En kötü burçlar sıralaması

En kötü burçlar sıralaması: Astrolojiye göre, tüm insanlar olumsuz kişilik özellikleriyle karışık olumlu kişilik özelliklerine sahiptir ve bu dengeli bir şekilde gerçekleşmez. Bu nedenle, bazı işaretler diğerlerinden daha “kısa huylu” ve öfkeli olma eğilimindedir. Peki sizce en kötü burç nedir? ya da en kötü burç hangi burçtur? veya en kötü burç erkeği?

Tıpkı bazı günlerin sabrımızı zorluyor gibi görünmesi gibi, bireylerin daha mizaçlı yönlerini ortaya çıkaran bir dizi tetikleyiciye sahip olmaları çok yaygındır. Diğer bireyler için kıyafetlerine kahve dökmek günü mahvetmeye yeter.

Her burcun farklı özellikleri olduğundan, her birinin öfke ve hayal kırıklığını ifade etme yolları olacaktır. Burç seksilerinden biri olup olmadığınızı öğrenmek ister misiniz? Burçlar kötü özellikleri veya en kötü burçlar ya da en kötü burç sıralaması merak ediyor musunuz? O halde okumaya devam edin.

En kötü burçlar sıralaması

Akrep burcu

Akrep burcu her yönden yoğundur. Bu nedenle, yerlileriniz sinirlendiğinde, yoldan çekilmek en iyisidir, yoksa durum alev alır. Aşağıda Akrep mizaçları hakkında daha fazla bilgi edinin!

■ Olumsuz özellikler

Akrepler, bazen aşırıya kaçan kararlılıklarıyla ünlüdür. İstediklerini alamazlarsa hayatınızı cehenneme çevirebilirler. Bu yüzden kesinlikle acı bir şekilde pişman olacağınızdan, onların yoluna çıkmayı düşünmeyin bile.

Bu yerliler doğal olarak baskındır, bu nedenle Akrepler sinirlendiğinde mümkün olduğunca uzak durun. Çünkü size akla gelebilecek her şekilde, her zaman acımasız ve tehditkar bir şekilde saldırırlar. Herhangi birinin zayıf noktasını bulma, acımadan yaralarına basma yeteneğine sahip olduklarını söyleyebilirsiniz.

Ayrıca, kırgın veya kıskanç hissettiklerinde kontrolü kolayca kaybederler. Yalan söylediğinden şüphelenirlerse, konuşmaya ya da affetmeye yer yoktur. Akrep sizi basitçe hayatından çıkaracak ve intikam planı yapacaktır.

■ Olumlu özellikler

Akrep burcu, çok sadık olmasının yanı sıra olumlu özellikler olarak güç ve tutkuya sahiptir. Ayrıca sevdiklerini koşulsuz severler ve onları mutlu etmek için büyük çaba harcarlar.

Bu nedenle, bu yerlilerin arkadaşlarının büyük bir nezaket, empati ve cömertlik ile muamele görecekleri için çok şanslı oldukları söylenebilir. Ayrıca, Akrepler kendinden emin, dürüst ve son derece odaklıdır.

Azim, sebat, rekabetçilik ve inat bu burcun anahtar kelimeleridir. İnandıkları bir şey için dişleriyle tırnağıyla savaşmaktan korkmazlar ve tüm hedeflere ulaşana kadar asla pes etmezler.

■ Akrep insanlarıyla nasıl ilişki kurulabilir?

Bu yerliler çok gizemli olma eğiliminde olduklarından, bir Akrep ile ilişki her zaman kolay değildir. Ancak Akrep, kişiliğine saygı duyulduğunda süper sadık ve sadık bir sevgiliye dönüşür.

Yani uyumlu bir ilişki için 1 numaralı kural: soru sormayın. Bir şeyi çok merak ediyor veya merak ediyor olsanız bile, orada kalın ve Akrep’in kendiliğinden açılmasını bekleyin. Zaman alacaktır, ancak bir çatışmanın yıpranması ve yıpranması önlendiği için başarının garantisidir.

Ek olarak, bu yerliler bir tür yalan dedektörüdür ve birileri onları aldatmaya çalıştığında kolayca fark eder. Bu yüzden ipucu, ne kadar zor olursa olsun her zaman doğruyu söylemektir. Böylece dürüstlüğünüze değer vereceklerdir.

En kötü burçlar sıralaması

Başak burcu

Başak, öfkesini ifade etmekten hoşlanmaz ve onu bastırma eğilimindedir. Bu gelenek, vücut öfkeyle dolup taşarken aniden patlamalarına neden olur. Bu, salgınların bulundukları yerle hiçbir ilgisi olmamasını sağlayarak durumu herkes için kafa karıştırıcı hale getiriyor. Aşağıda daha fazlasını öğrenin!

■ Olumsuz özellikler

Başak burcu, toplumda öfke göstermekten nefret eder. Bu nedenle, genellikle bu yerlileri derinden rahatsız eden, çevrelerindeki insanların küçük tutumlarıdır. Aşk hayatınızda “biraz” vermek, eşyalarınızın üzerinden geçmek ya da planlarınızı bozmak, akıllarından çıktıkça savaşın çıkması anlamına gelebilecek eylemlerdir.

Sakin, merkezlenmiş Başak ruhunun yerini kızgın Koç’unki almış gibi. Bunun nedeni, organizasyonun durumun kontrolünde bu işareti rahat hissettirmesidir.

Böylece bir şeyler ters gittiğinde aklını kaybeder ve her yere saldırmaya ve kötü şeyler söylemeye başlar. Ancak salgın geçtikten sonra pişman olur.

■ Olumlu özellikler

Başak’ın en güçlü olumlu özelliklerinden biri organizasyondur. Büyük bir etkinliğin takvimini ve hatta tüm planlamasını yapmak için daha iyi kimse yoktur. Bu yerliler bu alanda ustalardır.

Bir başka vurgu da, bu burcun yerlilerinin çalışmalarının kararlılığı, kalıcılığı, nesnelliği ve takdiridir. Aslında Başakların çok özverili ve sorumluluk sahibi oldukları, hatta işkolik (işkolik) olarak görüldüğü için profesyonel alanda bir örnek olduğu söylenebilir.

Buna ek olarak, bir durumun tüm ayrıntılarını inceleme, ilk başta imkansız görünen aksilikler için en iyi çözümü bulma yeteneğine sahiptirler.

■ Başak insanlarıyla nasıl ilişki kurulabilir?

Başak ile olan ilişki ilk başta mükemmel bir şekilde akabilir, çünkü bu kişi duygularını ve en derin memnuniyetsizliklerini ifade etmekte kendini hala rahat hissetmiyor.

Ancak biliniz ki, zodyakın en huysuzunun şöhreti boşuna değildir. Yakınlık düzeyi arttıkça, bu yerliler kendilerini rahatsız eden şeylerin bir listesini yapmaya başlayabilirler.

Başkalarını yargılamaktan korkmazlar ve hak ettiklerine inandıkları özrü duyana kadar kararlı kalırlar. Bu yüzden eleştirileri dinlemeye ve bağışlanma dilemeye hazır olun.

Aslında Başak’ın hayatında bir öncelik değilseniz, karşılıklılık içeren eşitlikçi bir ilişki beklemeyin. Ancak değişken enerji burçlarından biri olarak bazen çizgiyi geçtiğinde bunu fark eder. Bu birlikte yaşamayı biraz daha kolaylaştırır.

En kötü burçlar sıralaması

Koç Burcu

Koç, başkalarının görüşlerinden veya hislerinden bağımsız olarak fikrini söylemesiyle ünlüdür. Bu yüzden Koç sinirlendiğinde çok dikkatli olmalısınız, çünkü kelimenin tam anlamıyla ağzından ateş üfler. Aşağıda ana özelliklerinin neler olduğunu öğrenin!

■ Olumsuz özellikler

Koç burcu, dürtüselliği ve saldırganlığı ile ünlüdür. Yerlileriniz son derece rekabetçi ve bir şeyler yolunda gitmezse kolayca hüsrana uğrarlar. Ayrıca, yol boyunca engeller ve çatışmalarla karşılaştıklarında her zaman öfkeyle tepki verirler.

Diğer bir dezavantajı ise sabırlarının olmamasıdır. Örneğin yoğun trafik, Koç’un gününü mahvetmek için fazlasıyla yeterli bir nedendir ve onu herkese lanet ettirir. Onun için bir sözü yok.

Bu burç Mars tarafından yönetildiği için duygularını kontrol etmekte büyük zorluk çeker ve etkileyici bir hızla patlar. Ancak hiçbir şey olmamış gibi hızla devam ediyor.

■ Olumlu özellikler

Koç, yerlileri çok çevik ve dinamik olduğundan, olumlu bir özellik olarak hareket gücüne sahiptir. Bu nedenle, iyi bir ruh halindeyken enerji ve neşeyi çarçur etme eğilimindedirler. Canlılığından etkilenmemek mümkün değil.

Bir diğer önemli nokta ise cesaret ve yaratıcılıktır. Bu yerliler, tutkularından biri inanılmaz maceralar aramak için dünyayı keşfetmek olduğundan, sürprizleri, yenilikleri ve benzersiz yaşam deneyimlerini severler.

Ek olarak, Koç cesareti dikkat çeker, çünkü her zaman büyük bir güç ve kararlılıkla herhangi bir zorlukla yüzleşmeye hazırdırlar.

■ Koç burcu insanlarıyla nasıl ilişki kurulabilir?

Koç burcundaki bireylerle olan ilişki genellikle çok eğlenceli ve sürprizlerle doludur. Bu yüzden monoton veya rutin bir şey beklemeyin, çünkü onların nefret ettikleri tek şey öngörülebilirliktir.

Ancak, bu yerliler güçlü bir mizaca sahip olma eğiliminde olduklarından, her şey güllük gülistanlık değildir. Söyledikleri her şeye katıldığınız ve her zaman kazanmalarına izin verdiğiniz sürece dünyanın en iyi insanlarıdır.

Onlar için ikinci olmak bir felakettir. Ayrıca, Koç’un bir hata yaptıklarını varsaymasını ve af dilemesini beklemeyin. Bu asla olmayacak.

En kötü burçlar sıralaması

Oğlak burcu

Oğlak, sınıra kadar zorlanmadığı sürece öfke patlaması yapmayan burçlardan biridir. Bu olduğunda, çevrilmemiş hiçbir taş kalmaz. Duygularınız dahil önlerindeki her şeyi ezerler. Aşağıda daha fazlasını öğrenin!

■ Olumsuz özellikler

Oğlaklar, bir şeye katılmadıklarında kendilerini tutamayacakları için otoriter ve otoriter olma eğilimindedirler. Her şey hakkında fikir vermeyi severler, ancak ne yapmaları gerektiğine dair eleştiri veya öneri almaktan nefret ederler.

Genelde çekingendirler ve hata bariz olsa bile hatalarını kabul etmekten hoşlanmazlar. Bu yüzden dillerinin ucunda hep saçma bir bahane bulunur.

Ayrıca, diğerlerinden daha fazla bildiklerine inanarak oldukça inatçı olurlar. Diğer bir dezavantajı ise, rahatlık alanlarından çıkmaktan nefret etmeleridir. Risk al, o zaman, düşünme bile.

■ Olumlu özellikler

Oğlak burcunun olumlu özellikleri arasında öne çıkan, büyük sorumluluk duygusudur. Bu yerliler, çalışma alanı için ideal profile sahip, son derece titiz ve profesyoneldir.

Bir şirketteki en iyi çalışanlar olarak kabul edilmelerine şaşmamalı. Bununla birlikte, işkolikliklerini başka bir düzeye taşımayı başardıkları için rahatlamayı ve biraz eğlenmeyi öğrenmeleri gerekir: onlar zodyakın en işkolikleridir.

Ek olarak, çok güvenilirler ve ciddi görünümlerine rağmen harika bir mizah anlayışları var. Oğlaklar ayrıca son derece sabırlı, sebatkar ve kararlı olmaları ile öne çıkıyor.

■ Oğlak burcu insanlarıyla nasıl ilişki kurulabilir?

Oğlak burcu için ilişkiler kolay değildir, çünkü bu kişi her an kontrolünü kaybedebileceğini hisseder. Ve bu onun için kötü, çünkü her şeye hükmetmeye ihtiyacı var.

Ayrıca, Oğlaklar gizemlidir ve muhtemelen eşinizin bir şeyler sakladığı hissi ile yaşamak zorunda kalacaksınız, onun kilit altında tuttuğu bir sır.

Genellikle ciddi bir şey değildir, sadece bu işaret bir tür “duygusal zırh” giydiği ve onsuz nasıl yaşayacağını bilmediği için olur. Ayrıca, Oğlak burcu pratik ve çekingen olma eğiliminde olduğundan, romantizmin eksikliği de dikkate alınması gereken bir diğer noktadır.

En kötü burçlar sıralaması

Aslan burcu

Onu temsil eden hayvan gibi, Aslan burcu da kükremekten korkmaz. Bu yerliler, sadece kızgın olduklarında kendilerini düşünürler ve kötü davranışları için asla özür dilemezler. Aşağıda Aslan’ın diğer özelliklerini keşfedin!

■ Olumsuz özellikler

Aslan burcu, soğukkanlılığını korumakta zorlandığı için kavgacı olmasıyla ünlüdür. Çoğu zaman, küçük, günlük aksilikler bile sizi derinden rahatsız etme yeteneğine sahiptir.

Diğer işaretler için bir ipucu, ondan asla bir şey ödünç almamaktır. Bunun nedeni, örneğin ödünç alınan nesne lekeli olarak geri gelirse bir canavara dönüşmesidir. Halkın içinde olsanız bile dünyanın en dramatik sahnesini yapıyor.

Aslında, Güneş tarafından yönetildiği için Leo, evrenin merkezi olduğuna inanır ve özellikle haklı olduğunu düşünüyorsa, ki bu her zaman olur. Egosunun saldırı altında olduğunu hissettiğinde, içindeki en kötüyü ortaya çıkarır.

■ Olumlu özellikler

Leo’nun olumlu bir özelliği, danışmanlığın gücüdür. Yerlileri, her zaman kendi hedeflerinin peşinden koşarken aynı yoğunlukta, başkalarını hayallerini takip etmeye teşvik etmeyi sever.

Bu şekilde, genellikle görmezden gelinen veya diğer kişilik özellikleri tarafından gölgede bırakılan bir yönü gösterirler: cömertlik. Aslanlar mutlu, uyumlu ve müreffeh bir ortamda yaşamayı sever. Bu nedenle, çevrelerindeki herkesin başarılı bir yolculuk yapmasına yardımcı olurlar.

Bu arada, fikir vermeden duramayacakları için, yeteneklerine değer vererek, arkadaşlarına en iyi versiyonlarını ortaya çıkarmaları için ilham veriyorlar ve hatta onları zorluyorlar.

■ Aslan insanlarıyla nasıl ilişki kurulabilir?

Aslan burcuyla olan ilişki biraz sıkıntılı olabilir. Bu yerlilerin, derinlerde de olsa, hakim bir cephenin arkasına saklanan hassas bir ruh olduklarını hatırlamakta fayda var.

Leo ile sağlıklı bir ilişkinin altın ipucu, ne zaman sinirlense onu övmektir. Çünkü kendini mutlu, heybetli ve özgüveni yüksek hissedecek ve bu gergin ortamı hemen dağıtacaktır.

Dikkate alınması gereken bir diğer önemli nokta, bu yerlilerin dramatik kişiliğidir. Bir çatışmada, haklı olana kadar dinlenmezler (yanlış olsalar bile).

En kötü burçlar sıralaması

Kova burcu

Kova çok girişken bir işarettir, ancak biraz gizemlidir. Ayrıca, bu yerliler son derece hassas olduklarından, bir andan diğerine ve belirgin bir sebep olmaksızın patlayabilirler. Aşağıda Kova hakkında daha fazla bilgi edinin!

■ Olumsuz özellikler

Kova burcunun kendine özgü bir sinirlenme şekli vardır. İlk olarak, bu yerliler, kendilerini daha sakin hissedene kadar insanlardan uzaklaşma eğilimi gösterirler, tahrişin kaynağını mümkün olduğunca görmezden gelirler.

Ancak duygularını kontrol edemezlerse sabırlarını kaybederler ve aşırı bir öfke moduna girerler ve bu süper negatif enerjinin nereden geldiğini merak ederek herkesi hayrete düşürürler.

Sorun şu ki, Kovalar neden kızgın olduklarını söylemezler ve başkalarının “akıllarını okuyabilmelerini” ve ne hissettiklerini anlamalarını beklerler. Bu nedenle, onları gerçekten neyin rahatsız ettiğini tanımlamak neredeyse imkansızdır.

■ Olumlu özellikler

Kova burcunun eşsiz bir burç olduğu söylenebilir, çünkü özgür ve arkadaş canlısı bir ruhtur, her zaman başkalarına yardım etmeye hazırdır. Bu yerliler inanılmaz bir insanlık duygusuna sahipler ve harika danışmanlar oluyorlar.

Bu insanlar herhangi bir haksızlık karşısında sessiz kalamazlar. Ezilen gruplar adına mevcut sistemle aktif olarak savaşmaktan zerre kadar korkmuyorlar.

Ayrıca, yüksek derecede zeka ve rasyonalite ile donatılmış bireylerdir. Son derece olumlu bir dünya görüşü ile karamsarlığa tahammül etmezler ve umudun en iyi arkadaşlarıdırlar.

■ Kova insanlarıyla nasıl ilişki kurulabilir?

Kova ile ilişkinin başlangıcı genellikle harikadır, çünkü bu yerliler başkalarını dikkat, sevgi ve saygıyla kolayca fetheder. Aslında, neşeleri bulaşıcıdır ve herkesi büyüleyerek rahat ve uyumlu bir ortam bırakır.

Bununla birlikte, bir Kova’nın kalbinin anahtarı o kadar kolay kazanılmaz, çünkü taşıdığı duyguların hız treni de dahil olmak üzere onu mükemmel bir şekilde anladığınızı hissetmeye ihtiyacı vardır.

Ek olarak, yerlileri daha çekingen insanlar olduğundan, zamanlarını münzevi olarak geçirmeyi, enerjilerini yeniden doldurmayı ve günlük gerilimleri atmayı severler. Genelde hava almazlar, bu yüzden yaralarını kendi başlarına iyileştirmelerine izin verin.

Diğer burçlar da kızgın mı?

Tüm işaretlerin zayıf bir noktası veya akıllarını kaybetmelerine neden olan bir tetikleyicisi vardır. Bununla birlikte, bazıları önemsiz nedenlerle daha agresif ve patlayıcı hale gelir. Zodyakın geri kalanını kancadan neyin kurtarabileceğini aşağıdan kontrol edin!

■ Boğa

Boğa burcu genellikle en sabırlı olanlar arasındadır, ancak kişi hayal kırıklıkları biriktiriyorsa bu gerçekleşmez. Bu durumda, büyük bir şiddetle patlar, düşündüğü her şeyi söyler ve hemen ardından uzaklaşır.

Bu kişilerin incindiklerini hissettiklerinde, bir kişinin tutumları hakkındaki fikirlerini değiştirmeleri pek olası değildir. Bir özür bile duyabilirler, ancak muhtemelen kabul etmeyeceklerdir.

Boğa’nın birine kızgın olup olmadığını anlamanın bir yolu da, genellikle incelikli olan ipuçlarını izlemektir. Patlamadan ve aklını kaybetmeden önce oldukça üşür.

■ İkizler

İkizler iletişim kurmayı seven bir burçtur. Yerlilerinin kulaklarına kadar konuştuğu söylenebilir. Dolayısıyla Geminilerin öfke ve hayal kırıklığını ifade etmelerinin yolu, çığlıklar ve skandallar kadar kaba ve alaycı sözlerden geçer.

Ancak kişiliğinde belli bir düzeyde ikilik bulunduğundan, kendisini öfkelendiren kişinin yanındayken aşırı soğuk bir tavır da edinebilir. Yani bir İkizler’i incitmişseniz, bir pembe dizi draması veya kalpleri donduran kayıtsızlık bekleyebilirsiniz. Bu yerlilerin tepkisi tahmin edilemez.

■ Yengeç

Yengeçler duygusal ve hassastır. Aynı zamanda karamsar ve şüpheci oldukları için bu burcu üzmek çok fazla zaman almaz. Bu yerliler, arkadaşlarıyla tartışırken büyük bir öfke nöbeti geçirmeye eğilimlidirler.

Örneğin, Yengeç bir partiye davet edilmezse, ertesi gün size sinirli bir mesaj gönderecektir. Hayal kırıklığının derecesine göre sosyal medya üzerinden saldırıya geçebilirsiniz.

Ay tarafından yönetildiğiniz için duygularınız denizin dalgaları kadar hızlı değişebilir. Duyguları hissetme biçimleri ve bunlara nasıl tepki verdikleri, özellikle ilgili diğer kişi için her zaman en makul olanı değildir.

■ Terazi

Terazi burcu her türlü çatışmadan nefret eder. Bu nedenle kızgın olduğunu göstermez ve olumsuz duygularını bastırma eğilimindedir. Ancak, kendini kontrol edemeyebilir, aklını kaybedebilir. Dikkatli olun, çünkü bu olduğunda, acılara ve hayal kırıklıklarına boğulacak.

Ancak iyi bir aradan sonra doğal sakinliğine döner ve umutsuzca patlamasının nedenini arar. Bunun nedeni, bu kişinin soğukkanlılığını kaybetmekten nefret etmesi ve her zaman dengesini korumaya çalışmasıdır.

■ Yay

Yay burçları Ateş elementi tarafından yönetilir, bu nedenle çabuk sönen öfke nöbetlerine sahip olma eğilimindedirler. Kızgın bir Yay ile başa çıkmanın bir yolu, onların çizgilerini ve tutumlarını görmezden gelmektir.

Bunun nedeni, bu yerlilerin, patlamalarının gerçek nedenini unutana kadar birkaç dakika saçma sapan konuşarak geçirme eğiliminde olmalarıdır.

Bu kişiler kızgın olduklarında açık sözlülüğü bir silah olarak kullanırlar, ancak aynı zamanda kendilerini kızdıran kişiyi uzaklaştırmaya ve dondurmaya da eğilimlidirler. Ek olarak, bazı varlıklar dürtüsel tavırlar alır ve hayal kırıklığını nasıl evcilleştireceklerini bilmediklerinden olgunlaşmamışlığın kazanmasına izin verirler.

■ Balık

Kızgın bir Balık burcu bulmak oldukça zordur, ancak bulduğunda, senaryo genellikle en büyük korku hikayelerinin tipik bir örneğidir. Bu yerliler şiddetli olabilir ve hatta kendi kendine zarar veren bir tutum sergileyebilir.

Ayrıca, bu bireylerin ünlü verimli hayal gücü, duruma daha da fazla drama ekleme eğilimindedir. Balık çok sinirlendiğinde, diğer kişinin zayıf noktasından çıkarırlar. Aslında bu, bu varlıkların yeteneklerinden biridir: başkalarının savunmasızlığını kolayca bulabilirler.

Negatif enerji geçtikten sonra, Balıkların kalplerinin, ruhlarının ve zihinlerinin yenilenmesi için biraz zamana ihtiyaçları vardır.

En kötü burçlar sıralaması

Sonuçta, zodyakın en cesur işareti nedir?

Zodyak’ın en cesur işareti Akrep’tir. Bu yerliler sinirlendiğinde ve bir salgın olduğunda, çok fazla çığlık atmaya ve nesneleri fırlatmaya meyillidirler ve hatta etraftaki ve kavgayla hiçbir ilgisi olmayan herkese zarar verebilirler.

Tipik Akrep yoğunluğu, çatışma için bir katalizör olduğu için iki ucu keskin bir kılıca benzetilebilir. Bu burcun çok korkulan bir diğer özelliği de intikam susuzluğudur.

Ayrıca Akrep’in topu kimin düşürdüğünü asla unutmadığını belirtmekte fayda var. İhanet, yalan veya hakaret, bu yerlilerin örnek bir misilleme planlaması için fazlasıyla yeterli nedendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
nolurbak.com
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023