Kafalar Kimdir? Youtube Kanalı Kışkırtma Ve Hesap Kimde Videoları

5 milyon 915 bin abone sayısına ulaşan Youtube’un en popüler kanallarından birisi olan Kafalar Youtube kanalı, yayınladığı videolarla geniş bir kitleye ulaşmış ve milyonlarca video izlenme sayısı almıştır. Bu yazımızda, Kafalar kanalı ve kanalın içeriğini sağlayan ekip hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Kafalar Karışık Filmi Full

Kafalar karışık filmi, Kafalar Youtube kanalı fenomenleri tarafından çekilen ve birçok da ünlü ismin yer aldığı bir filmdir. 2018 yılında vizyonlarda yerini alan film, daha önceden üst düzey bir oyun eğitimi almayan Youtuberların göstermiş olduğu performans nedeniyle, film eleştirmenleri tarafından tam not almıştır. Kafalar karışık filmi full izlemek için, internet üzerinde yer alan çeşitli platformları kullanabilirsiniz.

Kafalar Kışkırtma Video İzle

Kafalar kanalında yayınlanan kışkırtma videoları, kanalda paylaşılan ve en fazla izlenen videoları arasında yer almaktadır. Farklı birçok kışkırtma videosu ile değişik bir konsepte yayınlanan videolar, kanalın takipçilerinin her zaman yenisini merakla beklediği videolar arasındadır.

Kafalar Youtube Kanalı Kimdir? Nedir? Kafalar Karışık Full İzle

Kafalar Atakan Özyurt Kimdir Yaşı Boyu Kaç?

Kanal hakkında merak edilen soru çeşitlerinden bazıları da, kanalda videolarını çekip yayınlayan fenomenler hakkında olmaktadır. Bu sorulardan birisi olan Atakan Özyurt kimdir yaşı boyu kaç? Sorusudur. Atakan Özyurt Ordu doğumlu olup 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Şu anda 26 yaşında olan Özyurt, 1,81 metre boya sahip olup, ortalama 75 kilodur.

Kafalar Fatih Yasin Kimdir Yaşı Boyu Kaç?

Tıpkı Atakan Özyurt gibi 1993 yılı doğumlu olan Fatih Yasin, 25 Ekim günü dünyaya gelmiştir. Genellikle yaşı merak konusu olan ünlü Youtuber’ın şu anda 26 yaşına girmek üzere olduğunu söyleyebiliriz. Fatih hakkında merak edilen diğer bir konu da, yer yer videolarda söz konusu olan boyudur. Kendisi 1,67 santim boyuna sahip olup, yaklaşık olarak 64 kilodur. Aynı zamanda Atakan’la üniversiteden sınıf arkadaşıdır.

Kafalar Bilal Hancı Kimdir Yaşı Boyu Kaç?

Kafalar Youtube kanalı fenomenleri arasında yaşça en büyük olanları Bilal Hancı olup, 08.09.1989 doğumludur. Önümüzdeki günlerde 30 yaşına basacak olan Bilal Hancı, 1,77 metre boyunda olup, ortalama 75 kilo ağırlığındadır. Doğum yeri Trabzon olan Bilal Hancı eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlanmıştır.

Kafalar Hesap Kimde Youtube Video İzle

Kanal fenomenleri tarafından çekilen ve takipçiler tarafından en beğenilen seriler arasında yer alan Kafalar hesap kimde Youtube video izlemek için, direkt kanalı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden ilginç hesap kimde videolarının çekildiği kanal, bu seri sayesinde popülerliğini çok daha fazla arttırmıştır.

Kafalar Filmi IMDB Puanı Kaç?

Filmin IMDB puanı 6,14’tür. Filmin puanı bu şekilde olsa da, internet fenomeni olmaları nedeniyle, Youtube başta olmak üzere farklı internet mecralarında severek izlenen filmler arasında yer almaktadır.

Kafalar Şarkısı Youtube Dinle

Kafaları karışık film müziğini , Youtube Kafalar kanalı üzerinden ya da farklı kanal ya da platformlar üzerinden dinleyebilirsiniz.

Kafalar Youtube Kazancı Ne Kadar?

Özellikle son yıllarda Youtube kanallarının popüler olması ve bu kanallar üzerinden ciddi gelirler elde edildiğinin duyulması üzerine, birçok kişiyi Kafalar Youtube kazancı ne kadar soru kadar? Sorusunu sormaktadır.

Elbette ki kanal kurucularının gelirleri hakkında net bir açıklaması olmasa da, hatırı sayılır miktarlar kazandıkları bilinenler arasında yer almaktadır. Sosyal medya danışmanları tarafından abone sayısı video izleme sayılarına göre yapılan ortalama bir hesaplamaya göre Kafalar kanalı kazancı, aylık 9000 ile 18 bin dolar arasında olduğu tahmin ediliyor.

Kafalar Youtube İsimleri

Yukarıda daha hayatları hakkında kısaca bilgi verdiğimiz Kafalar Youtube isimleri 3 kişilik bir ekipten oluşmakta olup, bu isimler Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı olarak bilinmektedir.

Kafalar Kanalı Hakkında Her Şey

Kanalının fenomenleri arasındaki Fatih Yasin ve Atakan Özyurt aynı üniversitenin aynı bölümünden arkadaşlar. Kanalın kısa bir süre önce 2 milyon liralık iş teklifi aldığını, biliyor muydunuz? Ancak Youtuberlar bu teklifi, kendilerine uygun olmadığı gerekçesiyle geri çevirmişlerdir.

Kanal sahipleri bu kadar yüksek paralar kazanırken, ailelerinin hala sigortalı bir işte çalış telkinleri devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu