Mükremin doğurdu mu?

Sosyal medyanın sevilen ismi Mükremin doğurdu mu? Mükremin Gezgin adlı erkek fenomen yaklaşık 6 ay önce sosyal medya hesaplarından ”Oğluuuuum Onuuuuur’um babasız yavrum benim.” serzenişlerini dile getirdiği videoyu çekerek hesabında paylaşmıştı. Bu videonun ardından tanınmış birçok Instagram sayfaları tarafından Mükremin Gezgin adına haber yapıldı ve fenomen Mükremin Gezgin kısa sürede en çok tıklanan sosyal medya fenomenleri içerisinde yer aldı. Zaman zaman kaynanasından yakınan zaman zaman ise kendisini terk eden eşinden yakınan Mükremin Gezgin takipçilerinin aklında soru işaretleri bırakmıştı. Asıl cinsiyeti erkek olan sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin gerçekten hamile mi? sorularını akıllara getirdi. Özellikle hamileliğini vurguladığı fotoğraf ve videolarının altında takipçileri tarafından irdelenen bu soru ”mükremin gezgin doğurdu mu” hala merak ediliyor. 7 Haziran 2022 tarihinde Mükremin Gezgin sosyal medya hesaplarından doğurduğu haberini takipçilerine müjdeledi! Mükremin Gezgin kimdir?

Mükremin doğurdu mu?

Mükremin’in kimi takipçisi böyle bir şeyin mümkün olamayacağına dair cümleler kurarak kendisini ifade etse de kimi takipçisini teyze/amca havasına soktu bile. Yorumlarda önerilerde bulunan anaç takipçileri Mükremin’e bu zorlu dönemde oldukça yardımcı olmaya çalışıyor. Şimdi sizlerin de en çok merak ettiği bu soruya açıklık getirmek için 2 farklı fotoğraf paylaşımını bu haberimizde sunalım ve bu konu hakkında ki düşüncelerinizi yorumlarda siz bizlere verin.

Mükremin doğurdu mu?

Mükremin Gezgin hamilelik iddialarında bulunduğu süreç içerisinde TikTok’ta yukarıda ki görselde yer alan video paylaşımında bulundu. Ardından takipçilerinden kendisinin hamile olduğuna inanan birçok kişinin bu duruma inanmamasına neden oldu. Hamile kadınların karnını bu denli içine çekemeyeceği bilimsel bir gerçek olduğundan Mükremin’in hamile olma tezi burada çürümüş oldu. Ek olarak henüz teknoloji erkeklerin hamile olabileceği süreç yönünde gelişemediği için ve dünya üzerinden kadından erkek cinsiyetine geçmesi sonucu hamile kalan bir erkeğin bulunması dışında ekstra örnek bulunmadığından bu durumun fake olduğu yönü bazı takipçilerinin yorumlarınca ağır basmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu