Exxen Fiyatları 2022 Exxen Aylık Ücreti

Exxen fiyatları 2022 yılında en çok merak edilen ve araştırılan fiyat türlerinden biri olmayı başarmıştır. Exxen fiyatları güncel olarak üyelik tipine göre değişiklik gösterir. Üyelik tipleri reklamlı ve reklamsız olmak üzere ikiye ayrılır. Reklamlı üyelik paketi aylık olarak 59,80 TL’dir. Reklamsız üyelik paketinin aylık ücreti ise 69,80 TL’dir.

Aynı zamanda yıllık abonelik de son derece kârlı hale gelmektedir. Aylık olarak bölündüğü zaman normal aylık ücretten daha ucuz hale gelmektedir. Ayrıca aylık üyeliklerin sürekli olarak yenilenmesi gereklidir. Yıllık üyelik avantajında her ay düzenli yenileme yapılmasına gerek yoktur. Bu sayede tek seferde ödeme ile birlikte tüm yıl abonelik imkanlarından faydalanılabilir.

İlginizi Çekebilir: Evde İnternet Fiyatları

Exxen Üyelik Türleri Nelerdir?

Exxen üyelik türleri kişilerin izlemek istedikleri içeriklere göre de değişiklik gösterebilir. Bazı kişiler televizyon ve internet yapımı günlük akıştaki programları izlemek isterler iken, bazıları da spor içerikli yayınlar izlemek istemektedirler. Sadece spor içerikli yayın izlemek isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri üyelik türü ExxenSpor paketi adı verilen üyelik türüdür. Exxen fiyatları içerisinde genel abonelik fiyatını ödemek istemeyen kişiler için ExxenSpor üyelik tipi bulunmaktadır. Özellikle Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Şampiyonlar, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçları yayınlanmaktadır. Bu yüzden de çok fazla abonesi bulunan bir üyelik türüdür. Aynı zamanda bazı durumlarda ExxenSpor abonelikleri normal abonelikler ile de birlikte satılmaktadır. Bu sayede de kişiler hem maç izlerken hem de diğer içeriklerden faydalanabilirler.

Exxen
Exxen

İlginizi Çekebilir: İngilizce Kursu Fiyatları

Exxen Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Exxen üyelik başvurusu yapmak için kişilere iki farklı seçenek sunulmuştur. Bu seçenekler internet ve SMS ile yapılan başvurulardır. İnternet üzerinden başvuru yapacak kişiler öncelikle Exxen resmî internet sitesine girip ADI SOYADI, E – POSTA vb. gibi kişisel bilgilerin girilmesi gereklidir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde girilmesi son derece önemlidir. Ardından da ÜYE OL seçeneğine tıklanması gereklidir. Ardından da gerekli kart bilgilerini eksiksiz şekilde girmek gereklidir. Abonelik türü de seçildikten son Exxen fiyatları ödenmiş olur ve kişiler içerikleri istedikleri gibi izlemeye başlayabilirler.

İlginizi Çekebilir: Dershane Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu