Konuşanlar Bilet 2023

Konuşanlar bilet fiyatı ve Konuşanlar biletleri için internette kullanıcılar tarafından araştırma yapılıyor. İnternet kanalı üzerinden de satışı yapılan biletler için bir çok farklı internet sitesinde farklı veya yanlış bilet fiyatı aktarılıyor olsa da bu içeriğimizde sizler için Konuşanlar programında yer almak veya o ortam içerisinde bulunabilmeniz adına bilet fiyatlarını doğru bir şekilde paylaşmış olacağız.

Türk televizyon tarihi ve internet yayıncılığının en büyük programlarından bir tanesi olan Konuşanlar için internette türlü türlü bir çok bilgiye rast gelebilirsiniz. Hasan Can Kaya tarafından hazırlanarak sunulan Konuşanlar programının biletleri Biletix üzerinden hızla satın alabilme imkanına sahipsiniz. Peki Konuşanlar bilet fiyatı ne kadar?

Konuşanlar Bilet Fiyatları

Exxen uygulamasının en çok izlenenleri arasında yer alan Konuşanlar, Hasan Can Kaya’nın sunumuyla devam ediyor. Exxen’de sunumu yapılan programın biletleri için o ortam içerisinde yer alabilmeniz adına 2 farklı bilet türü bulunuyor. Bilet türleri 2 farklı olacak şekilde ‘’Konuşanlar’’ ve ‘’İzleyiciler’’ olarak ayrılmaktadır.

Programda konuşmak isteyen ve başından geçen herhangi bir olayı anlatmak isteyen kişilerin bilet fiyatı 275 TL’dir. Eğer numarasız oturma düzeninde konuk olarak yer almak istiyorsanız ödemeniz gereken bilet fiyatı program tarihine göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Konuşanlar bilet 2023 konusunda güncel bilet fiyatlarını ve diğer detaylı bilgileri besiptal üzerinde bulabilirsiniz.

Konuşanlar Nerede Çekiliyor?

Çekimleri İstanbul’da yapılan Konuşanlar programının aktif bir seyirci kitlesi bulunmaktadır. Komedi – eğlence türünde sunulan programın sunucusu Hasan Can Kaya iken program Exxen üzerinden sunulmaktadır.

Programa katılan kişiler yani konuklar başlarından geçen olayları paylaşıyorlar. Daha sonrasında Hasan Can Kaya bu olayları verilen cevaplara göre seyirciler arasından seçerek isimleri tahtaya yazıyor. İkinci bölümdeyse sorulan sorularda en çok reaksiyonu alan yanıtlardaki cevaplar çarpı alıyor. Eğer program sonunda çarpısı en çok kişi sizseniz o günkü programın şampiyonu siz oluyorsunuz. Aynı zamanda şampiyonluğuyla 1 adet hediye bilet kazanmış oluyor.

Konuşanlar programı daha öncesinde Youtube üzerinden sunulmaktaydı. Lakin Exxen programı sahibi Acun Ilıcalı gerekli anlaşmaları yaparak Konuşanlar programını Youtube’dan çıkartarak Exxen uygulamasına taşımıştır. Exxen, Exxen Dijital Yayın Platformu adı altında sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu