En İyi Kırışıklık Giderici Krem

Yaşın ilerlemesiyle birlikte ciltte istenmeyen kırışıklıklar oluşmaktadır. Kullanacağınız kırışıklık giderici kremler sayesinde de bu kırışıklıklar büyük ölçüde ortadan kaybolmaktadır. Tabii ki hangi marka bir kremin kullanılacağı önemli bir meseledir. Bakım sektörü içerisinde bilinen bir markayı almanız, daha güvenilir bir şekilde cildinize bakım yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kısacası bilinmeyen markalı kremlerden uzak durmanız, sizi birtakım olumsuz durumlardan kurtarabilmektedir.

“En iyi kırışıklık giderici krem” denince herkesin aklına farklı bir krem gelmektedir. Belirtecek olduğumuz kırışıklık giderici kremlerin hepsi de en iyi krem denince akla gelen kremlerdir. Sonuç olarak bu kremleri kullanmanız durumunda kırışıklıkların büyük oranda kaybolduğu zamanla görülecektir.

Diadermine Lift+Nutritive Gece Kremi

Gece kremi olarak kullanılan Diadermine Lift+Nutritive, cildinizi iyice pürüzsüzleştirmektedir. Kısacası bu ürünün kullanımıyla birlikte yüzünüzde görülen siyah nokta boşlukları da giderilmektedir. Yüz cildinizde nem dengesini de olması gerektiği seviyeye çeken bu krem, tüm ciltlerde kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Düzenli ve uzun süreli kullanımda cildinizi tam olarak istediğiniz gibi bir cilde dönüştüren Diadermine Lift+Nutritive, alınabilecek uygun fiyatlı bir kremdir. Dolayısıyla kremimiz, bütçe olarak da cebinizi zorlamamaktadır.

Kremi kullanmadan önce cildinizin tamamen temiz olduğundan emin olunmalıdır. Aksi takdirde krem, tam verimlilikte işlev görmemektedir. Yapılan temizliğin ardından yüzüne sürdüğünüz kremi masajla birlikte cildinize yedirmeniz gerekmektedir. Böylelikle mükemmel bir cildin ilk adımı atılmaktadır. 

Neutrogena Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi

Neutrogena Cellular Boost kremi, yüz kırışıklıklarını gidermede en verimli kremlerden biri olarak gösterilmektedir. Çeşitli vitaminleri içeren özel formülü sayesinde kısa süre içerisinde kırışıklıkların gittiğini görmek mümkündür. Bu kremde çoğu kırışıklık giderici kremde bulunmayan bir özellik daha bulunmaktadır. Neutrogena Cellular Boost, SPF 20 güneşten koruma faktörüne sahip olduğundan dolayı sizi güneşin zararlı ışınlarından korumaktadır. Bu da cildinizdeki kırışıklık oluşumunu engellemektedir.

Yaş ilerledikçe hücrelerin ölümü de hız kazanmaktadır. Hücrelerin hızlı bir şekilde ölmesi de kırışıklıkları ciddi anlamda arttırmaktadır. Neutrogena Cellular Boost kremi de ölü hücrelerin yenilenmesi görevini üstlenmektedir. Dolayısıyla kırışıklık oluşumu engellenmekte ve olan kırışıklıklar da yenilenen hücreler sayesinde giderilmektedir. Kremimizin tek olumsuz özelliği ise sivilcelere herhangi bir etki sağlayamamasıdır.  Yüzünüzde bulunan sivilceler, bu kremi kullanmanız durumunda ortadan kalkmamaktadır. Bunun bilincinde olarak söz konusu kremi almanız önerilmektedir. 

NIVEA Sıkılaştırıcı – Kırışıklık Karşıtı Yüz Kremi

Özellikle 45 yaş üstü kişiler için uygun olan NIVEA sıkılaştırıcı ve kırışıklık karşıtı yüz kremi, ileri düzey kırışıklıkları gidermede oldukça iyidir. Kırışıklık giderme gibi önemli bir sonuca ulaşmak için ise bu kremi düzenli bir şekilde kullanmak lazımdır. Aksi bir durumda cildinizdeki kırışıklıklar giderilememektedir.

Gündüz ve gece saatlerinin tümünde kullanılabilir olan bu krem, cilde iyice yedirilmelidir. Böylelikle kırışıklık gidermedeki verim artmaktadır. Kremimizin bir diğer özelliği de sivilce oluşumunu ciddi anlamda engellemesidir. Öyle ki bu kremin kullanımından sonra cildinize çıkan sivilcelerin sayısında yarı yarıya düşüş yaşanmaktadır. Bu durum, NIVEA sıkılaştırıcı ve kırışıklık karşıtı yüz kremini diğer kremlere nazaran daha da öne çıkarmaktadır.

La Roche Posay Effaclar

Herkesin favori kremlerinden biri olan La Roche Posay Effaclar, özellikle yağlı ciltler için üretilmiş bir kremdir. Ancak bu kremi yalnızca yağlı ciltlere sahip kişiler kullanmamaktadır. Çünkü La Roche Posay Effaclar, her türden cildin kullanılabilmesi için özel üretilmiştir. Kırışıklığı ciddi anlamda durduran ve var olan kırışıklıkları ortadan kaldıran bir formüle sahip olan La Roche Posay Effaclar, cildin pH değerini de ayarlamaktadır. Böylelikle daha sağlıklı bir cilde sahip olunabilmektedir.

Bu krem, bir günde iki kere kullanılmaktadır. Sabah ve akşam saatlerinde süreceğiniz bu krem, uzun vadede en efektif sonucu alacağınız kremlerden biridir. Dolayısıyla cildini önemseyenlerin La Roche Posay Effaclar gibi önemli bir ürünü kullanması gereklidir. 

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Yağlı ve hassas ciltlerin de kullanabileceği Vichy Liftactiv Collagen Specialist, bütün ciltlere uygun özel bir formülle üretilmiştir. Leke giderici etkisi de bulunan bu ürünün tek olumsuz özelliği ise etkisini yavaş gösteriyor olmasıdır. Dolayısıyla ciddi bir değişim görmek için düzenli olarak bu kremi kullanmanız gerekmektedir.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist, yavaş etki göstermesine rağmen kırışıklıkları en kalıcı şekilde gideren kremdir. Günün her saatinde kullanabileceğiniz bu krem, C vitamini sayesinde cildinizi de beslemektedir. Sonuç olarak bu krem, alınabilecek en iyi yaşlılık karşıtı kremler arasındadır.

W-Lab Kozmetik Beyazlatıcı Krem

Krem üretiminde öne çıkan W-Lab, yüzlerinizi istediğiniz gibi sıkılaştıran sayılı kremlerdendir. Tamamen doğal malzemelerden üretilen W-Lab kozmetik beyazlatıcı krem, böylelikle herhangi bir alerjiye de yol açmamaktadır. Kuru ciltlerin kesinlikle tercih etmesi gereken bir krem olarak gösterilen W-Lab, cildinizdeki tonun dengeli dağılmasını da sağlamaktadır. Böylelikle cildinizde yer yer ton farklılığı da olmamaktadır. 


W-Lab kozmetik beyazlatıcı krem, güneş lekelerini giderici bir etkiye de sahiptir. Bu da kremi daha avantajlı bir konuma getirmektedir. Kremin bilinen tek dezavantajı ise yüzünüzdeki sivilcelere olumlu bir etkisinin olmamasıdır. Ne yazık ki sivilce sorunu yaşayanlar, bu kremi kullanarak sivilcelerini ortadan kaldıramamaktadır. Kısacası sivilce sorunu yaşayanların sivilce etkisi olan kremlere bakmaları gereklidir. 

Mamaaura Face & Decollete Cream

Kırışıklık giderici kremler arasında en yüksek memnuniyet oranına sahip olan Mamaaura Face & Decollete Cream, cildin yenilenme sürecini hızlandırarak kırışıklıkların en hızlı şekilde gitmesini sağlamaktadır. Bunun yanında içeriğindeki vitaminler sayesinde de ciltin her bir noktası beslenmektedir. Böylelikle yaşlanma süreci de yavaşlamaktadır.

Özellikle kış aylarında kullanılması gereken bir krem olan Mamaaura Face & Decollete Cream, cilt kuruluğunu da önlemektedir. İçeriğindeki hyalüronik asit sayesinde cildinizdeki nemi koruyan kremimiz, cildinizin daha parlak bir görünüme kavuşmasını kolaylaştırmaktadır. Tüm ciltlere sürülebilir olan bu krem, fiyatını hak eden sayılı kremlerden biridir.

L’Oreal Paris Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı

Cildinize kattığı esneklik sebebiyle kırışıklıkları birer birer yok edebilen L’Oreal Paris kırışıklık karşıtı krem, en kaliteli kremlerden biri olarak değerlendirilmektedir. Her gün kullanılabilen ve hızlıca sonuç alabileceğiniz bir krem olan L’Oreal Paris yaş uzmanı 30+ kırışıklık karşıtı krem, içeriğindeki formül sebebiyle cildinize pürüzsüzlük de katmaktadır. Böylelikle kısa ve uzun vadede cildinizde yaşlılığa dair olan her şey birer birer ortadan kalkmaktadır.

Cildini önemseyenlerin kullanmaları gerektiği kremlerin başında gelen L’Oreal Paris kırışıklık karşıtı krem, fiyat olarak da çok yüksek meblağlarda değildir. Dolayısıyla bu krem, alıp alabileceğiniz en mantıklı kırışıklık giderici kremlerden biridir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu