Girişimci Olan Acun Ilıcalı’dan Leyla İle Mecnun Paylaşımı

Girişimci Acun Ilıcalı’dan Leyla İle Mecnun paylaşımı geldi. Başarılı ve izleyiciler tarafından çok sempatik olarak kabul edilen Acun Ilıcalı, resmi instagram hesabında bir zamanlar çok sevilen ve tutulan bir dizi olan Leyla İle Mecnun ile ilgili bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımının açıklamasına:

” Çok yakında tam kadro yepyeni bölümleriyle EXXEN’de.. “

dedi. Ilıcalı, Leyla İle Mecnun dizisinin tam kadrosunu toplayarak kendi dijital platformu olan EXXEN’de diziyi yayınlayacağını duyurdu.


Oyuncak Oynuyorum Youtube Kanalı Ne Zaman Açıldı – Kimin? Haberin devamı için tıklayınız:


https://www.instagram.com/p/CR1e8FgFUfe/

Grişimci Acun Ilıcalı Kim?

"<yoastmark

Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. Ilıcalı, Edirne’de dünyaya geldi. Erzurum, Ilıca ilçesi doğum tarihli olan Ergün ve İlknur Ilıcalı’nın ikinci çocuğudur. Bir tane abisi vardır adı; Ömer Cenker Ilıcalı’dır. TV8′ kanalının sahibi olan Acun’un babası müteahit, annesi ise üniversite eğitimli bir müdürdür. Henüz daha 5 yaşında iken başladığı ilköğretim ve orta öğrenimini Edirne’de İstiklal İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Acun Ilıcalı, lise eğitimine İstanbul Kadıköy Maarif Koleji’nde başlamıştır.

Acun Ilıcalı, Kadıköy Anadolu Lisesi’ni başarı ile tamamladıktan hemen sonra, İstanbul Üniversitesin’de İngilizce Öğretmenliği Bölümünü kazanmıştır ancak üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olamadan bitirmiştir. Başarılı bir girişimci olan Acun Ilıcalı, 19 yaşındayken 1988 senesinde Seda Ilıcalı ile nikah yapıp dünya evine girdi. Seda Ilıcalı ile bu evliliğinden olan Banu adında bir kız çocukları oldu. Ilıcalı, kızının doğumundan 10 ay sonra 1990 yılında anne ve babasını çok acı bir trafik kazasında kaybetti. Başarılı girişimci, iş insanı olan Acun Ilıcalı, yaşadığı çöküntüden sonra bunalıma girip eşi Seda’dan ayrıldı.

Acun Ilıcalı İlk Ticarete Başlaması

Acun, 1995 yılında bir kot dükkanı açarak ticarete katılmayı tercih etti ama malesefki başarılı olamadı. Bir arkadaşı sayesinde İlker Yasin ile tanışan ünlü ve başarılı girşimci Acun Ilıcalı, Beşiktaş muhabiri oldu. Daha sonralarda ise Şansal Büyüka’nın ekibine katılıp, Show TV’ye geçmeyi tercih etti. 2002 senesinde ” Acun Firarda ” isimli ayrı bir program yapmayı tercih etti ve bu yaptığı programı sunmaya devam etti.

2005 yılında Acun Medya adlı kendi isminin geçtiği ve bizzat kendi prodüksiyon şirketini kurdu. Var mısın Yok musun, Survivor, Fear Factor, Kızlar – Erkekler, Survivor Türkiye – Yunanistan, Survivor Aslanlar – Kanaryalar,  Devler Ligi, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz programlarının yapımcısı ayrıca jürisi ve sunucusu oldu.
2005 senesinde henüz daha 36 yaşında iken vergi rekortmenleri arasına girmeyi başardı.

Ilıcalı’nın Özel Hayatı Ve Kariyer Geçmişi

"<yoastmark

Show Tv kanalının ’81 İl 81 Okul’ isimli sosyal sorumluluk projesinde de bulundu ve programda yaklaşık olarak 3 milyon 725 bin 563 YTL yardım toplandı. Başarılı girişimci, TV ünlüsü olan Acun Ilıcalı, ikinci evliliğini 2003 senesinde Zeynep Ilıcalı ile evlendi. Zeynep Ilıcalı’dan Leyla ve Yasemin adlarında iki tane kız çocukları olan Acun, 3 kız babasıdır.
2007-2008 yılları arasında Uğur Dündar kişisi tarafından sunulan “Yoksa Rüya Mı?” isimli aktüel programın yapımcılığını da bizzat üstlendi. Daha öncelerde de Survivor Aslanlar Kanaryalar (2006 yılında), Survivor Türkiye Yunanistan (2007 yılında), Survivor Kızlar Erkekler (2010 yılında) ayrıca Survivor Ünlüler Gönüllüler’i (2011 ve 2012 yılları arasında) yapan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler – Gönüllüler 3 ile devamını sürdürdü. Muhabir olarak katıldığı televizyon sektöründe Türkiye’nin en ileride gelen yapımcısı olarak isim olmayı başaran Acun Ilıcalı,14 Kasım 2013 tarihinde tv8’i satın aldı.
Acun, kendi TV kanalının sahibi olduğunu tüm sevenlerine büyük bir sevinç ile duyurdu. MNG gurup başkanı olan ve tv8 kanalının sahibi olan Mehmet Nazif Günal ile anlaşıp, satın alma sürecinin başladığını o dönemde Twitter’a yazmıştı. 2014 yılında tv8 kanalında yayımlanan Ütopya isimli bir yarışma programı da başlatmıştı.

Acun Ilıcalı Kaç Yaşında?

Muhabir olarak başladığı televizyon sektöründe Türkiye’nin en ileride gelen yapımcısı olarak ismini kazımayı başaran 29 Mayıs 1969 tarihinde doğan Acun Ilıcalı, 52 yaşındadır.

Başarılı Girişimci Acun Boy – Kilo Ve Burcu Nedir?

2005 senesinde Acun Medya adlı kendi ismini koyduğu ve kendi prodüksiyon şirketini kuran başarılı girişimcinin sevenleri boyunu, kilosunu ve burcunu merak edip araştırmaktadır. TV ünlüsü ve girişimci olan Acun’nun boy, kilo ve burcu şu şekildedir:

  • Boy: 182
  • Kilo: 84
  • Burcu: İkizler

Ilıcalı Kaç Kişi İle Evlendi – Evlendiği kişilerin adı Nedir?

Üç evlilik yapan Ilıcalı‘nın bu evliliklerden toplamda dört kızı bulunmaktadır. 1989 yılında Seda Başbuğ ile evlenmiş, bu evlilikten Banu adında bir kızı dünyaya gelmiştir. 2003 senesinde Zeynep Ilıcalı ile evlendi. Bu evlilikten Leyla ve Yasemin adında iki kızı oldu. 2017 yılında Şeyma Subaşı ile evlendi. Bu evlenmeden önce 2013 doğumlu olan Melisa Ilıcalı adında bir kızı vardır.

Acun Ilıcalı Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Türkiye’nin en ileride gelen yapımcılarından biri olmayı başaran Acun Ilıcalı,14 Kasım 2013 tarihinde tv8’i satın aldı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesaplarında oldukça aktiftir. Acun Ilıcalı’ya hem ulaşabileceğiniz hem de takip edebileceğiniz orijinal sosyal medya hesaplaru şu şekildedir:

İnstagram hesabı: @acunilicali

Twitter hesabı: @acunilicali

acun.com adresi

YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC8PFQI_3UhO16cbyFZk_0qQ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu