En İyi Lazer Epilasyon Aleti Hangisi?
Genel

En İyi Lazer Epilasyon Aleti Hangisi?

Kozmetikte en popüler olan lazer epilasyon modelleri, kadın ve erkeklerde istenmeyen tüylerin giderilmesine yardımcı olan teknolojik çözümler arasında yer almaktadır. Kendinden emin giyinmek veya her mevsim sağlıklı bir yaşam sürmek için tüylerinizde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Evde lazer epilasyon aletini tercih ederek seansınızı dilediğiniz zaman gerçekleştirme özgürlüğüne sahipsiniz.

Bu ürünlerin özellikleri ve uygulama alanları göz önüne alındığında rahat bir epilasyon için fırsat vermektedir. Birçok model farklı markalar tarafından sunulmaktadır. Yenilikçi teknolojik ürünlerden biri olan lazer epilasyon aleti sayesinde, yoğun hayatınızın ritminde güzellik salonlarında beklemeden lazer epilasyon aletler ile alternatifler bulabilir ve kendinize daha fazla zaman kazandırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Aleti Kullanımı

Teknolojik olarak gelişmiş lazer epilasyon cihazı seçeneği, tüy büyüme döngüsünü yavaşlatmak ve durdurmak için yenilikçi bir ışık bazlı lazer ışını kullanır. Evde düzenli olarak tüylerinizde kurtarmış olur. Epilatörler, kablolu veya kablosuz özelliklerle farklı hız seviyelerinde çalışan çeşitli ışık atım seçeneklerine sahiptir. Braun, ev kullanımı için lazer epilasyon cihazları üreten markalardan biridir.

Bu markanın modelleri pratik kullanım sunar. Lazer epilasyon için kişisel bakım ürünleri, hayatınızın herhangi bir anında nereye giderseniz gidin size eşlik edebilir. Yüksek frekans ve düşük akım prensibi ile çalışan lazer epilatör seçeneği ile daha kısa sürede daha fazla atış yapabilirsiniz. Anlık bir nokta ışını yayan lazer cihazları, kıl köklerini kalıcı olarak yok etmek için tasarlanmıştır. Ancak herkesin cilt tipi ve kıl kökü aynı olmadığı için etkinin ve kalitesinin kişiden kişiye değiştiğini unutulmaması gerekir.

Lazer epilasyon fiyat seçeneklerini ışının atım sayısına göre değerlendirdikten sonra size uygun modele karar vermek daha kolay olacaktır. Bu çok pratik kişisel bakım ve temizlik üründen en iyi şekilde yararlanmak için seanslarınızı zamanında yaptırmanız gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Aleti Modelleri

Evde lazer epilasyon yaptırmak, hijyenik ve konforlu bakım sürecini hissetmek istiyorsanız kendi lazer epilasyon aletinizi satın alabilirsiniz. Güçlü, istenmeyen tüy dökülmesi istiyorsanız, seçtiğiniz lazer epilasyon aleti vücudunuzda nerede kullanılabileceğini araştırırak ve hangisinin vücudunuzun ihtiyaçları için en iyi olduğuna karar vermelisiniz.

Yüz, vücut veya cinsel organlarda kullanıma uygun tüm epilatörler mevcut olmayabilir. Bu nedenle temel ihtiyaçlarınıza göre kararlar almalı ve cildinizi düşünerek sağlıklı seçimler yapmalısınız. Öncelikle cilt tipinizi bilmeniz ve cilt tipinize uygun cihazları seçmeniz gerekiyor. Cihazlar arasında başlığı, ölçüsü ve cımbız gibi detayları kontrol etmelisiniz.

Lazer epilasyon pazarının en popüler markalarından biri olan Braun marka seçeneklerini değerlendirebilirsiniz, pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz. İster kablolu ister kablosuz olarak vücudunuza uygulanabilen Braun lazer epilasyon cihazlarını kullanabilirsiniz.

Lazer epilasyon ile evinizin rahatlığında istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca kablolu veya kablosuz olarak kullanılabilen lazer epilasyon aleti, geniş alanlarda çok kısa sürede pürüzsüz, tüysüz bir görünüm oluşturmanıza olanak tanır.

Lazer Epilasyon Aleti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lazer epilasyon aleti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri, aletin cilt tonunuza ve kıl yapınıza uygun olduğundan emin olmak ve kıl köklerinizin rengini göre seçmelisiniz. Aksi takdirde, satın alma işleminizin etkisini görmezsiniz ve enerji ve para israfına neden olmuş olur.

Lazer epilasyon aleti kullanmaya başlamak istediğiniz uygulama, cihaz kullanım kılavuzunda belirtilen süre içerisinde yapılmalı ve bu şekilde devam etmelisiniz. En hızlı ve en etkili çözüm için cilt tonunuzu ve kıl kökü renginizi göz önünde bulundurarak ve ardından ağda ve tıraş gibi uygulamalardan kaçınmalısınız. En iyi lazer epilasyon aletleri ise şöyledir;

  • Philips Lumea Prestige IPL; Etkili performansı nedeniyle bu ürün, üç kez kullanımdan sonra tüyleri %92 oranında azaltır. Cilt tonu analizi sağlayan bu cihaz yüz, koltuk altları, bacaklar, bikini bölgesi ve hassas bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir.
  • Braun Silk-Epil; Braun Silk-Epil, diğer epilasyolara nazaran %40 daha geniş olan başlığıyla ilgi çekmektedir. Ürün 2 çeşit hız ayarıyla ağdadan 3 kat daha güçlü etki göstermektedir.
  • Braun Silk-Expert Pro; Braun Silk-Expert Pro sadece 3 ayda tüyleri kalıcı şekilde azaltır. Bu nedenle, kullanıcılar tarafından iyi karşılanan ürün, SensoAdapt teknolojisi ile rekabette öne çıkıyor.
  • Philips Satinelle Advanced; Philips Satinelle Advanced, satılık 8'den fazla aksesuar sunuyor. Bu cihazın hızlı bir şekilde etkisiyle çok geniş bir başlığı vardır ve en küçük tüyleri bile alabilir. 40 dakika boyunca kullanılabilen bu ürün sadece 1,5 saatte şarj oluyor.
  • Arzum AR5050; Arzum AR5050 3 işlem sonrasında %70'e oranda tüy azaltmaktadır. Rakiplerinden farklı olarak bu alet, güvenliğinizi sağlamak için UV gözlükleri de bulunmaktadır.
  • Babyliss IPL G947E; Epilatör önerilerine dahil olan Babyliss IPL G947E, ışık şiddeti göstergesi sayesinde ne kadar süre epilasyon yaptığınızı gösterir. Tüyleri %90 azaltan bu alet, vücut temas sensörü kullanarak yaralanmaların önüne geçiyor
  • Medisana IPL-88580; Medisana kullanımı kolay olduğu için tercih edilmektedir. Böylece cihaz kolay çalışır ve değiştirilebilir lazer kartuşu ile uzun süreli kullanılabilir.

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!