Meriç İzgi kimdir? Ne yaptı? Maymununun cinsi ne?

Meriç İzgi eğitimini Marmara Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde tamamlamıştır. Meriç İzgi hakkında az bilinenlerden birisi Instagram platformu üzerinden One Direction sayfasının sahibinin kendisi olmasıdır. Meriç İzgi’nin boy 1.76’dır. Meriç İzgi son zamanlarda çektiği TikTok videoları ile oldukça dikkat çekmekte ve hayranları tarafından TikTok platformunun kalitesini yükselttiği yönünde olumlu dönütler almaktadır. İlk fenomenliği seneler öncesine dayanan Meriç İzgi, Instagram platformu ile şu an ki kitlesine sahip olmuştur. Meriç İzgi’nin memleketi Adana’dır. Meriç İzgi’nin doğum tarihi 11 Kasım 1996’dır. Son zamanlarda uğraştığı adliye işlerinden dolayı evcil hayvanı Koko ile çektiği videolara bir süre ara vermiştir. 

İçindekiler

Meriç İzgi kimdir? Kısaca tanıyalım…

Meriç İzgi’yi daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Meriç İzgi’ye kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 68
  • Boyu: 1.76
  • Yaşı: 25
  • Burç: Akrep
  • Doğum tarihi: 11 Kasım 1996
  • Yaşadığı yer: İstanbul- Sarıyer
  • Doğum yeri: Adana
  • Tuttuğu takım: Galatasaray

Eğer ki başlıklarımız sizde Meriç İzgi hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Meriç İzgi kimdir?

Meriç İzgi kaç yaşındadır?

Meriç İzgi şu an 25 yaşındadır.

Meriç İzgi aslen nereli?

Yakışıklı fenomen Meriç İzgi aslen Adanalıdır.

Meriç İzgi  nerede oturuyor?

Meriç İzgi şu an İstanbul, Sarıyer’de oturmaktadır.

Meriç İzgi kilosu 

Meriç İzgi’nin 68 kilo olduğu bilinmektedir.

Meriç İzgi boyu 

TikToker Meriç İzgi’nin 1.76 boyunda olduğu bilinmektedir.

Meriç İzgi doğum tarihi

Meriç İzgi 11 Kasım 1996 yılında dünyaya gözlerini açmıştır.

Meriç İzgi burcu

Yakışıklı fenomen Meriç İzgi Akrep burcudur.

Meriç İzgi tuttuğu takım

Meriç İzgi’nin hangi takımı tuttuğu bilinmemektedir.

Meriç İzgi eğitim durumu

Meriç İzgi Marmara Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitimini tamamladığı bilinmektedir.

Meriç İzgi babasının işi nedir?

Meriç İzgi’nin babası Fırat İzgi’dir. Mesleği ise yazarlıktır.

Meriç İzgi babasının yazdığı kitaplar nelerdir?

Siyah Nefes- 2019

Nişantaşı Çocukları- 2018

Kelebek Ömrü Kadar Aşk- 2017

Meriç İzgi anne ve babası ayrı mı?

Evet. Meriç İzgi’nin anne ve babası yaşamlarını ayrı olarak sürdürmektedir. 

Meriç İzgi numarası

Meriç İzgi’nin numarası yayılmıştır lakin elimizde bulunmamaktadır.

Meriç İzgi telefon numarası

Meriç İzgi’nin numarası yayılmıştır lakin elimizde bulunmamaktadır.

Meriç İzgi kimdir?

Meriç İzgi Instagram da hangi sayfanın adminidir?

Yakışıklı fenomen Meriç İzgi’nin, One Direction adlı sayfanın adminliğini yaptığı bilinmektedir. Buraya tıklayarak sayfaya ulabilirsiniz.

Duygu Aycan ve Meriç İzgi  barıştı mı?

Duygu Aycan ve Meriç İzgi barışmıştır.

Meriç İzgi müslüman mı?

Duygu Aycan geçtiğimiz günlerde Meriç İzgi hakkında ”Müslüman değil, Allah’a inanmıyor.” açıklamasında bulundu. Bunun üzerine Meriç ”Gir gir Allah ile kul arasına gir, bir o kalmıştı. Müslümanım Elhamdulillah ama eğer olmasaydım yine saygı duymak zorunda olurdun. Haddıne değil.” açıklamasında bulunmuştur.

Nilay Toprak ve Meriç İzgi

2017 senesinde kanalını aktif olarak kullanan Nilay Toprak, YouTube kanalında Meriç İzgi’yi konuk etmiştir. Meriç İzgi, Nilay Toprak’ın kanal davetinden çok memnun olduğunu ve çok özel hissettiğini belirtmiştir. Burada birçok soruya yanıt veren Meriç İzgi, marjinal bir tip olduğunu ve tarzının ilginç olduğunu belirtmiştir. 

Meriç İzgi’nin koleksiyonu

Meriç İzgi’nin 250 parçalık koleksiyonu olduğu bilinmektedir.

Meriç İzgi kaç sene Adana’da yaşamıştır?

8 sene Adana’da yaşadığını belirten Meriç İzgi şu an İstanbul’da yaşamaktadır.

Meriç İzgi çok sinirlendiğinde

Meriç İzgi özellikle çok sinirlendiğinde, Adana damarının çıktığını ve şivesinin o yöne kayarak tepki verdiğini belirtmiştir. 

Meriç İzgi Hobileri

Spor yapmak ve yüzmek olduğunu yakışıklı fenomen Meriç İzgi belirtmiştir.

Meriç İzgi ailesiyle mi yaşamaktadır?

Hayır. Meriç İzgi kendi evinde tek yaşamaktadır. 

Meriç İzgi Big’s Burger

Meriç İzgi Big’s Burger şubesini açmıştır.

Meriç İzgi ne yaptı?

Meriç İzgi’ye memura saldırdığı ve hakaret ettiği gerekeçesiyle hakkında soruşturma başlatıldı. 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Meriç İzgi hapse mi girecek?

Meriç İzgi’nin hapis durumu belli değildir.

Meriç İzgi kimdir?

Meriç İzgi çok utandığı anısı

Yakışıklı fenomen geçtiğimiz senelerde yazlıklarına gittiğini ve burada havuza balıklama atlarken şortunu bağlamadığını farketmediğini, bu sırada suya girip çıktıktan sonra çıplak olduğunu ve şortunun suyun yüzeyinde yüzdüğünü farkettiğini belirtmiştir. Bu sırada etrafın çok kalabalık olduğunu ve havuza atlamadan önce de son derece öz güvenli yürüyüş sergilediğini de eklemiştir. 

Meriç İzgi çocukluk

Meriç İzgi tam asosyal olduğunu belirtmiştir. Hafif kilolu ve kafamı testlerden kaldırmayan bir öğrenciydim diye belirtmiştir. Ortaokuldan sonra liseye geçince spor ve gezme tozma üzerine yaptırdığı dövmelerle bambaşka birisi olduğunu belirtmiştir. 

Meriç İzgi bir kadında ilk neyden etkilenir?

Meriç İzgi ilk olarak konuşma şekli ve tavrından etkilendiğini, ikinci olarak zeka ve üçüncü plan olarak dış görünüşün etkilediğini belirtmiştir. Karşı tarafından kendisini karşılamayı, idare edebilmesini ve gerekli yerlerde kısıtlanmanın olabileceğini belirtmiştir. Karşı tarafı kıskandığını ve yalan söylenmesinden hoşlanmasını da özellikle belirtmiştir. Yalanın telafisinin olmayacağını da ek olarak belirtmiştir. 

Meriç İzgi maymunun adı nedir?

Meriç İzgi’nin afacan maymunun adı Koko‘dur..

Meriç İzgi kimdir?

Meriç İzgi kaç defa maymun sahiplendi?

Meriç İzgi kaçakçılık Şubeyle yaşadığı olumsuz olaydan dolayı, Tarım ve Orman Bakanlığı çalışanları tarafıdan maymunu Koko geri alınmıştır. Fakat davasından asla vazgeçmeyen Meriç İzgi 3. defa sahiplenerek sevgili maymunu Koko’yu geri alabilmiştir. 

Meriç İzgi maymunu Koko yasa dışı mı?

Evet. Ülkemizde vahşi hayvan statüsünde olarak geçtiğinden dolayı, yasa dışı olarak geçmektedir. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın bu konuda ki gerekçesi bu tarz hayvanların doğal ortamlarından ayrı tutulduğu ve bunun özellikle bu tarz hayvanlar için uygun görülmediğidir. 

Meriç İzgi maymununa neden el konuldu?

Kaçak yollarla ülkemize sokularak elde edilmesi ve Makak cinsi olmasından dolayı vahşi hayvan statüsünde yer alması başlıca gerekçelerden sayılmıştır. Kaçakçılık suçundan yargılanan Meriç İzgi için 10 yıla varan hapis cezası istenmiştir. Fakat hapis cezası gerçekleşmemiştir. 

Meriç İzgi Koko yetkililer tarafından alınınca nereye gönderildi?

Verilen bilgilere göre Doğa Koruma ve Milli Parklar 1. bölge Müdürlüğü çalışanları aracılığı ile afacan Koko burada ki hayvanat bahçesine sevk edilmiştir.

Meriç İzgi maymununun cinsi nedir?

Meriç İzgi’nin sevimli maymunu Koko’nun cinsi Makak‘tır.

Meriç İzgi’nin maymunu Koko’nun değeri kaç Türk lirasıdır?

Meriç İzgi’nin sevimli maymunu Makak cinsi Koko’nun 10.000 TL değerinde olduğu bilinmektedir.

Meriç İzgi ve Duygu Aycan öpüştü mü?

Meriç İzgi Duygu Aycan ile öpüştüğünü doğruladı

Meriç İzgi kimdir?

Meriç İzgi neden tutuklandı?

Ülkemizde maymun ticareti veya satışı gerçekleşmemektedir. Bu yüzden bazı kişiler yurt dışından kaçak yollarla getirerek bu türü sahiplenmektedir. Makak cinsi olan bu maymun türü, vahşi hayvan statüsünde geçmektedir. Bu da onu evcil hayvan statüsünde yer almaması için gerekçe olarak kabul edilir. Ayrıca ülkemizce bu tarz hayvanların doğal ortamında yaşamını sürdürmesi uygun görülmektedir. Bu sebeple gerekçe olarak bakılmasına müsade edilmemektedir. Meriç İzgi’nin hayvanı Koko’ya yasa dışı yollarda sahip olması ne kadar iyi koşullarda da baksa uygun olarak görülmemektedir. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise Meriç İzgi’nin maymunu Koko’yu izinsiz olarak beslediği gerekçesi ile zincirleme kaçakçılık olarak dosyalarda yer aldığını belirtmiştir. Nesli Tehlike Altında Olan Yabani Hayvan ve Bitki Türlerinin Uluslararası Ticaretine de gerekçe olarak geçmektedir. Meriç İzgi ise hayvanı Koko’yu bizzat kendisinin kasıtlı olarak, yasa dışı statüsünde ülkemize getirmediğini ve bir başka getiren kişiyle daha sonra tanışarak, sahiplenme kararı aldığını özellikle belirtmiştir. Çok fazla mücadeleler vererek, psikolojik olarak yıpranan Meriç İzgi, maymunu Koko’ya kavuşmuştur ve hala evinde yaşamını sürdürmektedir.

Meriç İzgi sosyal medya hesapları

Sizler için Meriç İzgi’ye kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Meriç İzgi’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Meriç İzgi Instagram

Instagram platformunda Meriç İzgi’nin 1.4 milyon takipçisi ve 176 gönderisi bulunmaktadır. Buraya tıklayarak Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Meriç İzgi YouTube

YouTube platformunda 632 B takipçiye sahip olan Meriç İzgi, kişisel içeriklerine ve challenge videolarına kanalında yer vermektedir. Buraya tıklayarak Meriç İzgi’nin YouTube kanalına ulaşabilirsiniz.

Meriç İzgi TikTok

TikTok platformunda 2.2 milyon takipçisi, 45.9 M beğenisi bulunan Meriç İzgi, hayranlarının oldukça ilgisini çeken farklı çekim açılarıyla ve estetikte videolar çekmektedir. Buraya tıklayarak Meriç İzgi’nin TikTok hesabına ulaşabilirsiniz.

Meriç İzgi yeni dövmesi

Meriç İzgi’yi hepimiz gül dövmesiyle tanıdık. Meriç İzgi gül dövmesi üzerine yeni bir dövme yaptırıyor.

Meriç İzgi maymun

Meriç İzgi’nin maymunuyla çektiği videoyu izlemiş miydiniz?

Meriç İzgi Koko

Meriç İzgi ve sevimli hayvanı Koko ile olan bu videosunu izlemiş miydiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu