Lord Of Murat (Murat Uğur) kimdir? Yaşı, annesi, babası, kardeşi
Magazin

Lord Of Murat (Murat Uğur) kimdir? Yaşı, annesi, babası, kardeşi

Kardeşi Eren Uğur’u da en az kendisi kadar ünlü yapan Lord Of Murat’ın yayınlayacağı bir sonraki video oldukça merak edilmektedir. Komik halleri ve sempatik tavırlarıyla kadın takipçileri tarafından beğenileri üzerine çeken ve sevgilisi var mı? sorularının çok aranmasına neden olan, yakışıklı fenomen Lord Of Murat kimdir? Burcu ne?

Lord Of Murat aslen nerelidir?

Lord Of Murat kimdir? Kısaca tanıyalım…

  • Yaşı: 20
  • Burcu: bilinmemektedir.
  • Doğum tarihi: 2001
  • Yaşadığı Yer: İstanbul
  • Nereli: bilinmemektedir.
  • Boyu: 1.79
  • Kilosu: 90
  • Tuttuğu Takım: Galatasaray

Lord Of Murat kaç yaşında?

Güler yüzlü ve sürekli saçlarına verdiği şekillerle dikkatleri üzerine çeken genç fenomen Lord Of Murat’ın yaşı merak edilmektedir. Genç ve yakışıklı fenomen şu an 20 yaşındadır.

Lord Of Murat burcu

Burcunun özelliklerini taşıyıp taşımadığı merak edilen ve bunun üzerine yorumlar alan yakışıklı fenomen Lord Of Murat’ın burcu bilinmemektedir.

Lord Of Murat doğum tarihi 

Bir zamanlar kendisi hakkında özellikle Instagram platformu haberlerinde çokça yalan haberler yazılan Lord Of Murat bu videolara tepki olarak ”Hakkımda yapılan yalan haberler” videosu çekmiştir. Genç fenomenin 2001 doğumlu olduğu bilinmektedir.

Lord Of Murat aslen nerelidir?

Oyun ve eğlence kanalı sahibi olan Lord Of Murat’ın Kayserli olduğu sanılmaktadır. Ancak kendisi hakkında aslen nereli sorusuna cevap niteliğinde bilgi bulunmamaktadır. 

Lord Of Murat nerede oturuyor?

Lord Of Murat nerede oturduğunu söylediğinde şaşıran pekçok takipçisi bulunmaktadır. Birçok ünlünün ikamet ettiği şehir İstanbul’da oturmaktadır. Ancak takipçileri daha çok detay isteyerek, Bağcılar ilçesinde oturduğunu duyduklarında şaşırmaktadır. Fenomenin Bağcılar’da ki eski evinden taşındıktan sonra ise nerede oturduğu bilinmemektedir.

Lord Of Murat boyu

Tarihlerden 25 Haziran 2015’i gösterdiği zamanda YouTube için içerik üretmeye başlayan fenomen Lord Of Murat Sharedded Brothers’ın yardımıyla yaptığı fizikle ön plana çıkmaktadır. Kaslı fiziğiyle beğenileri üzerine toplayan Lord Of Murat 1.79 boyundadır. 

Lord Of Murat kilosu

Özellikle son günlerde bir kilo alıp bir vermesiyle dikkatleri üzerine çeken fenomen Lord Of Murat boyuna ve fiziğine orantılı olarak şu an 90 kilodur. 

Lord Of Murat hangi takımı tutuyor?

Lord Of Murat’ın taraftar takipçileri hangi takımı tuttuğunu oldukça merak etmektedir. Genç fenomen Lord Of Murat, Galatasaray takımını desteklemektedir.

Lord Of Murat kaç yaşında?

Lord Of Murat telefon numarası

Lord Of Murat hayranları ile telefon numarasını paylaşmamaktadır.

Lord Of Murat eğitim

”Normalde üniversiteye gitmem gerekiyordu. Fakat ben gitmedim. Dedim ki YouTube’a odaklanıcam. YouTube üzerinden bir şeyler yapıcam. YouTube’a daha fazla ağırlık vericem gibisinden düşündüm. Veremedim. Bugünden itibaren inşallah sınavlara tekrar dönüyorum. ” sözlerini dile getiren fenomen Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi’nden mezundur.

Lord Of Murat’ın sevgilisi var mı?

İlk videosu Lol Hızlı Küme Atlama olan ve ardından kanalını esas açma amacı oyun içerikleri olan fenomen Lord Of Murat kardeşiyle birlikte o dönemin popüler olan challengelarından birini yapmasının ardından izlenme sayısı hızla artmaya başlamıştır. Lord Of Murat’ın sevgilisi var mı sorusu ise tanınmasının ardından sıkça sorulan sorular içerisine girmiştir. Lord Of Murat’ın sevgilisi yoktur.

Lord Of Murat’ın anne ve babası kimdir?

Anne ve babası kimdir? Neden babası ile videolar çekmiyor? Anne ve babası ayrı mı sorularını çokça alan Lord Of Murat bazı videolarının içeriğini annesi ile birlikte çekmektedir. Kuaförlük mesleğini gerçekleştiren annesiyle birlikte ”E okul notlarımı inceledik” videosunu ilk kez çekmiştir. Yakışıklı fenomenin anne ve babası ise ayrı olup olmadığı ise bilinmemektedir. Lord Of Murat’ın annesinin adı ise Sevda Kurt’tur.

Lord Of Murat’ın kardeşi kimdir? 

Lord Of Murat’ın birlikte videolar çektiği kardeşi Eren Uğur’dur. Kanalının büyümesinde büyük desteği olan kardeşi ile video çekimlerini azaltan fenomenin kardeşi hakkında bilgiler oldukça fazla sorulmaktadır. 

Lord Of Murat’ın gerçek adı ne?

Lord Of Murat takma adıyla tanınan ve YouTube’a hızlı giriş yapan yakışıklı fenomenin gerçek adı merak edilmetedir. ”Annem İle E okul notlarımı inceledik” videosu ile milyon izlenmeleri bulan fenomen Lord Of Murat’ın gerçek adı ”Murat Uğur”dur. 

Lord Of Murat  sosyal medya hesapları

Lord Of Murat  kimdir? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Lord Of Murat ‘ın kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Lord Of Murat ‘a ulaşım sağlayabilirsiniz

Lord Of Murat Instagram

Lord Of Murat boyu

Lord Of Murat’ın annesi

Lord Of Murat’ın kadın kuaförü (Sevda Kurt) annesiyle olan bu fotoğrafını daha önce görmüş müydünüz?

Lord Of Murat evrim

Lord Of Murat evrim

Lord Of Murat’ın kendisi gibi YouTuber olan ekip Sharedded Brothers kardeşlerle çalışmaları sonucu değişimini daha önce görmüş müydünüz?

Lord Of Murat Shradded Brothers ekibiyle

Lord Of Murat Shradded Brothers ekibiyle

Ünlü YouTuber Lord Of Murat’ın kendisi gibi YouTuber olan ekip Sharreded Brothers ile birlikte çekindikleri bu fotoğrafı daha önce görmüş müydünüz?

Lord Of Murat ve Şeyda Erdoğan, Burak Güngör

Lord Of Murat ve Şeyda Erdoğan, Burak Güngör

Lord Of Murat’ın Enes Batur’un Hayal mi Gerçek mi? adlı sinema filminin setinde Şeyda Erdoğan ve Burak Güngör ile birlikte çekindikleri bu fotoğrafı gördünüz mü?

Lord Of Murat ve kardeşi Eren

Lord Of Murat ve kardeşi Eren

Lord Of Murat’ın geçtiğimiz senelerde sıklıkla videolarında yer verdiği konuğu erkek kardeşi Eren ile birlikte olan bu fotoraflarını daha önce görmüş müydünüz?

Lord Of Murat’ın babası

Lord Of Murat’ın babalar günü özel çektiği videosunu daha önce izlemiş miydiniz?

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!