Masterchef Tayfun Genç Kimdir?
Magazin

Masterchef Tayfun Genç Kimdir?

Masterchef Tayfun Genç kimdir? İlk turda söylediği ‘’Bedel ödemeden zafer kazanılmıyor. Bende o zaferi kazanmaya geliyorum.’’ Sözü ile Tayfun Genç aklımıza kazınmıştı. 30 yaşındaki genç yarışmacı kendinden emin duruşu ile ve başarısı ile gözleri üzerinde tutmayı başarmıştı. Evli 1 çocuk babası olan başarılı yarışmacı hakkında detaylı bir yazı kaleme aldık.

İlginizi çekebilir: Derin Esmer Kimdir? Mor ve Ötesi Grubundan Neden Ayrıldı?

Tayfun Genç Kimdir? Kısaca Tanıyalım…

11 senedir profesyonel olarak aşçılık yapan Tayfun Genç birinci turda şeflerin karşısına saynara adında enginar püreli bonfile tabağı hazırlayarak çıkmıştı. Aynı zamanda tabağı marul kızartması ve dana bonfile katmıştır.

  • Doğum Tarihi: 1992
  • Yaşı: 30
  • Nereli: Giresun
  • Burcu: Bilinmiyor
  • Boyu: Bilinmiyor
  • Kilosu: Bilinmiyor
  • Meslek: Aşçı

Bilgilerimiz sizde merak uyandırdıysa gelin hep beraber yakından Tayfun Genç hakkındaki detaylara bir göz atalım. Keyifli okumalar.

Tayfun Genç Ne Zaman Doğdu?

1992 yılında dünyaya gelen Tayfun Genç’in doğduğu gün ve aya ait herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Tayfun Genç Kaç Yaşında?

Tayfun Genç biz yazımızı yazarken henüz 30 yaşındadır.

Tayfun Genç Nereli?

Tayfun Genç’in Giresunlu olduğu bilinmektedir. Lakin aslen nereli olduğu hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Tayfun Genç Burcu

Doğum yılının 1992 olduğu bilinen Tayfun Genç’in hangi ayda doğduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bu yüzden burcu hakkında da herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.  

Tayfun Genç Boyu

Tayfun Genç’in boyu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Yaklaşık olarak tahminlere göre 1.90 civarlarında olduğu tahmin edilmektedir.

Tayfun Genç Kilosu

Tayfun Genç’in kilosu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Tayfun Genç Ne Okudu?

MasterChef 2022 ana kadrosuna 9. Olarak girmeyi başaran yarışmacı Tayfun Genç’in ne okuduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Tayfun Genç Elendi Mi?

International Gastronomy Festival’de 3 defa 1.lik alan Tayfun Genç Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın sunmuş olduğu Masterchef yarışmasında yarışmacı olarak boy göstermektedir. Tayfun Genç biz yazımızı yazarken halen yarışmaya devam etmektedir.

Tayfun Genç Evli Mi?

Tayfun Genç 2018 yılında Gizem Genç ile dünya evine girmiştir. Çiftin Asil adında birde oğlu vardır. Asilin şu an 4 yaşında olduğu bilinmektedir.

Tayfun Genç’in Eşi

Tayfun Genç 3 sene önce yine Masterchef yarışmasına başvuru yapmıştır. Lakin eşi izin vermediği için yarışmaya katılamadığını belirtmiştir. Eşinin adının Gizem olduğu bilinmektedir. Çiftimiz hala evlidir.

Tayfun Genç Kullandığı Sosyal Medya Hesapları

“Tayfun Genç Kimdir?” yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Tayfun Genç’in kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Tayfun Genç’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tayfun Genç Instagram

2022 MasterChef yarışmasının en çok takipçiye sahip olan yarışmacısı MasterChef Tayfun Genç 7146 bin takipçiye sahiptir. Ayrıca Influencer sayılabilecek bir kitleye ve tarza sahiptir. Instagramını ziyaret edenleri MasterChef görüntüleriyle karşılayan MasterChef Tayfun Genç 242 kişiyi takip etmektedir. 55 gönderiye sahip olan MasterChef Tayfun Genç bazı kareleri gönderileri arasında paylaşmayı ihmal etmemektedir.

Tayfun Genç Instagram

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!