Melih Abuaf kimdir? Boşandı mı? Boyu ve kilosu kaç?

Melih Abuaf ile tanışmaya hazır mısınız ? Melih Abuaf kimdir? Sizleri yakışıklı ve başarılı Melih Abuaf ile tanıştırmak istiyoruz. Melih Abuaf kaç yaşında? Hangi bölümden mezun? Melih Abuaf evli mi? Boyu ve kilosu? Boşandı mı? Hepsi ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz…

Melih Abuaf Kimdir?

Melih Abuaf kimdir? Kısaca tanıyalım…

Melih Abuaf’ı daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Melih Abuaf’a kısaca bir göz atalım.

  • Yaşı: 36
  • Doğum yılı: 1985
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Kilosu: Bilinmiyor.
  • Boyu: Bilinmiyor.
  • Nereli: Bilinmiyor.

Eğer ki başlıklarımız sizde Melih Abuaf hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, iyi okumalar dileriz.

Melih Abuaf kilosu

Melih Abuaf kilosu hakkında bir bilgi paylaşmamıştır.

Melih Abuaf boyu

Melih Abuaf boyu hakkında bir bilgi paylaşmamıştır.

Melih Abuaf kaç yaşında?

Melih Abuaf 36 yaşındadır.

Melih Abuaf burcu

Melih Abuaf’ın burcu bilinmemektedir.

Melih Abuaf doğum yılı

Melih Abuaf’ındoğum yılı 1985’tir.

Melih Abuaf nerede yaşıyor?

Melih Abuaf İstanbul’da yaşamaktadır.

Melih Abuaf’ın memleketi neresidir?

Melih Abuaf İstanbul’da doğup büyümüştür.

Melih Abuaf Kimdir?

Melih Abuaf evli mi? Boşandı mı?

Yakışıklı Youtuber Melih Abuaf’ın Lesli Jebahar ile dünya evine girdiği bilinmektedir. Fakat son aylarda birbirlerini Instagram uygulaması üzerinden takip etmeyi bırakmaları sonucu akıllara ‘Acaba boşandılar mı?’ sorusunu getirdi. Son videolarda yüzük takmayan ve evini tanıttığı, gösterdiği videosunda da tek yaşadığını belirten Melih Abuaf’ın eşi Lesli Jebahar ile boşandıkları düşünülmektedir. Yine Instagram uygulamasında paylaştıkları fotoğrafları silmeyerek fazla dikkat çekmemeye çalıştıkları düşünülmektedir. Fakat bu konuda kesin bir bilgi veya açıklama yoktur.

Melih Abuaf’ın telefon numarası

Melih Abuaf hayranlarıyla telefon numarasını paylaşmamıştır.

Melih Abuaf hangi üniversiteden mezun?

Özel Alman Lisesinden mezun olan başarılı Youtuber üniversite eğitimini Koç Üniversitesinde tamamlamış ve 2008 yılında mezun olmuştur.

Melih Abuaf hangi bölümü okudu? Ne mezunu?

Melih Abuaf doğup büyüdüğü şehir olan İstanbul’da bulunan Koç Üniversitesinin İşletme Bölümünden mezun olmuş ve iş hayatına atılmıştır.

Melih Abuaf’ın hissesi olan MediaKraft satıldı mı?

Melih Abuaf ve Ersan Öner MediaKraft’ın Türk ortakları olarak hisselerini Alman ortaklarına sattılar. Almanların, Türkiye’deki içerikler konusunda zorlanacağını düşünmesi ve başarılı Youtuber Melih Abuaf’ın YapYap, Oha Diyorum kanallarının reklam yüzü olması sebebiyle Melih Abuaf ile Almanlar bir anlaşma yaptılar. Yeni ekip ve yeni şirket ile yoluna devam eden Melih Abuaf Türkiye’den uluslararasına başarılı içerikler çıkarmayı hedeflemektedir. Melih Abuaf isimli Youtube kanalına ise daha çok eğlenceli içerikler atmayı düşünmektedir. Fakat içerikler konusunda çok da emin değildir. Kendinin de izleyebileceği şeyler çekmek istediğini belirtmiştir.

Melih Abuaf’ın Oha Diyorum kanalındaki yemek içerikleri hakkında düşünceleri neler?

Son zamanlarda daha çok yemek bazlı içerikler çeken Oha Diyorum kanalı için Melih Abuaf ‘İnsanlar ne kadar yorumlara istemiyoruz yazsalar da izleniyor. Yemek yiyen insanlar yemek videosu izlemeyi tercih ediyor. Yemek videoları en az 500 bin izlenme alıyor. Yemek videoları çekmeye devam edeceğiz fakat daha farklı tarz şeyler denemek istiyoruz. Ahtapot gibi daha çok yenmeyen şeyleri çekmeyi düşünüyoruz.’ demiştir.

Melih Abuaf’ın evcil hayvanı var mı?

Evet. Bir buçuk yaşında bir köpeği vardır. Adı Keyf’dir fakat Melih Abuaf ve ekibindekiler arada sırada Keyfettin ismini de kullanmaktadır. Şu an Melih Abuaf bir buçuk yaşındaki tatlı köpeğini evde yalnız bırakmak istemediği için genellikle yanında ofise gelip götürmektedir.

Melih Abuaf Kimdir?

Melih Abuaf ve Tamer Yeşildağ olayı

Melih Abuaf bu konuda ‘Benim de derdim vardı ama MediaKraft kanalının ülke müdürü olarak yapacağım paylaşımların veya atacağım durumların kanalı temsil ediyor olmam sebebiyle kanala zarar vereceğini düşündüm. Artık hisselerimi devrettiğim farklı bir şirkette olduğum için daha rahat konuşabiliyorum. Bir yanlış görürsem ona müdahale edebiliyorum. Tamer Yeşildağ gerçekten iyi bir oyuncu. Bunu Oyun Delisi kanalında görebiliyoruz zaten. Gerek biz ekipçe oyun oynadık gerekse onun emekleri sayesinde Oyun delisi kanalı yükseldi. Sonra düşüşe geçti. Bir şeyler yaşandı. Ve biz bunu Hayat Okulu videosunda da tebrik ettik. Doğum konusu ise bence çok çocukça bir konu. Maaşlarını da tazminatlarını da ben yatırıyordum. Herkesin hakkını almasına özen gösteriyordum. Doğum günlerini kutlamaya özen gösteriyoruz evet ama sonuç olarak iş sözleşmesinde ‘Doğum gününü kutlayacağım.’ maddesi bulunmuyor. Bir de fotoğraf da var pastanın üstünde ‘İyi ki doğdun Tamer ve Ersan.’ yazıyor. Kendimi eleştirmiyor muyum? Tabi soru işareti oluyor. Çünkü Tamer bir oyun kanalı olduğu için odaya girip kapıyı kapatıp yalnız oyun oynuyor. Acaba ekip ile yeterince bütünleştiremedim mi diye sordum kendime. Evet belki haklı olduğu konular olabilir ama bunu doğum günü konusu gibi yalanlara gerek yok.‘ demiştir.

Melih Abuaf’ın sorumlu olduğu kanallardan kovulan oldu mu?

Melih Abuaf işten çıkartılan bir iki kişi olduğunu söylemiştir. Ayrıca Almanların devraldıktan sonraki dönemden bahsetmediğini de eklemiştir.

Melih Abuaf’ın MediaKraft kanallarındaki en kötü anısı

MediaKraft kanalında korktuğu birçok anı olduğunu söyleyen başarılı Youtuber en kötü dendiğinde bir videoda eşek şakası yapacakken bir kişinin gözüne yangın söndürücü geldiğini acil hastaneye götürdüklerini ya da deneylerin birindeki eksi derecelerdeki bir şeyin Melih Abuaf’ın gözüne kaçması olayları gelmektedir.

Melih Abuaf’ın Youtube uygulamasına başlayanlara tavsiyeleri

‘Reklam vermeye belli bir bütçe ayırmaları gerekiyor. Bir Youtuber, tanınmış Instagram kullanıcısı veya tanınmış sizi yükseltecek kişilere sahip olmak gerekiyor. Eğer Youtube uygulamasına girilecekse düello yerine daha farklı içerikler ile girilmesi gerektiğini düşünüyorum.’

Melih Abuaf Kimdir?

Melih Abuaf’ın Youtube uygulamasının Acun’u benzetmesi hakkında duyguları nelerdir?

‘Acun Beye benzetilmek sevindirici bir şey fakat yaklaşımlar farklı bence. O daha çok tutan formatları getiriyor ve çok iyi şekilde yönetiyor. Bizim daha çok yaratıcı olan tarafta olduğumuzu düşünüyorum.’ cümlelerini kurmuştur.

Melih Abuaf’ın iş hayatındaki serüveni

10 yaşındayken tüm çocuklar al-sat ticareti yaptığı için denemek isteyen Melih Abuaf annesinin 15 Türk lirası gibi bir fiyata aldığı kitapları 2 Türk lirasına sattı. Ticaretten hiç anlamayan Melih Abuaf denetim şirketlerinden olan Big Four şirketine başladı. Kurumsal hayata uygun olmadığını 8-9 ay içerisinde anlayan başarılı Youtuber askere gitti. Askerden sonra Endeavor adında girişimcileri destekleyen bir dernekte işe başladı. İlk defa girişimciliği burada tanıdı. O dernekte tanıştığı Ersan Özer ile tanıştı ve hala onunla çalışmaktadır. Aynı zamanda bu dernekte Ersan Özer, Erdem Yurdanur, Mehmet Aksel gibi rol modeller kazanmıştır. Daha sonra karşısına MediaKraft çıkan Melih Abuaf ilk defa yabancı şirketler ile tanışmıştır. O dönem çocuk videolarının izlendiğini gören başarılı Youtuber amatörce videolar çekti. Daha sonra sürpriz yumurta açılımı yaptılar. Bu videoları AfacanTV kanalında paylaştılar. Şirketi kurduktan 2 hafta sonra Youtube kapandı. Bahtsız Melih Abuaf ve Ersan Özer artık kendi prodüksiyonunu yapmaya karar verdiler. O zamanlar kola-mentos deneyini profesyonel kamera ve ses ile yapan kanal olmadığı için bu açığı doldurdular ve Oha Diyorum kanalında paylaştılar. Daha sonra kendi içeriklerini üretmeye başladı ve yükseldiler.

Melih Abuaf ne kadar kazanıyor?

Almanca, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 3 dil bilen başarılı Youtuber Melih Abuaf geçtiğimiz aylarda kazancını takipçileri ile paylaşmıştı. Bu miktar $6,491,12 idi. Paylaştığı zaman 47,546,85 Türk lirası yapan bu miktar 12 Mayıs 2021 itibari ile 54,531,13 Türk lirasına tekabül etmektedir. Bu kazancın bireysel bir kanalda olsa büyük bir gelir olduğunu düşündüğünü fakat ekipçe çalışılan bir kanalda vergiler, maaşlar derken çok fazla kar etmediklerini söylemiştir.

Melih Abuaf Kimdir?

Melih Abuaf’ın sosyal medya hesapları

Sizler için hem yakışıklı hem de başarılı olan Melih Abuaf’ın kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Melih Abuaf’a aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Melih Abuaf Instagram

627 bin takipçisi ile parlayan Youtuber Melih Abuaf Instagram hesabını oldukça aktif kullanmaktadır. 203 gönderi paylaşmıştır. Melih Abuaf’ın kendi Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 15,9 bin takipçisi olan 16 gönderisi bulunan, köpeği adına açtığı ve sadece köpeğini paylaştığı Instagram sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Melih Abuaf Twitter

10,1 bin takipçisi bulunan Twitter hesabını komik bulduğu ya da hoşuna giden şeyleri paylaşmak için kullanmaktadır. Youtube veya Instagram uygulamalarındaki gibi fazla takipçisi olmasa da burada da paylaşımlar yapmaktadır. Melih Abuaf’ın Twitter hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

 Melih Abuaf Youtube

Melih Abuaf’ın ilgilendiği 5,01 milyon aboneye sahip olan YapYap Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. 5,65 milyon aboneye sahip olan Oha Diyorum kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Melih Abuaf’ın evini merak ediyor musunuz?

Melih Abuaf 5,65 milyon aboneye sahip olan Oha Diyorum kanalına evinin kapılarını açıyor. Evindeki odalar, eşyalar konusunda bilgiler veren ve şakalarla, kahkahalarla geçen videoyu izlemenizi şiddetle öneriyoruz. Siz yorulmayın diye videoyu buraya bırakıyoruz. İyi seyirler.

Oha Diyorum kanalında söylenmiş en komik sözler neler mi?

Başarılı Youtube kanalı olan Oha Diyorum’da videolarda geçen komik ve eğlenceli sözleri bir araya getiren bir videoyu size sunuyoruz. Bol kahkahalı izlemeler.

Birçok video çekmiş olan Oha Diyorum kanalındaki sakarlıkları hala izlemediniz mi?

Başarısı ve birçok sakarlığı ile tanınan Melih Abuaf ve diğer Oha Diyorum ekibindeki kişilerin yaptığı sakarlıkları hala izlemediniz mi? Mutlaka izlemenizi önerdiğimiz bu video ile yüzünüzde gülümseme oluşacak. Gülümsemeye hazırsanız izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler