En İyi Dikiş Makinesi

En iyi dikiş makinesi birçok kıyafet sever için artık tercih ediliyor. Çünkü fiyatların artması insanları artık ev içerisinde daha üretken olmaya itti. Böylece dikiş makinelerinde satış rekorları kırıldı. Bizde sizler için en iyi fiyat performans alabileceğiniz dikiş makinelerini derledik.

İlginizi çekebilir: En İyi Kulak İçi Kulaklık 

En Kaliteli Model Dikiş Makineleri Önerisi

Dikiş makinesi, küçük onarımlar yapmanın, hatta kendi kullanımınız veya satış için kıyafet dikmenin en ekonomik ve pratik yolu olabilir ama ister amatör, ister profesyonel olun, iyi bir iş çıkarabilecek bir makineye sahip olmak, bilginin kendisi kadar gereklidir. Bunu göz önünde bulundurarak, piyasadaki en popüler ürünleri analiz ettiğimiz bir liste hazırladık ve kapsamlı bir araştırmadan sonra iyi bir ürün satın aldığınızdan emin olmanız için en iyi dikiş makinesi markalarını derledik.

  • Singer Heavy Duty 4411

  • Singer El Dikiş Makinası

  • Schwartz Dikiş Makinesi Sws 4550

  • Singer M3335 Making The Cut Dikiş Makinesi

  • Singer Simple 3223 Dikiş Makinesi

  • YAMATA FY457A-135AL Diker Zigzag Dikiş Makinesi 

Listemiz sizde bir merak uyandırdıysa gelin hep beraber detaylı bir şekilde en kaliteli dikiş makinesi modellerine bir göz atalım.

Singer Heavy Duty 4411

Singer Heavy Duty 4411 paslanmaz çelik tabanı ve iç metal yapısı, üstün kaliteli kaplama ve dayanıklılık ile sağlam bir ürün olarak karşımıza geliyor. Özellikle taşıma kolaylığı ve tek hamlede masura sarması oldukça tercih sebebidir. En büyük avantajı 11 değişik dikiş ve dekoratif desen yapabiliyor olmasıdır. 

4 kadameli ilik açabilme sistemi sayesinde kullanıcılardan bir hayli olumlu yorum aldı. Paralel dikişler ve hatta ribanalar yapmanın yanı sıra kot pantolon gibi daha kalın kumaşları işleyebilmek isteyenler için buna değer olan çift dikiş seçeneği de vardır. 

Singer El Dikiş Makinası

Her zaman kıyafetlerinizin düzgün olmasını seviyorsanız, nerede olursanız olun Singer el dikiş makinesini hemen almanızı öneririz.

250 RPM hızı ile basit onarımlar için iyi bir sağlamlık sağlayabilir. Çantada bile kolayca taşınabilir, kompakt, hafif ve kullanımı kolaydır. 4 tane AA pil ile çalışmaktadır. Aynı zamanda üst kısmındaki düğme sayesinde açılıp kapanmasını kontrol ediyorsunuz. 

Geleneksel dikiş makinesinin yerini alması değil, pratik bir şekilde dikişleri onarmayı sağlamak amaç haline gelmiştir.Bu nedenle, daha hafif kumaşlara sahip parçalar üzerinde bir onarım gerçekleştirebilirsiniz. Lakin çok fazla işinizi görmeyecektir. Tatiller için genellikle tercih ediliyor.

Schwartz Dikiş Makinesi Sws 4550

Uygun fiyatlı listesinde en başta gelen bu dikiş makinesi 12 dahili desen çıkarabilme kapasitesi ndedir. Özellikle yüksek ve düşük hız ayarının olması onu fiyat performans segmentinde en üste çıkarıyor.

Bununla birlikte bu dikiş makinesi ileri ve geri dikiş fonksiyonuna sahiptir. Buda onu kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bir diğer özelliği ise mekik dikiş kullanımı vardır. Aynı zamanda Çiftlikli de kullanabilir.

Singer M3335 Making The Cut Dikiş Makinesi

Fazla bütçe ayırmak isteyenler için bu dikiş makinesi oldukça uygundur. 5 mm zikzak genişliğine sahip olan dikiş makinesi toplamda 97 dikiş uygulaması yapabilmektedir. Aynı zamanda akşam kullanımı için led aydınlatması da mevcuttur.

Sunmuş olduğu kullanım kolaylığının yanında taşıma kolaylığı ve ekstra ayak yüksekliği de mevcuttur. Bununla birlikte çevirilebilir desen seçici ile kolay dikiş seçimi de sağlanılabilir. İşinizin pratik olması gereği hızlı ve kolay iplik geçirme yolları mevcuttur. Dolayısıyla bir çok dikişi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Singer Simple 3223 Dikiş Makinesi

7 kg ağırlığına sahip olan dikiş makinesi 5 mm genişliğinde zikzak yapabilir. Aynı zamanda dört adımda ilik açabilme kapasitesi ve serbest kol dikişi mevcuttur. Bu makineye diğer dikiş makinelerinden ayıran en önemli özellik ovarlok dikişi yapabilmesidir.

Uygun fiyatlı listemizin ortalarında yer alan dikiş makinesi aynı zamanda elektronik pedala ve seri ve sessiz çalışmaya sahiptir. Penye, triko gibi bir çok kumaşı dike bilmektedir. 23 santim boya sahip olan dikiş makinesi aynı zamanda geri dikiş özelliğine de sahiptir.

Yamata FY457A-135AL Diker Zigzag Dikiş Makinesi 

Bu dikiş makinesi diğer dikiş makinelerine göre biraz daha pahalı. Zikzak genişliği 8 mm olan dikiş makinesi nde dikiş boyu ortalama olarak dört milimetredir. Özellikle terzilerde tercih edilen bu model tam yağlıdır. Aynı zamanda düz yataklıdır.

Son olarak ise onu diğer dikiş makinelerinden ayıran en önemli özellik üç adım diker zikzak dikişinin olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu