En İyi Bilgisayar Oyun Önerileri 2021

”Pandemi zamanını en verimli nasıl geçiririm?” diyorsan; harika oyun önerileri ile karşınızdayız. Aksiyon, macera, korku… Sana en uygun olanını seç ve oynamaya başla. Deneyimlerini arkadaşlarına paylaşmayı unutma. Sevgili Oyun Sever, seni daha fazla bekletmeden En İyi Bilgisayar Oyun Önerileri 2021 yazımıza hemen başlayalım.

Call of Duty: Warzone

Arkadaşlarınla benzersiz bir oyun deneyimine hazır mısın? 150 kişi ile birlikte kocaman bir haritaya düşüp sona kalabilecek misin? Oynamadan size oyunun en güzel yerinden bahsedeyim. Silah ile haritaya düştüğünüz halde talihsizlik ile öldürüldüyseniz üzülmeyin. İlk ölümünüzde oyun sizi bir hapishaneye atar. Hapishanede sizin gibi ölen bir kişi ile teke tek bir oyun oynuyorsunuz ve kazanan haritaya geri dönüş yapıyor. Peki sen bu oyunda kazanacağını düşünüyor musun? Cevabın evet ise ücretsiz olarak bize katıl.


Valorant

Oyuncularının Apex, Fortnite, Cs Go üçlüsünün karmasına benzettiklerini söyledikleri Valorant oyunu ile tanışmaya hazır mısın? En yüksek kademeye sahip olup gölge oyuncuları bulabilecek misin? Kıyasıya bir rekabet ile heyecanı dorukta hissedeceğiniz Valorant’ ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Daha kısa erişim için buraya tıklamanız Valorant’ın orijinal sitesine gitmenize yardımcı olacaktır.

League of Legends

Takımına güveniyorsan League of Legends oynamaya davetlisin. Bol bol deneyim biriktir, üsleri yok et, kuleleri yık. Sınırları tanıma ve ormanda üstünlük sahibi ol. Değişik kostümler ile diğer oyuncuların dikkatini çekebilir, heyecanı daha dorukta hissedebilsin. Ufak bir ip ucu; oyunda ”Penta Kill” yazısı ile karşılaşırsanız karşınızda bulunan 5 rakibi alt üst etmektir.

Half-Life Alyx

Daha önceden Half-Life Alyx sanal gerçeklik oyunu ile tanışmış mıydınız? Half Life ve Half Life 2 oyununun birleştiği Half-Life Alyx ile ilginç bir deneyime şahit olacaksınız. Karşılaşacağın çeşitli Xen canavarlarını yen, Combine askerleri yok et. Bu rekabette bizimle birlikte yer almak istiyorsan Half-Life Alyx ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsin.

Counter Strike Global Offensive

Serinin 4.’sü olarak karşımıza gelen Counter Strike Global Offensive, çevrimiçi bir deneyime hazır mısınız? Yaşadığınız aksiyon ile hedefinizi dengeleyebilecek misiniz? Sona kalmak için önüne gelen herkesi yok et. Birinci şahıs olarak oynayacağınız Counter Strike Global Offensive, tüm aksiyon ve nişan severler için tasarlanmış.

PES 2020

WWE 2K20

Gerçek bir güreş deneyimine hazır mısın? WWE güreşçilerii yönetebileceğiniz WWE 2K20 ile içindeki gücünü göster. Rakibini stratejik hareketler ile mağlup et. Toplu güreş, bireysel güreş. En güçlü benim diyorsan seni WWE 2K20 oyununa davet ediyoruz.

Outlast

Korku dolu bir oyunla baş başa kalmaya hazır mısınız? Kesinin acısını hissedecek kadar gerçeklik sunan Outlast oynarken yerinizde durabilecek misiniz? Peki ne kadar hayatta kalabilecek misiniz? Korkunuz sizi oyunda tutmaya yetecek mi? Bazı kullanıcıların gerçek hayattan esinlendiğini iddia ettikleri Outlast ile korkuyu yaşamaya var mısınız?

Metro Exodus

Gerçek bir metro deneyimi yaşamak ister misiniz? İnsan mutantlardan kaçıp, goril ile karşılaşmaya hazır mısın? Aksiyon ve heyecanı bir arada hissedeceğiniz Metro Exodus da bakalım ne kadar süre hayatta kalabileceksiniz?

Rainbow Six

”Silah kullanmakta ustayım, adeta silahlarla dans edebilirim.” diyorsan seni Rainbow Six oynamaya davet ediyoruz. Aksiyon ve heyecanın buluştuğu oyunda, taktikleriniz ile nişanınız uyuşacak mı? Takımına güveniyorsan aramızda senide görmek isteriz.

Cry of Fear

Korkunuz sizi hayatta tutabilmeye yetecek mi? Oyunun her açılışında karşınıza gelen uyarı:  “Cry of Fear şiddet ve kan barındırdığı için korkuya, depresyona kalp krizine ve intiharınıza sebebiyet verebilir.” şeklindedir. Lütfen hassas insanlar Cry of Fear’dan uzak dursun. Psikolojiniz sağlam değilse oyunu indirmeyin. 18 yaşından küçüklere önermiyoruz.

Dota 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu