En İyi Dudak Nemlendiricisi

Sonbahar ve kış ayları ile dudaklarda başlayan çatlaklıklar önlemi alınmadığı zamanlarda çok daha ileri seviyelere kadar gitmektedir. Böylelikle kişinin dudaklarında kötü görüntü oluşmaktadır. Bununla birlikte vermiş olduğu rahatsızlık nedeniyle kişiler kurumasını önlemek için en iyi dudak nemlendiricisi arayışına girmektedir.

Türkiye’de En İyi dudak Nemlendirici Kremleri

Kişilerin tercihlerine göre farklı tat ve kokularda dudak nemlendiricisi bulunmaktadır. Ancak burada en önemli husus gerçek nemlendirici özelliği ile dudakları koruması olmalıdır. Böylelikle piyasada kendisine yer edinen ve başlıca tercih edilen en iyi dudak nemlendirici listesi şu şekilde olmaktadır.

·         Lamer La MerThe Lep Volumizer

·         Nivea Dudak Nemlendirici

·         Vaseline Dudak Balsamı

·         Blistex Dudak Nemlendirici

·         Nuxe Lip Balm

·         Bepanthol dudak Kremi

·         Avene Lip Balm

·         Neutrogena Dudak Kremi

·         Maybeline Dudak Nemlendirici

·         Burt’s Bees Lip Balm

Kuru ve rüzgarlı havalarda ve özellikle soğuk kış aylarında dudakların korunması ve parlak görünmesini sağlayan dudak nemlendiriciler aynı zamanda soyulmasını ve kurumasını önlemektedir. Böylelikle soğuk rüzgarlı havalarda mutlaka kullanmanız gerekir.

Lamer La MerThe Lep Volumizer

Listemizin ilk sırasında yer alan Lamer La MerThe Lep Volumizer dudaklarda yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir. Bu sebeple bayanlar tarafından sürekli tercih edilmektedir. Sürekli kullanımlar sayesinde kişinin dudağında soyulma ve çatlama görülmemektedir. Bununla birlikte dudaklarda bir dolgunluk söz konusu olur.

Nivea Dudak Nemlendirici

Dudakların üst seviyede nemlendirilmesinde bir diğer etkili ürün ise Nivea Dudak Nemlendirici olmaktadır. Nemlendiriciler listesi içerisinde maddi açıdan en ekonomik olanı olarak gösterilebilir. Kış ayları ile soğuk rüzgarlı havalarda çatlayan dudaklarda etkili olmaktadır. Bu sebeple kullanıcıların başlıca tercihleri arasında yer almaktadır.

Vaseline Dudak Balsamı

Vaselin yüzlerce yıldır kullanılan ve ana kaynağı petrol olan bir üründür. Özellikle el ve ayak çatlaklarında sıkça kullanılan vaseline aynı zamanda dudak balsamı ürünü sunmaktadır. Günlük kullanım için tercihen kullanabileceğiniz ürün aynı zamanda çatlak dudakları tedavi etme özelliğine sahiptir.

Blistex Dudak Nemlendirici

Dudak nemlendiriciler arasında Niveadan sonra uygun fiyatlı olarak alabileceğiniz Blistex Dudak Nemlendirici içeriğinde anti alerjik bileşen bulunmaktadır. Bu sayede kurumasını önlerken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından dudaklarınızı korumaktadır.

Nuxe Lip Balm

Dudaklarını yumuşak bir doku ile nemlendirmek isteyenlerin tercihi Nuxe Lip Balm olmaktadır. İçeriğinde greyfurt özleri bulunmaktadır. Bu sayede dudakları besleme özelliği bulunur. Özellikle kokusu ile dikkat çeken Nuxe Lip Balm düzenli kullanımlarda kuruluk ve çatlağın önüne geçmektedir.

Bepanthol Dudak Kremi

Özellikle hanımların en çok sevdiği markalardan olan Bepanthol bayanların birçok rahatsızlığına iyi gelen ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan biri de dudak kremidir. Bepanthol dudak kremi bileşenleri bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Kolay erişilebilir olması nedeniyle en çoksatılan ürünler arasında yer almaktadır.  

Dudak nemlendiricilerinin içeriğindeki Lip Balm dudak nemlendirici özelliği taşımaktadır. Bu sebeple çatlayan dudaklara ve yüzün farklı bölümlerine sürülebilmektedir. Hatta çatlama yapmaması için önceden sürülmesi faydalı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu