Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra ve Batuhan ile en baştan tanışmaya hazır mısınız? Kübra Batuhan kimdir? Kübra ve Batuhan’ın yaşı, Kübra ve Batuhan nişanlı mı? Kübra Batuhan hakkında takipçilerinin merak ettiği pekçok sorunun olduğu şu günlerde cemre.com sizlere yanıt getirdi. Biz sizler için Kübra ve Batuhan hakkıında merak edilen soruları araştırdık ve hepsine yanıt bulduk. Kübra ve Batuhan evlendi mi? Ne zaman evlendi?

İçindekiler

Kübra Batuhan kimdir? Kısaca tanıyalım…

Kübra Batuhan’ı daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Kübra Batuhan’a kısaca bir göz atalım.

 • Kübra Kuş ve Batuhan Canpolat kilosu: Bilinmemektedir. 
 • Kübra Kuş boyu: 1.60
 • Batuhan Canpolat boyu: 1.80.
 • Kübra Kuş yaşı: 20
 • Batuhan Canpolat yaşı: 21
 • Kübra Kuş’un burcu: İkizler
 • Batuhan Canpolat’ın burcu: İkizler
 • Kübra Kuş’un doğum tarihi: 20 Mayıs 2001
 • Batuhan Canpolat’ın doğum tarihi: 2000 
 • Kübra Kuş nereli: Sinop
 • Batuhan Canpolat nereli: Sivas
 • Kübra Kuş ve Batuhan Canpolat medeni hali: Evli (26 Eylül 2021)

Eğer ki başlıklarımız sizde Kübra Batuhan hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra ve Batuhan kaç yaşında?

Kübra Kuş 20, Batuhan Canpolat ise 21 yaşında.

Kübra ve Batuhan doğum tarihi

Kübra Kuş 20 Mayıs 2001, Batuhan Canpolat 2000 doğumludur.

Kübra ve Batuhan burcu

Kübra Kuş ve Batuhan İkizler burcu.

Kübra ve Batuhan aslen nereli?

Kübra Kuş aslen Sinoplu. Batuhan Canpolat ise Sivaslı.

Kübra ve Batuhan kilosu

Bu konuda bilgi bilinmemekte.

Kübra ve Batuhan boyu

Kübra Kuş 1.60 boyunda. Batuhan Canpolat’ın ise 1.80 boyunda.

Kübra ve Batuhan neden bu kadar erken evlenmeyi düşünüyor?

Kübra Kuş evlilik dediğimiz şeyin doğru insanı bulmaktan geçtiğini ve eğer doğru insan ile uzun zamandır birlikteysen,  sana karşı hiçbir yanlışı olmamışsa, doğru insan olduğundan tam olarak eminsen bence evlilik mükemmel bir olay. Bir de bunun şu kısmı var. Biz Batuhan’la en başından beri kendi çabalarımızla bir yerlere geldik. Yani kendi ayaklarımızın üzerinde durabiliyoruz. Ailelerimizin çok şükür desteği olmadan. Yani kısaca ailelerimizin onayını aldık. Kendimizi hazır hissediyoruz. Bazı insanlar 30 yaşında hazır hissetmiyor olabilirler. Onlara da saygı duyuyoruz. İnsanlara neden evlenmedin diye baskı yapmak, çok saçma bir şey. Neden bu kadar erken yaşta evleniyorsunuz baskısı gibi. Biz kendimizi hazır hissediyoruz ve evleneceğiz inşallah. 

Kübra ve Batuhan Twitter’da linçlenmeleri hakkında ne düşünüyorlar?

Çoğuna gülüyoruz. Çünkü biz mizah seviyelerinin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Yapılan espri kaliteli ise gülüyoruz.  Fakat hepsi asılsız diyebiliriz. Gerçekle alakası olmayan şeyler. Fakat bakıyorum. Kalsın deyip geçiyoruz. 

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra ve Batuhan birlikte yaptıkları en saçma şey nedir?

Batuhan pişmanlık ve saçmalık arasında bir şey diye yanıt vermiştir. Kübra Kuş ise Batuhan’la birlikte tatile çıktıklarını, Antalya’ya arkadaşları ile gittiklerini belirtir. Arkadaşlarımızla giderken o kadar heyecanlıyız ki, çok güzel planlar yapmıştık. Bir gün şunu yapalım, diğer gün bunu yapalım falan. Sonra biz Batuhan’la gittik ve ilk günden kavga etmeye başladık. Her şey o kadar ters gidiyor ki. Hiç düşündüğümüz gibi olmadı. Eğlendiğimiz zamanlarda oldu ama yani biraz arkadaşlarımızı da etkiledik. Aramızda tartıştık. Kötü anılar iyi anıları bir tık geçti diyebiliriz. Bu en saçma en pişmanlık dolu anımızdır. Tatile gidip kavga ederek geldik. 

Kübra ve Batuhan tatile giderken ailelerinden nasıl izin aldılar?

Batuhan, Tuncay baba ile 16 yaşında tanıştığını ve 16 yaşındayken biz ciddi düşünüyoruz demiştir. Tuncay Bey çok küçük olduklarını söylemiş. Batuhan ise çok küçük olduklarını ama ne yapmaları gerektiğini bildiklerini söylemiştir. Biz şu anda da ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Biz ileride evlenmek istiyoruz derken, o 16 yaşında konuşan çocuk 30 yaşına geldiğinde sözlendi diye yanıtlamıştır. Kübra Kuş ise biz ailemizin güvenini kıracak bir olay yapmadığımızda, yaşamadığımızda ailelerimizin bize olan güveni direk artıyor. Müdahale edip, sorun çıkartmıyorlar. Bize ne kadar güvendiklerini bildiğimiz için baba biz şuraya gideceğiz dediğimizde sorun çıkartmadılar. Biraz da iş kaynaklı olduğu için de çok fazla sorun yaratmadılar. 

Kübra ve Batuhan ne zaman evleniyor?

Biz corona sebebiyle tam belirlemedik. Korona nedeniyle 4 Nisan olan nişan tarihimiz 15 Ağustos’a kaydı. 15 Ağustos bizim konuşma tarihimiz ve söz tarihimiz. Nişanda 15 Ağustos’a gelince, dedik ki düğünü de 15 Ağustos mu yapsak? Sistem o şekilde devam etti. Açıklamasında bulunan çift 26 Eylül 2021 tarihinde evlendi.

Kübra ve Batuhan sizin için manevi değeri olan bir şey?

Batuhan aileden aldığım bir şey. Mesela evlendiğim gün, sözlendiğim gün, çocuğumun doğacağı gün mesela. Çocuğumun ilk okula gittiği gün mesela. Hayatımda bir kere yaşayabileceğim, güzel günler benim için aşırı manevi diyerek yanıtlamıştır. 

Nişan kız Kübra, sözde neden gelinlik giymiştir?

Kübra Kuş aşırı sade bir elbise seçmiş. Fakat son anda bir aksilik yaşamışlar. Hatta ablasının elbisesini giymeyi düşünmüştür. Gelinlik giymediğini ifade etmiştir. Batuhan biz böyle hayal etmemiştik ve biz kıyafeti bu şekilde sipariş vermemiştik.Aslında çok sevdiğimiz ablaydı elbiseyi diken. Fakat o gösterişi çok sevdiği için ve Kübra’yı da çok sevdiği için kendisinden birkaç parça bir şey katmış diye söze girer. Kübra’nın o gün çok bastırıldığını ve duvak olduğunu, Kübra’nın asıl zevkini nişanda göreceksiniz diyebilirim. Gerçekten kendi istediği olacak. Kübra’nın zevki böyle değil, o böyle istemedi demiştir. 

Kübra ve Batuhan kına ve düğün için tarih aldı mı?

Kübra ve Batuhan alamadıklarını çünkü hiçbir şeyin belli olmadığını ve bir şeylerin değişmesi sebebiyle tarih alamadıklarını belirtmişlerdir. Tahmini bir zaman dilimi olduğunu ve o zaman virüs olmazsa yapacaklarını ifade etmişlerdir. Ancak 26 Ağustos 2021 tarihinde çift evlendi.

Kübra Kuş sence Batuhan’la en üzüldüğün an neydi?

Kübra Kuş bu soruyu çok olmuştur üzüldüğümüz zamanlar. Ailevi bir olayımız olmuştu. Yine beraber üzülüp, beraber atlatmıştık. İnsanın mutlu olduğu şeyler kadar üzülüp stresli olduğu anlarda oluyor. Önemli olan o an beraber atlatabilmek.

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra Kuş düğünde ne giyeceksin peki?

Gelinlik diye gülerek yanıt vermiştir. 

Kübra Kuş neden sürekli gülüyor? Kübra Kuş’un yüzüne bakınca sadece gülen bir kız görüyorum.

Batuhan editlenen bir fotoğrafı tanımlar. Kübra’nın yüzünde emoji vardır ve birisi altına Kübra’nın yüzünde emoji var ama gülüyor gibi hissediyorum yorumunu yazmıştır. Kübra normal hayatında da ifadesiz yüzle duran bir insan olmadığını ifade etmiştir. Sürekli kendisine gülecek bir şeyler bulduğunu ve somurtursa modunun çok düştüğünü dile getirmiştir. Fotoğrafta gülerkenki halini daha çok beğendiği için kitlesine de o şekilde yansıtmıştır. 

Kübra ve Batuhan çocuğunuz olursa adını ne koyarsınız?

Kızımız olursa Mabel olarak yanıtlamışlardır.

Kübra ve Batuhan aynı evde mi yaşıyorlar?

Aynı evde yaşamadıklarını Batuhan yanıtlamıştır. Sürekli bir araya geldiklerini ve arkadaşları ile bulunup, film izlediklerini dile getirmektedir. Kübra, bizim beraber işlettiğimiz bir butiğimiz var. Yani günlük hayatımızda da sürekli yan yana geliyorduk. Ben bu sefer ayrı eve tek taşınınca, burada arkadaşlarımızla toplanmaya başladık. Zaten sürekli alıp geliyoruz. Burası bizim toplandığımız ortak alan oldu demiştir. Batuhan, Instagram’da da sürekli paylaşım yaptıklarını ve sonuçta o kadar kişi takip ediyorsa bunun için yan yanayız. Bizim aynı evde kaldığımızı zannediyorlar. 

Kübra, Batuhan ile ilk konuştuğun zaman nasıl hissediyordun?

Kübra Kuş içim uçuyordu. Başka bir açıklama olamaz. Yanıtını vermiştir.

Kübra ve Batuhan nasıl 6 sene birlikte kaldılar?

Kübra ve Batuhan bu soruyu birbirimizi çözdük. Tam olarak böyle diyebilirim. Belli bir süre sonra birbirimize göre hareket etmeyi, çizgilerimizi öğrendik. O yüzden çok şükür böyleyiz.

Kübra ve Batuhan beraber sayfa açma fikri nereden geldi?

En başlarda kıskançlığımız olmuştu. Sonrasında da büyüdük birden olarak yanıtlamışlardır.

Kübra ve Batuhan nişanlı mı?

Evet Kübra ve Batuhan çifti 31 hafta önce nişanlanmıştır. 

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra Kuş nişan nasıldı?

Her şey o kadar gönlümüze göre oldu ki, nişanı tekrar tekrar ve tekrar yapmak istedim.

Kübra Kuş’un butiği mi var?

Evet Kübra Kuş’un Kübra Kuş Desing adlı butiği vardır. Buradan gelir elde etmektedir. Buraya tıklayarak Kübra Kuş’un butiğine ulaşabilirsiniz.

Nişan Kız olayı nedir? Kübra Kuş’a neden Nişan Kız deniliyor?

Kübra ve Batuhan çifti sık sık profesyonel çekim yaptırmaktadır. Bu çekimlerde nişanda giyilen kıyafetler kullanıldığı için kitlesi tarafından Kübra’ya Nişan Kız lakabı takılmıştır ve özellikle Twitter da komedi gündem haline gelmiştir. 

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra ve Batuhan’ın kız isteme mesasimi espriye konuk oldu

Kübra Kuş ve Batuhan Canpolat çiftinin esprilere konuk olan bu fotoğrafını ve altında ki yorumları görmüş müydünüz?

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra ve Batuhan’ın 2015- 2016- 2017 yılları değişimi 

Kübra ve Batuhan’ın takipçileri tarafından 2015- 2016 ve 2017 senesinde ki değişimleri bir hayli merak konusu olmuştur.

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra ve Batuhan evrim 

Kübra ve Batuhan’ın takipçileri tarafından birlikte çekindikleri fotoğraflardan evrim kareleri bir hayli merak konusu olmuştur.

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra ve Batuhan 2017 senesi 

Kübra ve Batuhan’ın takipçileri tarafından 2017 senesinde ki halleri bir hayli merak konusu olmuştur. Özellikle 2017’de takipçilerinin artış gösterdiği bilinmektedir.

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kendisi gibi fenomen arkadaşı Orhan Ünal ile Batuhan Canpolat’ın eski hali

Batuhan Canpolat’ın takipçileri tarafından Orhan Ünal ile olan fotoğrafları bir hayli merak konusu olmuştur.

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Batuhan Canpolat’ın 2017’den bu yana çocuk sevgisi

Batuhan Canpolat’ın takipçileri tarafından çocuk sevgisinin ne zamandan beri içinde olduğu bir hayli merak konusu olmuştur.

Kübra Batuhan kimdir? Nişan kız Kübra Kuş hakkında bilinmeyenler

Kübra Kuş’un kulağında ki rahatsızlık

Kübra Kuş’un kulak zarında delik olması nedeniyle ameliyat geçirmesi gerektiğini biliyor muydunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler