En İyi Wifi Sinyal Güçlendirici

Özellikle son yıllarda artan internet kullanımı ve kısıtlı kotalar insanları doğal olarak evlerindeki interneti kullanmaya sevk eder. Bu anlamda wifi ile alınan internet bazı odalarda düşük sinyal almaktadır. Hatta bazen hiç çekmeyebilir. Bu aşamada iyi bir wifi sinyal güçlendirici ihtiyacınız olabilir.

İyi bir Wi – Fi yönlendirici ve sinsay güçlendirici evinizin ve yaşam alanlarınızın her yerinde interneti en iyi haliyle çekmesini olanak sağlar. Özellikle kesintisiz film izleme olanakları sağlaması nedeniyle dijital platform severler yaşadıkları alanları bu güçlendiriciler ile desteklemek ister. Bu anlamda en iyi Wi-Fi genişleticiler, Wi-Fi yönlendiricinizin kapsama alanını daha geniş bir alana yayarak evinizdeki kablosuz ölü noktaları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Bu şekilde, yönlendiricinizi yükseltmek zorunda kalmadan ev ağınızın kapsama alanını iyileştirebilirsiniz.

En iyi Wİ-Fİ Sinyal Güçlendirici Markaları

Türkiye ile Avrupa başta olmak üzere dünyada en fazla talep gören ve en iyi wifi sinyal güçlendiriciler şu şekilde listelenebilir.

·         Xiamoi Mi Wi-Fi Pro

·         TP-Link TL-WA

·         Mercusys MW300RE

·         Tenda A9

·         Asus RP-N12

·         Zyxel WRE2206

·         Bluecat Repeater

·         Hadron HD9102

·         Dark WRT360

·         TP-Link RE305

Wi-Fi güçlendiriciler, Wi-Fi tekrarlayıcılar veya sinyal güçlendiriciler olarak da bilinen bu küçük ve uygun fiyatlı cihazlar, Wi-Fi sinyalinizi ihtiyacınız olan yere kadar uzatabilir. Yine de en iyi yanı, genellikle bir ağ yönlendiriciye yükseltmek zorunda kalmaktan çok daha ucuza mal olmalarıdır.

Xiomi Mi Wi-Fi Pro

Türkiye’de satışa sunulan en iyi wifi güçlendirici listesinde ilk sırada yer alan Xiomi Mi wifi pro 300 Mbps veri hızına sahiptir. USB ve LAN girişi olmamasına rağmen ikili anteni ile çok iyi bir sinyal genişletici konumundadır. Öyle ki kullanıcıların olumlu yorumları bu ürünü almamız için etkili olmaktadır.

Evinizde bir kanepenin arkasına kolayca gizleyebileceğiniz ucuz duvar prizlerinden, saf gücü estetikten üstün tutan masaüstü ünitelerine kadar etkili bir ürün olan Xiomi herkesin ihtiyacını çözüm olabilecek özelliklere sahiptir.

TP-Link TL-WA

Bugün en büyük yaşam alanlarında dahi uzun menzil ile wifi güçlendirilici ve genişletici olarak listenin en üst sıralarında yer alan TP-Link farklı modelleri ile önemli vazifelerin üstesinden gelmektedir. Öyle ki sağladığı performans herkesi etkilemektedir. Kolay kurulumu ile kullanışlı bir ürün olan TP-Link birçok wifi genişletici ile rekabetinden üstünlükle ayrılabilecek özelliklere sahiptir. Aynı zamanda sunduğu Tether uygulaması ağınızın kurulması ve izlenebilmesine olanak sağlamaktadır.

Mercusys MW300RE

Uygun fiyatlı ancak yetenekli bir Wi-Fi genişletici için Mercusys MW300RE düşünebilirsiniz. Sağlam temel Wi-Fi performansı ve son derece basit kurulumuyla, bu küçük Wi-Fi genişletici, Wi-Fi kapsama alanınızdaki garip ölü noktayı kapatmanın veya daha güçlü kablosuz sinyalleri arka bahçenize veya garajınıza göndermenin harika bir yolu olmaktadır.

Kompakt bir eklenti tasarımı ve ayarlanabilir antenlerle, Mercusys MW300RE genişleticiyi kolayca yoldan çekebilirsiniz. Böylelikle kurulum, endişelenecek ekstra bir uygulama olmadan sadece birkaç dakika içinde yapılabilir. Ve odadan odaya olduğu kadar katlar arasında da çalışan sağlam orta yol performansıyla, şehir evleri ve diğer çok katlı evler için de mükemmel bir seçimdir.

Tenda A9

Listemizdeki diğer bir wifi güçlendirici adaptörü markası da Tenda A9 olmaktadır. Üzerinde küçük bir sinyal göstergesi bulunan cihazın veri hızı 300 mbps olmaktadır. İki antenli olarak satılır. Küçük bir priz ile kolay kullanım olanağı sağlar. USB LAN özelliği olmayan güçlendirici uygun fiyat aralıkları ile tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu