A101 Flavel FLV7000 Çamaşır Makinesi Nasıl? Alınır Mı?

A101 4 Şubat Flavel FLV7000 çamaşır makinesi indirimleri ile yüksek teknolojili ve kapasiteyle üretilen bu ürüne sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda gelişmekte olan teknolojik faaliyetler doğrultusunda Flavel markası da üretmiş olduğu bütün teknolojik ürünlerde, yenilikçi yaklaşımlar izlemiştir. İnovatif çalışmalar ile üretilen makinenin, yeni nesil özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler ise kullanıcıların işini kolaylaştıracak türdedir. Çamaşır makinesi bozulan ya da arıza veren kişilerin mutlaka satın alması gereken cihazlardır. A101 indirimleri kapsamında kullanıcılarıyla 4 Şubat’ta buluşacak olan bu makine, özellikleriyle de ilgi çekmeyi başarıyor.

Flavel FLV7000 Çamaşır Makinesi Özellikleri

Çamaşır makinesi üretimlerinde çağ açan üretimler yapan Flavel, nitelikli yapısıyla alıcılarını beklemektedir. Çamaşırların temiz olması oldukça önemli bir konudur. Toplum içinde ter kokmamak ve kıyafetlerin lekeli görünümde olmaması için kıyafet temizliğinin doğru yapılması gerekir. A101 Flavel FLV7000 çamaşır makinesi en zorlu lekeleri çözerek, çamaşırlarınızın ilk gün alınmış gibi kullanmanıza yardımcı olur. Ayrıca gelen indirim gününde beyaz eşya mağazalarına göre düşük fiyatlar ile çamaşır makinelerine sahip olabilirsiniz.

Flavel FLV7000 Çamaşır Makinesi Özellikleri;

  • LED gösterge ışığı
  • Çocuklar için kilit sistemi
  • Programların bütün aşamalarını takip imkanı
  • 376/9 saat süreyle zaman geçirme olanağı
  • Elektronik olarak su kontrol sistemi
  • 7 kilo kapasiteye kadar yıkama imkanı
  • 1000 devir özelliği
  • 15 program
  • Zaman atlama özelliği
  • A+++ enerji sınıfı

Bütün bu özellikler ile pamuklu, likralı, sentetik, beyaz, siyah, renkli çamaşırlarınız, rengini ve canlılığını kaybetmeden yıkanabilecektir. Etkili teknolojisi sayesinde, çamaşırların dilinden anlayan ürünün, programlarındaki çeşitlilik ile farklı yıkama seçenekleri tercih edilebilir. Aynı zamanda çamaşırlarınıza asla zarar vermeden yıkama teknolojisine de sahiptir. Flavel FLV7000 çamaşır makinesi ile narin çamaşırların yıkanması, çok kirli çamaşırlar ya da kumaş türüne bağlı olarak farklı programlar ile ayar seçeneği bulunmaktadır.

Flavel FLV7000 Çamaşır Makinesi Alınır Mı?

A101 4 Şubat Flavel FLV7000 çamaşır makinesi indirimleri ile sizlere sunulacak olan çamaşır makinesi, oldukça işlevsel bir teknolojiyle kullanılmaktadır. Yıkama türü, kapasitesi, programları ve tasarruflu kullanım seçenekleriyle kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak ürünlerdir. Ayrıca beyaz eşya mağazalarındaki satışa sunulan yüksek oranlar yerine A101 mağazaları üzerinden indirim gününde satın alacağınız makinelerin fiyatı sadece 1.599 TL’dir.

Çamaşırlarınızı yıkarken, saat ayarı ile hızlı yıkama gibi seçenekleri de kullanabilirsiniz. Flavel markası, Arçelik alt yapısında yer alan bir markadır. Bu nedenle teknoloji yönünden, yeni gelişmeler takip edilerek üretimlerini gerçekleştirmektedir. İndirim günlerini takip ederek satın alacağınız bu makineler ile her yönden avantaj elde edeceksiniz.

Bu makinenin, boyutu da her eve rahatlıkla uyum sağlayabilecek büyüklüktedir. Ürünün boyutu 84 cm eni ise 60 cm olarak tasarlanmıştır. Ayrıca deterjan dolum haznesi de oldukça kullanışlıdır. Ürünün dayanıklılığı ise yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Bu nedenle uzun ömürlü kullanım sağlayabileceğiniz bir beyaz eşyadır. Flavel FLV7000 çamaşır makinesi A101 mağazaları üzerinden indirim fırsatıyla satın alınabilir.

a101 4 şubat afişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu