Kafalar Grubunun Üyesi Atakan Özyurt Kimdir?

Sosyal medya dünyasının beğenilen ismi ve Kafalar grubunun üyesi Atakan Özyurt Kimdir? 1993 yılında Ordu’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni ilk olarak Vine platformundan vine çekerek bu sektöre girmiştir. Daha sonra tanıştığı Fatih Yasin be Bilal Hancı ile kurmuş oldukları Kafalar Youtube kanalı ile büyük bir kitleye ulaşmayı başarmışlardır. Gerek iş hayatında yaptığı çalışmalarıyla gerekse özel hayatındaki gelişmelerle Kafalar Grubunun Üyesi Atakan Özyurt Kimdir? Merak edilip araştırılmaktadır. 

Bizler de merak edilen ve bir o kadar da araştırılan Kafalar Grubunun Üyesi Atakan Özyurt Kimdir? Detaylarıyla sizler için derledik. Atakan Özyurt Kimdir? Atakan Özyurt Kaç Yaşında, Atakan Özyurt Aslen Nereli, Atakan Özyurt Boyu ve Kilosu, Atakan Özyurt Mesleği, Atakan Özyurt Ne Kadar Kazanıyor, Atakan Özyurt Sosyal Medya Hesapları gibi merak edilen soruların detaylarını sizler için araştırdık. Keyifli okumalar dileriz. 

Atakan Özyurt Kimdir?

Kafalar Grubunun Üyesi Atakan Özyurt Kimdir? 31 Aralık 1993 yılında Ordu’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt ürettiği içeriklerle kısa zaman içerisinde büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Orta okul ve lise hayatını tamamladıktan sonra Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar bölümünü bitirmiştir. İstanbul’da önce Fatih Yasin ile tanışıp kısa kısa vine çeken Atakan Özyurt daha sonralarında Bilal Hancı ile tanışmışlardır. Aralarındaki uyumu Youtube da video çekmeye kadar götürüp 26 Aralık tarihinde Kafalar kanalını açarak birçok kitleye hitap etmeye başlamışlardır. 

Kafalar Grubunun Üyesi Atakan Özyurt Kimdir?

11 Şubat 2018 tarihinde Evrim Akın’ın sunuculuğunu yaptığı “Çocuktan Al Haberi” TV programı ile Kafalar grubu adında yarışmışlardır. Ayrıca 2018 yılında Eypio’nun Kafalar Karışık filmi için “Kaşık” şarkısının klibinde Fatih Yasin, Bilal Hancı ve Atakan Özyurt yer almıştır. Çekecekleri film için şarkısını oluşturduktan sonra yine aynı yıl içerisinde Kafalar grubu olarak “Kafalar Karışık” sinema filminde başrol olarak oynamışlardır. Atakan Özyurt bu sinema filminde Metin Akpınar, Erkan can, Yıldız Tilbe, Funda Arar gibi usta oyuncularla beraber rol almıştır. 

Yılın sonuna doğru 5 Aralık tarihinde yine kafalar grubu ile Eser Yenenler Show’a konuk olmuşlar ve kitlesini giderek arttırmışlardır. Kafalar Karışık yapımının yanı sıra 2018 yılında yayınlanmış sinema filmi olan Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? Ve 2022 yılında yayınlanan Kendinden Kaçamak yapımlarında da Atakan Özyurt yer almıştır. 

İş hayatının yanı sıra özel hayatı ile ilgili de detayları merak edilen Atakan Özyurt 2022 yılının şubat ayında Selen Kaldırım ile dünya evine girmiştir. Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar ile büyük beğeni toplayan Atakan Özyurt ve Selen Kaldırım mutluluklarını sevenleri ile paylaşmıştır. Büyük bir kitleye hitap eden Atakan Özyurt İnstagram ve Youtube hesaplarını aşağıda belirtilen Atakan Özyurt sosyal medya hesapları kısmından ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. 

Atakan Özyurt Aslen Nereli?

Üniversite zamanından beri hayatını İstanbul’da devam ettiren Atakan Özyurt aslen nereli olduğuna dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Atakan Özyurt Hangi Burç?

31 Aralık 1993 tarihinde Ordu’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt Oğlak burcudur. 

Atakan Özyurt Boyu ve Kilosu?

Kafalar grubunun üyesi Atakan Özyurt kimdir? Sorusundan sonra en çok merak edilen sorulardan birisi de Atakan Özyurt Boyu ve Kilosu olmaktadır. Atakan Özyurt boyu 1,81 cm kilosu ise 70 kilo ağırlığındadır. 

Kafalar Grubunun Üyesi Atakan Özyurt Kimdir?

İlginizi Çekebilir: Fatih Yasin Boşandı Mı? Fatih Yasin Kimdir?

Atakan Özyurt Kaç Yaşında

31 Aralık 1993 tarihinde Ordu’da dünyaya gelen Atakan Özyurt 2022 yılı itibariyle 29 yaşındadır.

Atakan Özyurt Mesleği

Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun olan sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt daha sonra dijital dünyaya atılarak çalışmalar yapmıştır. Bilal Hancı ve Fatih Yasin ile tanışarak Youtube da Kafalar kanalını açmış ve uzun zamandır burada ve instagram hesaplarında içerik üretmektedir. 

Atakan Özyurt Ne Kadar Kazanıyor?

Gerek yaptığı işlerle gerekse hayatını yaşamasıyla Atakan Özyurt Ne Kadar Kazanıyor? Merak edilen sorular arasındadır. Tabi okurlarımızın merak etmesi ve istemesi üzerine bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer net bir bilgi bulamadık. 

Atakan Özyurt Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan Atakan Özyurt gerek Instagram’da yaptığı paylaşımlarla gerekse Youtube da ki videolarla geniş kitlelere hitap etmektedir. Özel hayatı ve iş hayatı ile ilgili paylaşımlarını instagram da 3,9 M kişiye paylaşarak geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bunun yanı sıra Youtube da 7,56 M takipçiye sahip Kafalar kanalı mevcuttur. Atakan Özyurt instagram ve Youtube hesaplarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

  • İnstagram Hesabı
  • Youtube Kanalı

Bu yazımızda Kafalar Grubunun Üyesi Atakan Özyurt Kimdir? Detaylarıyla sizler için derledik. Atakan Özyurt Kimdir? Atakan Özyurt Kaç Yaşında, Atakan Özyurt Aslen Nereli, Atakan Özyurt Boyu ve Kilosu, Atakan Özyurt Mesleği, Atakan Özyurt Ne Kadar Kazanıyor, Atakan Özyurt Sosyal Medya Hesapları soru başlıklarını okudunuz. Umarım aradığınız soruların cevaplarını bulabilmişsinizdir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu