Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin çocuk oyuncusu Mila Kasarcı kimdir?
Magazin

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin çocuk oyuncusu Mila Kasarcı kimdir?

Minik oyuncu Mila Kasarcı, başarısını birçok katalog ve dizide göstererek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarısının yanı sıra sevimliliği ve enerjisi ile de hayran kitlesini hatrı sayılır derecede arttırmıştır. Sadece Instagram hesabı bulunan sevimli isim Mila Kasarcı’nın hesabı ailesi tarafından yönetilmektedir. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin çocuk oyuncusu Mila Kasarcı kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin çocuk oyuncusu Mila Kasarcı kimdir?

Mila Kasarcı kimdir? Kısaca tanıyalım…

Adını Kefaret dizisi ile adını duyurduktan sonra 2. dizisi olan Evlilik Hakkında Her Şey ile hayran kitlesini hatrı sayılır bir kitleye ulaştırmayı başardı. Henüz 6 yaşında olan minik isim Mila Kasarcı, başarısı ile yönetmenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. 

  • Yaşı: 6
  • Burcu: Bilinmiyor
  • Doğum tarihi: 2015
  • Nereli: İstanbul
  • Boyu: 105
  • Kilosu: 15

Mila Kasarcı kaç yaşında?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin çocuk oyuncusu Mila Kasarcı, biz yazımızı yazarken 6 yaşındadır.

Mila Kasarcı burcu

6 yaşındaki başarılı oyuncu yönetmenlerin aranan ismi haline gelmiştir. Bunun üzerine hayranları tarafından burcu bir hayli merak edildi. Lakin internette bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Mila Kasarcı doğum tarihi 

Kahverengi gözleri ile ekranların aranan çocuk oyuncusu haline gelen Mila Kasarcı’nın gün ve ay olarak doğum tarihi bulunmamaktadır. 6 yaşındaki sempatik oyuncunun 2015 senesinde dünyaya geldiği biliniyor.

Mila Kasarcı aslen nerelidir?

IMC Ajans bünyesinde yer alan Mila Kasarcı’nın aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Mila Kasarcı nerede oturuyor?

Setlerin sevilen ismi haline gelen Mila Kasarcı’nın İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Mila Kasarcı boyu

Dizilerdeki hareketliliği ve eğlenceli tavırları ile hayran kitlesini ikiye katlayan oyuncu Mila Kasarcı 105 cm boyundadır.

Mila Kasarcı kilosu

Sevimliliği ve sempatik davranışları ile izleyenleri ekrana kilitleyen Mila Kasarcı, biz yazımızı yazarken boyuna orantılı olarak 15 kilodur.

Mila Kasarcı eğitimi

6 yaşındaki sevimli oyuncu Mila Kasarcı’nın eğitim bilgileri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Mila Kasarcı telefon numarası

Dizilerde gösterdiği performans ile yönetmenleri peşinden koşturan ve sevimliliği ile izleyenleri kendine hayran bıraktıran Mila Kasarcı’ya ulaşmak için IMC Ajans ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Mila Kasarcı ne kadar kazanıyor?

IMC Ajans bünyesinde yer alan çocuk oyuncu Mila Kasarcı bir çok katalogda yer almayı başarmıştır. Adını küöük yaşta televizyon dünyasına altın harflerle yazdıran başarılı oyuncu Mila Kasarcı’nın ne kadar kazandığı bir hayli merak konusu oldu. Lakin Mila Kasarcı’nın ne kadar kazandığı hakkında elle tutulur bir bilgi yoktur.

Mila Kasarcı hangi dizi, film ve reklamlarda rol aldı?

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un yer aldığı Kefaret dizisi ile ilk dizi hayatına adım atan Mila Kasarcı daha sonra Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle de karşımıza geldi. Herhangi bir film yada reklam dizisinde rol almayan Mila Kasarcı; Trendyol, Modanisa LCW ve Best Kids’in katalog çekimlerinde de yer aldı. 

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!