En İyi Filtre Kahve Markası

Günümüzde sıkça tüketilen kahve türlerinden biri olan filtre kahve, günün her saatinde tüketilebilecek bir kahvedir. Özellikle sabahları tercih edilen filtre kahve, uyku durumundan daha hızlı bir şekilde çıkmanızı ve daha dinç olmanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla birçok kişinin vazgeçilmez kahve türü de filtre kahve olmaktadır.

Filtre kahvenin tadını tam alabilmek için kaliteli markaların üretmiş olduğu filtre kahveler tüketilmelidir. Bu anlamda kahve üretiminde adından sıkça söz ettiren markalar bulunmaktadır. Belirteceğimiz markaların tercih edilmesiyle de en iyi filtre kahveleri tüketmeniz mümkün duruma gelmektedir. Sayacağımız filtre kahve markaları, farklı özelliklerle ön plana çıkmaktadır. Bazı markaların dezavantaj sayılabilecek özellikleri de bulunmaktadır. Dolayısıyla bu özelliklere göre bir tercih yapmanız, sizi en iyi kahveye ulaştıracaktır. 

Jacobs Monarch Filtre Kahve

Jacobs, kahve üretiminde bir numara olarak gösterilen firmalardandır. Her kahve türünü yüksek kaliteli bir şekilde üretebilen Jacobs, filtre kahve üretimini de aynı kalitede yapmaktadır. Zamanında toplanan en kaliteli kahve çekirdekleri, titiz bir şekilde öğütülmekte ve ortaya son derece lezzetli bir filtre kahve çıkmaktadır. Jacobs Monarch filtre kahve, 250 gramlık paketi ve French Press’e uygun yapısıyla en çok tercih edilen filtre kahve markalarındandır.

Baş döndürücü güzellikte bir kokuya sahip olan Jacobs Monarch filtre kahve, böylelikle en kaliteli kahve çekirdeklerinden üretildiğini de kanıtlamaktadır. Bu markanın dezavantaj olarak sayabileceğimiz tek özelliği ise yüksek fiyatlı olmasıdır. Jacobs severler, böylesine bir kalitenin ucuz fiyatlı olmayacağının farkında olarak Jacobs Monarch’ı tercih etmektedir.

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve

Mehmet Efendi, Türkiye’de en fazla tercih edilen kahve markalarından biri olarak filtre kahve üretimi de yapmaktadır. Kaliteli ve yumuşak içime sahip filtre kahvelerin üretimini gerçekleştiren Mehmet Efendi, Colombian filtre kahvesiyle ön plana çıkmaktadır. Türk markası olması sebebiyle nispeten daha uygun fiyatlı olan bu marka, en kaliteli filtre kahvelerle yarışacak kalitede üretim gerçekleştirmektedir.

Colombian filtre kahvenin tek olumsuz özelliği ise French Press için uygun olmayışıdır. Kısacası filtre kahvesini French Press ile içmek isteyenlerin bu özelliği göz önünde bulundurarak söz konusu filtre kahveyi alıp almayacaklarına karar vermelidirler. 

Julius Meinl President Filtre Kahve

French Press için en uygun filtre kahve markası kesinlikle Julius Meinl, mükemmel tadı ve hoş kokusuyla kahve zevkinizi katlayacak olan Julius Meinl President filtre kahve, oldukça hafif bir içime sahiptir. Kısacası kahve tüketiminizde kesinlikle acı tat hissedilmemektedir. Bu filtre kahvenin bir diğer özelliği ise ince çekim olmasıdır. Böylelikle French Press kullanımından daha iyi bir verim alınabilmektedir.

Dezavantaj olarak sayabileceğimiz özellik ise markamızın fiyatıdır. Julius Meinl President filtre kahve, standart fiyatların üstünde bir fiyata sahiptir. Ancak kalite anlamında kesinlikle ödendiği paranın hakkını verdiğini söylememiz de lazımdır. 

Blendblack Filtre Kahve

Tercih edeceği filtre kahvenin yoğun bir tada sahip olmasını bunun yanında yumuşak içimli olmasını isteyenlerin tercih edebileceği az sayıda filtre kahve vardır. Blendback filtre kahve de bu tanıma uygun sayılı filtre kahvelerden biridir. En kaliteli Arabica kahve çekirdeklerinin öğütülmesiyle üretilen bu filtre kahve, her türlü yapıma uygundur. Dolayısıyla French Press ve filtre kahve makinelerinde gönül rahatlığıyla Blendblack filtre kahveyi hazırlamanız mümkündür.

Ekstradan söz konusu filtre kahve markasının uygun fiyatlı olması da göze çarpmaktadır. Sonuç olarak uygun fiyata kaliteli filtre kahve tüketmek isteyenler, Blendblack filtre kahveyi kesinlikle denemelidir. 

Starbucks Colombia Öğütülmüş Kahve

Kahve sektörünün hâkimi konumunda olan Starbucks, dünyada en fazla şubesi bulunan markaların başında gelmektedir. Starbucks Colombia öğütülmüş kahve ürünü de en sık tercih edilen filtre kahvelerdendir. Bu da bizlere Starbucks kalitesini bir kez daha göstermektedir. Uygun fiyata ulaşabileceğiniz bu ürün, bir filtre kahvede en çok aranan özelliğe sahiptir. Yumuşak içimli ve harika lezzetli olan bu kahve, bütün Starbucks şubelerinde bulabileceğiniz bir üründür.

Tchibo Professional Special Filtre Kahve

Sert içimli bir filtre kahve arayanların favori ürünü olan Tchibo Professional Special filtre kahve, lezzet anlamında beklentilerin üzerine çıkmaktadır. Uygun fiyat avantajına da sahip olan ürünümüz, bağımlılık yapıcı güzel kokusuyla da bilinmektedir. Arabica ve Robusta çekirdeklerinin öğütülüp birleştirilmesiyle ortaya çıkan bu filtre kahve, French Press ile son derece hızlı şekilde hazırlayabileceğiniz bir kahvedir.

Kahve Dünyası Filtre Kahve

Ülkemizin önemli markalarından olan Kahve Dünyası, sert içimli filtre kahve severlere hitap eden bir ürüne sahiptir. Yoğun aromasıyla filtre kahve içtiğinizi sonuna kadar hissettiren bu ürün, oldukça kaliteli bir kahve yapısına sahiptir. Böylelikle kahve, daha iyi bir şekilde aromasını salmaktadır. Kahve Dünyası’nın çıkartmış olduğu bu filtre kahve; fındık, vanilya ve karamel aromalı ürünlere de sahiptir. Bu da her damak tadından filtre kahve severlerin gönül rahatlığıyla Kahve dünyası filtre kahvesini tüketebileceği anlamına gelmektedir. 

LavAzza Crema E Aroma Espresso Çekirdek Kahve

Rahatsız etmeyecek bir ağırlıkta olan LavAzza Crema E Aroma Espresso çekirdek kahve, 1 kiloluk büyük bir paketle satılmaktadır. Dolayısıyla bu ürünün alınmasıyla uzun süre kaliteli bir filtre kahve tüketilmektedir. Gerek kokusu gerekse lezzetiyle geçer not alan ürünümüz, French Press ve filtre kahve yapma makinelerinin tümünde hızlı ve lezzetli bir şekilde hazırlanabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu