Jennifer Boyner kimdir? Eski Halini görünce çok şaşıracaksınız

Sihirli Annem’in sevilen isimlerinden olan Jennifer Boyner hakkında samimi bir yazı kaleme aldık. Sempatik oyuncu Sihirli Annem dizisinin yanı sıra Hepsi 1 dizisinde de rol almıştır. 6 kardeş içerisinden en büyüğü olan Jennifer Boyner ile harika bir röportaj gerçekleştirdik. Keyifli okumalar.

İçindekiler

Jennifer Boyner Kimdir? Kısaca tanıyalım…

Jennifer Boyner’ı daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Jennifer Boyner’e kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 54
  • Boyu: 1.72
  • Yaşı: 20
  • Doğum Tarihi: 2 Ağustos 2000
  • Nereli: Babası Nijeryalı ve annesi Türk
  • Burç: Aslan

Eğer ki başlıklarımız sizde Jennifer Boyner hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden samimi röportajımızı okumaya davet edelim. Keyifli okumalar.

Boyunuz ve kilonuz kaçtır?

Boyum 1.72 ve kilom 54.

Doğum tarihiniz nedir?

Sihirli Annem dizisiyle tanınan Toprak karakteri Jennifer Boyner 2 Agustos  2000 doğumludur.

Burcunuz nedir?

Aslan burcuyum.

Burcunuzun özelliklerini taşıdığınızı düşünüyor musunuz? 

Burcumun özelliklerini kısmen taşıdığım doğrudur. Aslan Burcu’nun bilindik özelliklerinden biri liderliktir ve ben bunu genelde kendi hayatımda iş endeksli olarak kullanıyorum.

Bize biraz aşk hayatınızdan bahseder misiniz?

Bence bir insanın yanında onu seven,  sayan ve destek olan birinin olması çok güzel bir şans. Koşulsuz sevgi ve art niyet, plan program olmadan birinin hayatınıza girmesine izin vermek ve sizin de aynı şekilde kişinin hayatına girebilmeniz  daha güzel bir duygu. Tabiki benimde hayatımda biri var.

Jennifer Boyner Kimdir? Eski Halini Görünce Çok Şaşıracaksınız

Çok özel olmazsa eğer bize sevgilinizden bahsetmek ister misiniz? Bu kişi kimdir? Ne zaman bu kişi sevgilim olmalı dediniz? nasıl tanıştınız?

Nerden başlasam ki anlatmaya… Sanırım yazmaya başlasam kelimler yetmez o sebeple kısa kesiyorum. Erkek arkadaşım spor akademisini bitirmiş bir eğitmenidir. Bende hayatımın bir çok alanına sporu yerleştirdiğim için bir şekilde tanışmış  olduk. Ne zaman karar verdik diye sorarsanız ,ikimiz için de en önemlisi saygı ve biz bu kurala gerçekten uyan çiftlerden bir olduğumuzu düşünüyorum. Onun dışında günlük hayatımızda yaptığımız bir çok şey aynı ve aynı şeyleri yapmayı seviyoruz. Bir çok ortak noktalarımız bulunuyor ama benim için en önemli şeylerden biri de asla kafamızda plan yapmadan, kurgulamadan o an ne hissediyorsak karşılıklı bir şekilde bunu birbirimize hissetire bildiğimiz anda sanırım buna karar verdik. Hayat bu tabiki hiç bir şey belli olmaz. Ancak benim gözümde bu tarz ilişkiler çok nadir.

Saçlarına afrika örgüsü yaptırmak isteyenlere tavsiye eder msiniz? Önerileriniz nelerdir?

Şöyle söyleyim Afrika örgüsünü 3 yaşımdan itibaren kullanıyorum. Kendi saçlarım afro ve çok kıvırcık örgü beni her zaman bu durumdan kurtaran bir etken oldu. Ben çok memnun kalarak kullanıyorum. İnsanlara da gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim ama etrafımda örgü yaptıran bir çok düz saçlı arkadaşlarımdan şu cümleyi duymuş olabilirim: ”Saçlarımı örgü yaptırdım ve açtıktan sonra saçlarımda aşırı bir şekilde dökülme oldu.” aslında bunun cevabı şu ”Saçlarımızın gün içerisinde dökülmesi gereken bir miktarı var ve saç örgülüyken taranamadığı için açtıktan sonra topluca dökülüyor. Yani aslında bunda korkulacak bir şey yok, onun dışında baş ağrısı sorunları yaşayan migren vs sorunları olan kişilere pek önermem. Çünkü ilk bir kaç gün saç ağırlaştığı için biraz baş ağrısı yapabiliyor.”

Gelecek hakkında ki hedefleriniz ve planlarınız nelerdir?

Açıkçası gelecekte tabiki okulu bitirmeyi ve mesleğimde iyi bir noktayı hedefliyorum. Ancak benim için en önemli şeylerden biri insanlara güzel ve doğru bir örnek olabilmek. Hiç bir zaman kötü kalpli bencil veya kalp kıran bir insan olmamak, karşımıza çıkabilecek en kötü insana karşı bile aslında onun da kalbinin içinde küçücük de olsa minik bir sevginin bulunduğunu insanlara aktarabilmek ve tabiki bu sabrı asla kaybetmemek olabilir.

Jennifer Boyner Kimdir? Eski Halini Görünce Çok Şaşıracaksınız

Yeni Sihirli Annem hakkında ne düşünüyorsunuz? Teklif gelse kadroda yer almak ister miydiniz?

Kendi adıma konuşmam gerekirse; sihirli annem projesi benim kalbimde çok büyük yer etmiş projelerden biri. Özel hayatımda da bana çok şey katmış ve öğretmiştir. Acısıyla tatlısıyla bir çok anı biriktirdik hep beraber. Onun dışında bir çok kaybımız oldu… Aileden farksız. O nedenle şu anda tekrar ekranlarda olması beni mutlu ediyor. Başarılarının devamını dilerim

Bize sizin hakkınızda kimsenin bilmediği bir bilgi verir misiniz?

Oyunculuk yapıyor olmama rağmen ekran karşında çok rahat ama kendi özel hayatımda utangaç biriyim.

Kendinizi 3 kelime ile anlatacak olsanız bu kelimeler neler olurdu? Çevrenizdekiler sizi nasıl tanımlıyor?

Cesur, sabırlı, dürüst oldurdu. Çevremdeki insanlar beni genelde alçakgönüllü olduğumdan söz ederler. İyi kalpli olduğumu ve elimde olsa bütün sorun yaşayan insanların sorunlarını çözmeyi dilerdim.

İleride çocuğunuzun da sizin gibi çocuk oyuncu olmasını ve bu sektör içerisine dahil olmasını ister misiniz?

Aslında bu soruyu kendime sormak için fazlasıyla erken. Ancak öyle bir durumda sanırım seçimi ona bırakırdım.

Jennifer Boyner Kimdir? Eski Halini Görünce Çok Şaşıracaksınız

Bize biraz ailenizden bahseder misiniz? Aile bireylerinizin adı ve özelliklerinden bahseder misiniz?

Benim kocaman kalpli bir anneannem ve 6 kardeş̧ olarak hep birlikte kalabalık bir aileyiz. Annem ve babam ayrı ama biz anneannem ile yaşamayı tercih ettik. Kardeşlerin en büyüğü olmak bazen beni zorlasa da kalabalık ailenin içerisinde ve anneannemin bitmeyen, hepimize bolca yeten sevgisi her zaman beni güvende, huzurlu hissettirmiştir. Kardeşlerimin ikisi Almanya da yaşıyor. İsimlerini saymam gerekirse en büyükten ben, Jordan, Şeker, Cansın, Jessica ve Jannet.

İnsanların bedenlerini sevmeleri konusunda neler söylemek istersin?

Hepimiz insanız ve hepimiz çok güzeliz. Bu güzellik fiziksel olarak olmamalı gözlerimizde. Ruh ve kalp olarak olmalı. O şekilde bakmalıyız birbirimize ve en önemli şeylerden biri önce kendimizi sevmeliyiz. Çünkü eğer kendimizi seversek ancak o şekilde başkalarını da sevebiliriz içimize sevgiden bol hiç̧ bir şey yok ve bunu insanlara aktarabilmek zor bir şey değil.

İnternette doğum tarihiniz 5 Haziran 1999 olarak görünüyor. Gerçek doğum tarihiniz nedir?

Doğrusu 2 Ağustos 2000.

Yemek yapmayı seviyor musunuz? En çok hangi yemeği yapmayı seviyorsunuz?

Yemek yapmayı severim. Babam Nijeryalı ve annem Türk olduğu için birçok farklı yemeğin tatlarını da bu sayede deneyimlemiş̧ oldum ama en çok hangi yemek derseniz sanırım balık.

Jennifer Boyner Kimdir? Eski Halini Görünce Çok Şaşıracaksınız

En sevdiğiniz insan tipi dediğiniz kişilerin özellikleri nelerdir?

En sevdiğim insan tipi dürüst ve doğal olanlardır sanırım. Çünkü̈ benim için en önemli şeylerden biri olduğunu yansıtmaktır. Ne ise, o dur. Başka türlü bunu lanse etmek bana doğru gelmiyor.

Ünlü olmaktan mutlu musunuz? Sizce avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Ünlü olduğumu, insanların sadece ben olduğum için beni sevdiklerini gördüğüm zaman anlamış olabilirim. Bunu ünlülük diyelim ya da başka bir şey ama daha çok insana ulaşabilmek beni mutlu ediyor. Her konuda dezavantaj olarak söyleyebileceğim bir şey yok ama genel olarak sosyal medyada zorbalık oranının tanınmış kişilere karşı da yoğun olduğu doğrudur. Tabiki benimde bu konu ile alakalı sorunlar yaşadığım oldu. Atıyorum saçların süpürge gibi vs gibi ama ben genelde bu tarz yorumlara gülüyorum. Bazen hepsi güldürmüyor ama yapacak pek de bir şey yok gibi…

Youtube da takip ettiğiniz kanallar nelerdir?

Ben YouTube’da en çok Vogue izliyorum. Onun dışında müzik dinlerim. Karşıma çıkan videolara tıklarım. Yani her videosunu takip ettiğim net bir kişi yok. Aa bu arada Rihanne ve Beyonce’ye bayılırım ve fazlasıyla takip ederim.

Başarılı bulduğunuz oyuncular var mı? Örnek aldığınız oyuncular kimler?

Tek tek isim vermem doğru olmaz belki. Çünkü günümüzde bilindik veya bilinmedik o kadar başarılı insanlar var ki, eğer isim vererek söylersem, yazmayı unuttuğum insanlar için sonrasında çok üzülürüm.

Şu an okuduğunuz bölüm dışında farklı bir bölüm okumak isteseniz bu hangi bölüm olurdu?

Okuduğum bölümün dışında bir bölüm okumayı hiç düşünmedim. Bu zamana kadar ancak böyle bir şey ile karşılaşmış̧ olsam, sanırım sanat ile ilgili herhangi bir bölüm okurdum.

Jennifer Boyner’in kadrosunda yer aldığı diziler

  • Sihirli Annem
  • Hepsi 1

Jennifer Boyner’in hobileri nelerdir?

Hobilerim arasında yüzmek, basketbol oynamak, kitap okumak ve adrenalin sporları yapmak yer almaktadır.

Şu an hangi meslek ile meşgulsünüz?

Oyunculuk ve fotomodellik üzerinden ilerlemekteyim.

Jennifer Boyner sosyal medya hesapları

Sizler için Jennifer Boyner’in kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Jennifer Boyner’e aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Şimdi hep beraber Jennifer Boyner’in hesaplarına göz atalım.

Jennifer Boyner Instagram

Instagram platformu üzerinde 166 bin takipçiye sahip olan Jennifer Boyner 318 gönderi paylaşmıştır. Jennifer Boyner kişisel fotoğraflarını, sevgilisi, ailesi ve arkadaşları ile fotoğraflarını, zaman zaman profesyonel çekim fotoğraflarını hesabında paylaşmaktadır. 395 kişiyi takip eden oyuncu Jennifer Boyner’in Instagram hesabı için buraya tıklayınız.

Jennifer Boyner Twitter

Jennifer Boyner Twitter platformu üzerinde 34 kişiyi takip etmektedir. 85 takipçili Jennifer Boyner’in Twitter hesabı için buraya tıklayınız.

Jennifer Boyner Kimdir?Eski Halini Görünce Çok Şaşıracaksınız

Jennifer Boyner’in Küçüklüğü

Jennifer Boyner, karşımıza Sihirli Annem dizisinde ki Toprak karakteriyle gelmektedir. Sihirli Annem’in sevilen oyuncusu Toprak’ın resmini sizlerle paylaşmak istedik.

Jennifer Boyner ve sevgilisi Uğur ile sağlıklı beslenme rutinleri

Jennifer Boyner ve sevgilisi Uğur ile sağlıklı beslenme rutinleri videosunu izlemiş miydiniz?

Jennifer Boyner ve Zeynep Özkaya

Jennifer Boyner ve Zeynep Özkaya’nın birlikte çektikleri videoyu izlemiş miydiniz?

Jennifer Boyner ve kardeşi Jordan Boyner

Jennifer Boyner ve kardeşi Jordan Boyner ile çektikleri makya videosunu izlemiş miydiniz?

Jennifer Boyner dans

Jennifer Boyner dans videosunu daha önce izlemiş miydiniz?

Jennifer Boyner 2. sayfa

Jennifer Boyner ve Sihirli Annem’de ki oyuncu arkadaşlarıyla katıldıkları 2. sayfa programında ki videosunu izlemiş miydiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com