Esma Soysal kimdir? Oğuzhan Uğur ile sevgili mi?
Magazin

Esma Soysal kimdir? Oğuzhan Uğur ile sevgili mi?

Bir zamanlar adını P!nç programının sunucusu Oğuzhan Uğur ile anılan Esma Soysal, bu konuya herhangi bir açıklama getirmedi. Lakin ilerleyen zamanlarda Oğuzhan Uğur’un sevgilisi gündeme geldi ve bu teori başlamadan çürümüş oldu. Esma Soysal kimdir? Oğuzhan Uğur ile sevgili mi?

Esma Soysal kimdir?

Esma Soysal kimdir? Kısaca tanıyalım…

İlk bölümü 9 Nisan 2017 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Eray Koçak’ın üstlendiği Savaşçı dizisinde rol alan Esma Soysal, Başak Astsubay rolüne hayat verdi. 2021 senesinin reyting rekorlarını elinde tutan Savaşçı dizisinde dikkatleri üzerine toplaması ile hatrı sayılır bir kitle elde etti.

  • Yaşı: 25
  • Burcu: Yay
  • Doğum tarihi: 18 Aralık 1996
  • Nereli: Tokat
  • Boyu: 1.78
  • Kilosu: 54

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un Sevmesin Beni şarkısının klibinde rol alan Esma Soysal, başarılı dizi performansını kliplerede yansıtmayı ihmal etmemiştir. 2019 yılında Üç Harfliler: Beddua sinema filminde Burcu karakterine hayat veren Esma Soysal’a daha yakından göz atmaya ne dersiniz?

Esma Soysal kaç yaşında?

2017 yılında Sinema Güzeli yarışması finalisti ve aynı zamanda Borç Harç sinema filminin sevilen karakterlerinden birisi olan Ceren rolünü üstlenen Esma Soysal, biz yazımızı yazarken 25 yaşındadır.

Esma Soysal burcu

Geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Uğur ile aşk dedikodularına ismi karışan 25 yaşındaki genç oyuncu Esma Soysal, iddialar hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Lakin son günlerde Oğuzhan Uğur sevgilisi ile poz atınca, çiftin sevgili olmadığı ortaya çıktı. Adını henüz yakışıklı bir erkekle yanyana anamadığımız başarılı oyuncu Yay burcudur.  Yay kadının iddiasını ve özgüvenini aldığını görebilmekteyiz.

Esma Soysal doğum tarihi 

Televizyonların aranan ismi haline gelen ve seyircilerin filmlerin kadrosunda görmek istediği sempatik oyuncu Esma Soysal, 18 Aralık 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Esma Soysal aslen nerelidir?

Savaşçı dizisi kadrosunda Başak Astsubay karakterine hayat veren Esma Soysal’ın aslen Tokatlı olduğu bilinmektedir.

Esma Soysal nerede oturuyor?

Esma Soysal’ın İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Esma Soysal boyu

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra duruşu ile de gözleri üzerinden ayırmayan başarılı oyuncu Esma Soysal’ın boyu bir hayli Google platformu üzerinde aratıldı. Başarılı oyuncunun boyunu sizler için araştırdık. Tokatlı sempatik oyuncu 1.78 boyundadır. Esma Soysal adeta mankenleri aratmayacak fiziğe sahiptir.

Esma Soysal kilosu

1.78 boyu ile bakanlara 2. kez baktıran sempatik oyuncu Esma Soysal 54 kilo olduğunu ifade etti.

Esma Soysal eğitimi

Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Osman Yağmurdereli Sanat Akademi’sinden oyunculuk eğitimi alan ve Kurtlar Vadisi dizisi ile kendini ekranlara tanıtan Esma Soysal’ın lise ve üniversite hayatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Esma Soysal telefon numarası

Ela gözleri ile filmlerin aranan isimlerinden birisi haline gelen ve oynadığı dizilerde kadroya adını altın harflerle yazdıran başarılı oyuncu Esma Soysal’ın telefon numarası Google platformu üzerinde bir hayli aratıldı. Bizde sizler için Esma Soysal’ın telefon numarasını araştırdık. Lakin internet üzerinde elle tutulur bir bilgi bulamadık.

Esma Soysal ne kadar kazanıyor?

Birçok dizi ve filmle ekranlardan ayrılmayan sempatik oyuncunun ne kadar kazandığı bilinmemektedir.

Esma Soysal’ın oynadığı dizi ve filmler

Kameraların karşısına ilk kez 2007 senesinde Kurtlar Vadisi dizisi ile geçen başarılı oyuncu Esma Soysal, daha sonra hızına hız katarak 2016 senesinde Adını Sen Koy ve No: 309 gibi filmlerde adını duyurdu. 1 yıl sonra ise ilk sinema deneyimini Seni Gidi Seni filmi ile yaşadı. 2018 yılında Borç Harç sinema filminde Ceren rolüne hayat verirken aynı yıl içerisinde Savaşçı dizisi kadrosuna dahil oldu ve Başak Astsubay karakterine hayat verdi. 2019 yılında Üç Harfliler: Beddua sinema filminde Burcu karakterine ve Yalan Dolan adlı sinema filminde ise Pavyondaki Kadın karakterine hayat veren isim oldu.

Esma Soysal’ın sosyal medya hesapları

Esma Soysal kimdir? Oğuzhan Uğur ile sevgili mi? Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Esma Soysal’ın kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Esma Soysal’ın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz

Esma Soysal Instagram

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!