Üç Kuruş dizisinin Nesrin’i Melissa Yıldırımer kimdir? Kaç yaşında? Evli mi?
Magazin

Üç Kuruş dizisinin Nesrin’i Melissa Yıldırımer kimdir? Kaç yaşında? Evli mi?

Küçük kadınlar dizisinde ”Leyla” karakteri ile tanıdığımız Melissa Yıldırımer, oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Birçok projede yer alan güzel oyuncu, Söz dizisinde ”Fatma” adlı karakteri canlandırmıştı. Oyunculuğa ilk olarak Kanıt isimli polisiye dizide başlayan Melissa Yıldırımer, 2010’dan itibaren farklı dizi, sinema ve tiyatro oyunlarında yer aldı. Şimdilerde Üç Kuruş dizisinde yer alan oyuncu, ”Nesrin” isimli karakteri canlandırıyor. Eşi Yunus Yıldırımer ile de birkaç projede yer alan sevilen oyuncu, en uzun Söz dizisinde rol aldı. Birbirinden başarılı yapımlarda yer alan Melissa Yıldırımer kimdir?

Melissa Yıldırımer kaç yaşında

Melissa Yıldırımer kimdir? Kısaca tanıyalım…

 • Yaşı: 31
 • Boyu: 1.68
 • Kilosu: 55
 • Doğum Tarihi: 10 Şubat 1990
 • Burcu: Kova
 • Doğum Yeri: İstanbul
 • Memleketi: Van
Melissa Yıldırımer nereli

Melissa Yıldırımer kaç kilo?

Fiziği ile dikkat çeken Melissa Yıldırımer, 55 kilodur. 

Melissa Yıldırımer boyu

Türkiye standartlarına göre uzun olan Melissa Yıldırımer, 1.68 boyundadır. 

Melissa Yıldırımer kaç yaşında?

1990 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Melissa Yıldırımer, 31 yaşındadır. 

Melissa Yıldırımer aslen nereli?

Melissa Yıldırımer aslen Vanlıdır.

Melissa Yıldırımer eğitim hayatı

Başarılı oyuncu Melissa Yıldırımer, liseden mezun olduktan sonra Haliç üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünü kazandı ve eğitimini orada tamamladı. 

Melissa Yıldırımer mesleği nedir?

Üniversitede tiyatro eğitimi alan Melissa Yıldırımer, oyuncu ve tiyatrocudur. 

Melissa Yıldırımer burcu nedir?

Şubat ayında dünyaya gelen Melissa Yıldırımer, Kova burcudur. Tam bir kova burcu olduğunu söyleyen güzel oyuncu, vermiş olduğu bir ropörtajda ”Özgürlükçü, inatçı ve aileme aşırı düşkünüm. En ufak şeyleri bile kafama takarım.” dedi. 

Melissa Yıldırımer göz rengi nedir?

Melissa Yıldırımer’in göz rengi kahverengidir.

Melissa Yıldırımer’in kardeşi var mı?

Sevilen Oyuncu Melissa Yıldırımer’in 3 tane ablası vardır. En küçük olmanın çok mutluluk verici olduğunu söyleyen Yıldırımer, ”Benim 4 tane annem var.” diyor.

Melissa Yıldırımer evli mi

Melissa Yıldırımer eşi ile aynı sette çalışması ile ilgili neler söyledi?

Melissa Yıldırımer, ”Biz okul zamanında da Yunus Emre ile birçok kez aynı sahneyi paylaşmıştık, oradan alışkınız yani. Yunus Emre’nin her şeyini, her tepkisini bildiğim için onunla birlikte oynamak kendimi daha rahat hissettiriyor. Gözümüzden ne demek istediğimizi anlıyoruz. Onun oyunculuğuna çok güvendiğim için hatalarımı ona sorarım, onunla çalışırım. Ayrıca aynı sette olduğumuz için daha çok görüşüyorduk. Yani kısacası birçok avantajı var.” diyor.

Melissa Yıldırımer’e göre oynadığı dizilerde en can alıcı bulduğu sahnesi hangisidir?

Melissa Yıldırımer, ”Söz dizisinde canlandırdığım Fatma karakterinin kara çarşaf içinde yanlışlıkla kocası tarafından vurulduğu sahne. O sahneyi oynarken asla kendimde değildim. O çarşafı giydiğim andan itibaren elim ayağım titremeye başladı. Yönetmenimiz Yağız hoca sağ olsun o sahnenin ortamını çok iyi hazırlamıştı. Çok ama çok garip bir duyguydu. Bu olayların gerçek hayatta var olduğunu bilmek daha da acı.” diyor.

Melissa Yıldırımer’in hayatımın dönüm noktası dediği bir dönem var mı?

Melissa Yıldırımer, ”Hayatımın dönüm noktası dediğim dönem, Ankara dil tarih Yunan dili edebiyatını 5 ay okuduktan sonra kendimi oraya hissetmediğimi ve tiyatro okumak istediğimi fark etmem daha sonra okulu bırakıp İstanbul’a geri dönüp devlet konservatuarına girmem. Bir de evliliğim benim dönüm noktamdır çünkü eşim benim şansım.” diyor.

Melissa Yıldırımer’in mutlaka izlenmesi gerekiyor dediği film nedir?

Melissa Yıldırımer, ”Çok fazla film izlerim, haftada bir defa film izlemezsem krizim tutuyor. Belki klasik olacak ama favorim Leon. Senaryosu, oyuncuları, müzikleri, atmosferi her şeyi ile çok güzel bir film. Ben de yeri çok ayrı. Onun dışında İran, İspanyol, ve Hint sineması hastasıyım.” diyor.

Melissa Yıldırımer’in Feridun Düzağaç hayranlığı nereden geliyor?

Melissa Yıldırımer, ”Sanatçı kişiliğine, sesine, zekasına, duruşuna, şarkılarına, şarkılarındaki her bir kelimenin anlamlarına, kelime oyunlarına hayranım. Her acımı, her mutluluğumu onun şarkıları ile yaşadım. Her ruh halime göre bir şarkısı bulunuyor. Bu hayranlığım 14 yaşında başladı. Yani hayatı anlamaya başladığım zamanlar diyebiliriz.” diyor.

Melissa Yıldırımer evli mi? 

Güzel oyuncu Melissa Yıldırımer, aynı üniversitede okuduğu Yunus Yıldırımer ile 2012’de dünya evine girdi. Mutlu bir evlilikleri olan çift, bu yıl 9.yıllarını kutladı. 

Melissa Yıldırımer çocuğu var mı

Melissa Yıldırımer’in çocuğu var mıdır? 

Melissa ve Yunus Yıldırımer çiftinin Doğu isimli bir çocuğu vardır. 2020 yılında dünyaya gelen Doğu bebeğin ismini, Melissa Yıldırımer’in o dönemde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide birlikte rol aldığı Oktay Koynarca koymuştur.

Melissa Yıldırımer ‘in ilk oynadığı dizi nedir? 

Güzel oyuncu Melissa Yıldırımer, ilk oyunculuk deneyimini Kanal D’de yayınlanan polisiye türündeki Kanıt isimli dizide yaşamıştır.

Melissa Yıldırımer rol aldığı tiyatro oyunları

 • Üçüncü Türden Yakın İlişkiler / Oyuncu
 • Kahraman ile Mübeccel / Oyuncu
 • Adiller / Dora

Melissa Yıldırımer’in oynadığı diziler 

 • EDHO Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Doktor Derya) TV Dizisi-2018
 • Söz (Fatma) TV Dizisi-2017
 • Altınsoylar TV Dizisi-2016
 • Küçük Gelin (Leyla) TV Dizisi-2013
 • Şefkat Tepe TV Dizisi-2010
 • Kanıt (Nisan) TV Dizisi-2010

Melissa Yıldırımer’in rol aldığı sinema filmleri

 • Bal Kaymak (Sezen) Sinema Filmi-2018

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!