizde Çınar adlı televizyon dizisinde yer almıştır. Bu projelerden sonra uzun süre sessizliğini koruyan ve okuluna odaklanan Dilara Kurtulmuş, günümüzde ise sosyal medya üzerinden hayranları ile iletişim kurmakta ve çok izlenen Youtube videoları çekmektedir. Dilara Kurtulmuş filmleri ile de merak konusudur, ancak kendisi bir filmde rol almamıştır.

Dilara Kurtulmuş

Dilara Kurtulmuş oyunculuk

Küçüklüğünden beri görmeye aşina olduğumuz güzel oyuncu yeni bir projede yer alıp oyunculuğunu geliştirmek istediğini belirtmiş ve kendine rol model olarak ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’yı gördüğünü dile getirmiştir. Dilara Kurtulmuş ne iş yapıyor sorusunun cevabı içinse kendisi influencer ve oyuncudur.

Dilara Kurtulmuş Selena 

Dilara Kurtulmuş dizi ve filmlerinden en ünlüsü Selena’ dır. Henüz 8 yaşındayken başlayan Dilara Kurtulmuş Selena macerası icin çok güzel anılara ev sahipliği yapan bir set ortamına sahip olduğunu ve hala Selena dizisinde rol alan oyuncular ile görüştüğünü belirtmiştir. Dilara Kurtulmuş Cansu Demirci ve Gizem Güven üçlüsü de hala çok konuşulmakta ve sıklıkla beraber paylaşımlarda bulunmaktadırlar. Örneğin Dilara Kurtulmuş Gizem Güven Mukbang videosu çok izlenmiştir. Setten kalan güzel arkadaşlıklarından biri de Dilara Kurtulmuş Hazal Şenel arkadaşlığıdır. 11 yaşına kadar rol aldığı Selena dizisinde canlandırdığı Naz karakteri için kendisini kötü etkileyip etkilemediği gibi sorulara yanıt olarak ailesinin her zaman yanında olduğunu dile getiren güzel oyuncu, içerisinde bulunduğu en güzel projelerden birinin Selena olduğunu düşündüğünü de hayranları ile paylaşmıştır. Uzun yıllardan sonra Dilara Kurtulmuş son hali merak konusu olmuş ve çok konuşulmuştur.

Dilara Kurtulmuş hakkında

Kendisi hakkında uzun uzun konuştuğumuz Dilara Kurtulmuş, 2 Mayıs 1998 tarihinde doğmuştur. Henüz 24 yaşında olan Dilara Kurtulmuş, bugüne kadar pek çok dizide rol almış ve küçük yaşlardan beri kendisini ekranda görmeye alışkın olduğumuz isimler arasında yer almıştır. Lisede Grafik Tasarım üzerine okumuş ve mezun olmuş, Üniversitede ise Haliç Üniversitesinde Moda Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Şimdiki hayatında ise Dilara Kurtulmuş Twitter dışında neredeyse tüm sosyal medya üzerinden özellikle Dilara Kurtulmuş Youtube videolarında mukbang, hakkımda 10 gerçek, telefonumda ne var, Selena izliyor, Selena hayranlarına özel video, sabah rutini, oda turu, bir günüm gibi vlog şeklinde paylaşımlar yapmaya devam etmektedir. Sevgilisi ile ilgili maalesef bir bilgi elde edemediğimiz Dilara Kurtulmuş sevgilisi hakkında gelişmeleri sizinle paylaşacağız. Kendisi hakkında aklınızda bulunan tüm soruları yanıtladığımızı düşünüyoruz.

Dilara Kurtulmuş sosyal medya

Dilara Kurtulmuş sosyal medya hesapları

Sosyal medyada oldukça aktif olarak yer alan Dilara kurtulmuş Facebook kullanmamaktadır. Aklınızdaki hiçbir soruyu cevapsız bırakmadığımız Dilara Kurtulmuş hakkındaki yazımızı sizin de göz atmanız için Dilara Kurtulmuş’un sosyal medya hesapları ile sonlandırıyoruz. Dilara Kurtulmuş abur cubur tadımı gibi her kitleye hitap eden eğlenceli videolara sahiptir. Ucuz-orta-pahalı tadım videoları çeken Dilara Kurtulmuş dondurma videosu çok izlenmiştir. Dikkat çeken bir başka Dilara Kurtulmuş Doğancan Özadlı ortak videosudur. Takipçileri tarafından en sevilen videolardan biri de Dilara Kurtulmuş ip atlama videosudur. 

Dilara Kurtulmuş Instagram

Güzel oyuncu Dilara Kurtulmuş Instagram hesabına ve Dilara Kurtulmuş Instagram fotoğraflarına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dilara Kurtulmuş Youtube

Dilara Kurtulmuş genellikle Youtube kanalında mukbang videoları çekmektedir. Dilara Kurtulmuş ilk video paylaşımından beri çok izlenmektedir. Dilara Kurtulmuş kanalı bu ink üzerinde bulunmaktadır.

Dilara Kurtulmuş anaokulu öğretmeni oldum

Dilara Kurtulmuş anaokulu öğretmeni oldum videosu en çok izlenen videolarındandır. Güzel fenomenin o videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Dilara Kurtulmuş Selena gerçekleri

Selena dizisiyle ünlü olan Dilara Kurtulmuş Selena gerçekleri videosuyla takipçilerinin merak ettiklerini cevaplamıştır. O videoya yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dilara Kurtulmuş meydan okuması

Eğlenceli içerikleri olan Dilara Kurtulmuş meydan okuması videoları ile de son zamanlarda adından söz ettirmiştir. Yakın arkadaşı Zeynep Özkaya ile olan videosunu yazımıza ekliyoruz.

Dilara Kurtulmuş dövme

Güzelliğiyle dikkat çeken güzel fenomen Dilara Kurtulmuş dövme videosu ile de tekrar gündeme gelmiştir. Sizin için o videoyu yazımıza ekliyoruz.

Dilara Kurtulmuş garson oldum

Dilara Kurtulmuş cafe vlogu da çok izlenen bir diğer videosudur. Güzel fenomenin garsonluk deneyimi yaşadığı ilgili videosunu yazımıza ekledik.

Dilara Kurtulmuş maymun

Dilara Kurtulmuş eğlenceli ve ilginç içerikleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle Dilara Kurtulmuş maymun ile çektiği mukbang çok izlenmiştir. Meriç İzgi’nin maymunu Coco ile çektiği videoya yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
nolurbak.com
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023