Murat ve Yasemin kimdir? Çocuğu mu oldu? Adı ne?

Murat ve Yasemin sevgiliyken en çok canınızı yakan ne oldu? Murat ve Yasemin diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştı? Murat ve Yasemin’in ilişkisinde kimin sözü geçiyor? Murat ve Yasemin evlendikten sonra neler değişti? Hepsi ve daha fazlası için, işte detaylar…

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

İçindekiler

Murat ve Yasemin kimdir? Kısaca tanıyalım…

Murat ve Yasemin’i daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Murat ve Yasemin’e kısaca bir göz atalım.

  • Murat’ın yaşı: 28
  • Yasemin’in yaşı: 28
  • Murat’ın burcu: Koç
  • Yasemin’in burcu: Kova
  • Murat’ın doğum tarihi: 1993
  • Yasemin’in doğum tarihi: 14 Şubat
  • Murat nereli: Ordu
  • Yasemin nereli: Trabzon
  • Murat ve Yasemin’in medeni hali: Evli (2018- ..)

Eğer ki başlıklarımız sizde Murat ve Yasemin hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Murat’ın yaşı

Murat 28 yaşındadır.

Yasemin’in yaşı

Yasemin 28 yaşındadır.

Murat’ın burcu

Murat koç burcudur.

Yasemin’in burcu

Yasemin kova burcudur.

Murat’ın doğum tarihi

Murat’ın doğum tarihi 1993’tür.

Yasemin’in doğum tarihi

Yasemin’in doğum tarihi 14 Şubat 1993’tür.

Murat nerelidir?

Murat Orduludur.

Yasemin nerelidir?

Yasemin Trabzonludur.

Yasemin ve Murat’ın medeni hali nedir?

Murat ve Yasemin evlidir.

Murat ve Yasemin ne zaman çocuklarının olmasını hayal ediyordu?

Murat ve Yasemin en az 2 yıl şartı koyarak YouTube üzerinden açıklama yapmışlardır.

Murat ve Yasemin sosyal medya ile nasıl tanıştı?

Murat ve Yasemin O Benim Bir Tanem ve Seviyorum Ben Seni videosu ile tanınan çifttir. Bu videodan sonra evrim geçirdiklerini ifade etmişlerdir. 2010 senesinde tanışıp, hiç ayrılmadıklarını dile getirmişlerdir. 11 senedir de hiç ayrılmayan çift evlenerek ilişkilerini bir üst boyuta taşımışlardır.

Murat ve Yasemin birbirlerinde en sevdikleri özellikler nelerdir?

Yasemin bu soruyu Murat’ın r harfini söyleyememesi olarak yanıtlamıştır. Murat ise Yasemin’in gözleri olarak cevaplamıştır.

Murat ve Yasemin sigara alkol gibi kötü alışkanlıklara sahip mi?

Murat ve Yasemin her ikisini de kullanmadıklarını belirtmiştir.

Murat ve Yasemin hangi okullardan, hangi bölümlerden mezun?

Murat ve Yasemin Sakarya Üniversitesinde okumuşlardır. Yasemin İktisat bölümü, Murat ise Beden Eğitimi mezunudur.

Murat ve Yasemin lise zamanlarını nasıl geçirmişlerdir?

Murat ve Yasemin ailemiz 5 TL para verirdi. 1.5 TL yol parasına giderdi. 1-2 TL’ye yemek yiyorduk. Her gün 1 TL, 1 TL artırıyorduk. 30 günde 30 TL yapıyordu. O zamanlar hayat şartları biraz daha kolaydı. 10 TL yol parası, 30 TL ile 3-4 senemiz bu şekilde rahat geçmiştir. Yasemin Sakarya da oturuyormuş. Doğma büyüme de oralıdır. Aslen Trabzonludur. Murat ise Gebzede oturuyor. Aslen Orduludur. Biz Sakarya İzmir Gebze bu noktalarda buluşuyoruz. 

Murat ve Yasemin’in ilk buluşması nerede olmuştur?

Murat ve Yasemin’in ilk buluşması İzmit’te fuarda olmuştur. 100 km gibi bir yol varmış. Öyle bir çılgınlık olarak adlandırıyorlar. Yasemin ise kendi araçlarının olmadığını, ehliyetlerinin olmadığını ve otobüslerle gidip geldiklerini ifade etmiştir. Daha çocuktuk ve harçlıklarımızı biriktirerek buluşuyorduk. Daha sonra üniversiteyi aynı yerde kazanarak buluştuklarını dile getirirler. Üniversite hayatlarının çok güzel olduğunu ve Yasemin, Murat’ın farklı bir üniversiteye gitmesini istemediğini dile getirmiştir. 

Murat ve Yasemin ne zamandan beri çalışıyor?

Murat lise 3’ten beri düğün salonunda kendi iş yerlerinde çalışmaktadır. 

Murat ve Yasemin ne iş yapıyor?

Murat abisiyle birlikte 7-8 senedir birkaç düğün salonunun fotoğraf ve video işletmeciliğini yapmaktadır. Murat düğün salonundaki kolunu, abisi ise dış çekim kolunu kontrol etmektedir. Abisinin zaten bu işe merakı olduğunu ve 10 senedir bu işle ilgilendiğini belirtmiştir. Şu an profesyonel ekipmanlarla Türkiye’nin her yanında çekimleri yaptıklarını bildirmiştir. Yasemin çekimlerini bu ekibe yaptırdığını, rol model olduklarını ifade etmiştir. Yasemin ise İktisat bölümünün birçok iş imkanı sağladığını ve Network işini yaptığını belirtmiştir. Herkesin yaptığı bir iş olduğunu dile getirmektedir. Murat yaklaşık 6 senedir e ticaretle uğraşmaktadır. Küçük bir butikleri olduğunu ve Yasemin’le birlikte aktif olarak çalıştıklarını ifade etmektedir. 2018 yılında Murat abisiyle birlikte bir ofis açacaklarını ve abisinin işin teknik boyutlarıyla uğraştığını ifade etmiştir. O işin başında Yasemin’in olacağını ifade etmiştir. 

Yasemin nasıl işlerde çalışmayı seviyor?

Yasemin tam bir ofis kadını olduğunu ve masa başı işlerde çalışmayı sevdiğini ifade etmektedir. Okuduğu bölümünde buna yatkın olduğunu ve elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtmektedir. Düğün fotoğrafçılığı için yüzyüze randevularda Yasemin’in karşılayacağını eşi Murat ifade etmiştir. 

Murat ve Yasemin bugünlere nasıl gelmiştir?

Murat ve Yasemin bugünlerine kendi emekleri ile geldiklerini ifade etmişlerdir. Kitlesiyle birlikte olacaklarını ve vloglar, challengelar çekeceklerini dile getirmiştir. Yasemin birçok şeyi yapmak için evlenmeyi beklediklerini söylemiştir. 

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin ailesine ilişkilerini nasıl söylediler ve nasıl tepki verildi?

Yasemin benim ailem bana her zaman güvenen, beni her zaman ayakları üzerinde duran bir kız olarak yetiştirdiler. Tipik özelliğinin Karadeniz kızı olması ile her zaman övündüğünü belirtmiştir. Ailesi her zaman sen ne yapacağını bilirsin kızım diyerek arkamda durdukları için bizim ilişkimizde ailelerimiz bu kadar sağlam bir şekilde arkamızda durduğu için, biz şu ana kadar ayrılmadık. Hiç problem yaşamadık. Bence bir kız içinde bir erkek içinde sevgilisini ailesine söylemek, o kişiyle ciddi olduğu anlamına gelir. Çünkü ben hayatıma kimseyi almadım. Bu ilk ve son olsun. Az ve öz, net. Ya olsun, ya olmasın bu kafadayımdır. Uçlarda yaşarım birazcık. Murat ise bu konuda aile baskısı çok olan insanların olduğunu ve söylemesinin onlar için zor olduğunu ifade etmiştir. Yasemin ise aileden aileye değişiklik gösterdiğini, kendisinin ne dese çokta bir şey ifade edeceğini düşünmediğini belirtmiştir. Murat, herkesin ailesiyle arasında olan diyalog kimisi çok samimi kimisi buz gibi. Yasemin anne kız ilişkisinde arkadaşlık olduğunu ve söylerken çok rahat olduğunu belirtmiştir. Yasemin annesinden destek alarak babasıyla bu konuyu konuştuğunu ifade etmiştir. Bunun üzerine hiç problem çıkmamıştır. 

Murat ve Yasemin 8 yıllık birlikteliklerinde hiç ayrıldılar mı?

Murat ve Yasemin bu ilişkilerinde hiç ayrılmadıklarını belirtmiştir. Aile desteğinin çok önemli olduğunu ve ufak tefek şeylere takılmadan bir üst akıla ihtiyacınızın olduğunu, sizin iyiliğinizi isteyecek yer yüzündeki insanlar anneniz babanızdır. Bu yüzden biz çok büyük destek aldık onlardan ve çok şükür ergenlik yaşlardaki bütün problemlerimizi, ufak tefek kalp kırıklıklarımızı, birbirinizi tanıyana kadar elbette tartışmalar olacak. 

Murat ve Yasemin sevgiliyken en çok canınızı yakan ne oldu?

Murat ve Yasemin’in arasında 100 km gibi bir mesafe vardır. Yeri geldiğinde 2-3 ay gibi bir zaman buluşamadıklarını ve bize göre en çok can yakan sorun buydu diye ifade etmişlerdir. 

Murat ve Yasemin diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştı?

Murat ve Yasemin, Yasemin’i Özge ile benzetilerek yollarının kesiştiğini belirtmiştir. Birkaç ay telefondan görüştükten sonra bu benzetme sayesinde görüştüklerini ifade etmiştir. Kitlesinin çok fazla Özge ile Yasemin’i benzettiğini ifade etmiştir. İleyda ve Özge süt kardeş olması vasıtasıyla İleyda ile de tanışmış oldular. Daha sonra Merve ve Tuğba ile de görüşmüşlerdir. Aynı yolda ilerliyorsak neden birlikte yol almayalım kısacası diye söze devam eder.

Murat ve Yasemin çocukları olduğunda isimlerini ne koymayı planlıyorlar?

Murat ve Yasemin 2018 yılında çocukları olacağı zaman bu soruyu yanıtlayacaklarını ifade etmişlerdir. 

Murat ve Yasemin’in ortak şarkısı nedir?

Murat ve Yasemin ortak şarkıları olmadığını ifade etmişlerdir.

Murat ve Yasemin tartışıyor mu?

Murat ve Yasemin bu soruyu tabi ki olarak yanıtlamışlardır. Her kavgada ayrılmak bir çözüm değildir olarak ifade etmişlerdir. 

Murat ve Yasemin’in ilişkisinde kimin sözü geçiyor?

Murat ve Yasemin bu soruyu yarı yarıya olarak yanıtlamışlardır. Erkeklik gururu ve kadınlık gururu zedelenmeden yürütülmesi gerektiğini ifade etmişlerdir. 

Murat ve Yasemin hangi takımı tutuyor?

Murat ve Yasemin Fenerbahçe’yi tutmaktadır. 

Murat ve Yasemin bir evliliği ayakta tutan nedir?

Murat ve Yasemin karşılıklı sevgi, karşılıklı sadakat , fedakatlık olması gerektiğini fakat bunlardan da önce en önemlisi saygı olması gerektiğini ifade etmiştir. 

Murat ve Yasemin evlendikten sonra neler değişti?

Murat ve Yasemin manevi olarak mutluluk ve her zaman aynı evin içinde olma mutluluğu olduğunu ifade etmiştir. Biz hiçbir zaman yan yana beraber olmadık. Yaşamadık yani aynı evde falan hiçbir zaman yaşamadık. 8 yıl bekledik. Mesela geçen canımız tatlı çekti ve çıktık künefe yemeye. 

Murat ve Yasemin sizce evlilik aşkı öldürür mü?

Murat ve Yasemin o kafada olmazsanız sizin evliliğinize hiçbir şey olmaz. Dışarıda ki toplum baskısına asla aldırmayın. O evin içerisinde siz yaşıyorsunuz. Hiçkimseyi dahil etmeyin. Kapınızı kapadıktan sonra ki hayatta hiçkimseyi ilgilendirmez. İlişkinize evliliğinize 3. şahısları olabildiğince sokmamaya çalışın. O 3. şahıs iyi niyetli olabilir ama illa ki aklınızı kurcalar. O da işinizi aranızı bozmaya sebep olabilir. Özellikle ailenize de bir mesafe koyun. 

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin’in çocuğunun cinsiyeti ne?

Murat ve Yasemin’in çocuğunun cinsiyeti erkektir.

Murat ve Yasemin çocuğunun adına ne koymuştur?

Murat ve Yasemin oğlunun adına Metehan Göktürk koymuştur.

Murat ve Yasemin çocuğu ne zaman doğdu?

Murat ve Yasemin oğlu Metehan Göktürk 25 Nisan 2021 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır.

Murat ve Yasemin Dilan Polat şubesine ortak mı oldu?

Murat ve Yasemin, Dilan Polat Gebze şubesi için imzaları atmışlardır.

Murat ve Yasemin sosyal medya hesapları

Sizler için Murat ve Yasemin çiftinin kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Murat ve Yasemin çiftine aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Hep beraber Murat ve Yasemin’in sosyal medya hesaplarına göz atalım.

Murat ve Yasemin Instagram

Instagramda 1.3 milyon takipçi kitlesine sahip olan Murat ve Yasemin hesabını ortak kullanmaktadır. Buraya tıklayarak Murat ve Yasemin’in Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Murat ve Yasemin’in dugunfotografcinizmaxyigit Instagram hesabı

Murat’ın ekmeğini kazandığını belirttiği ve işini yaptığı düğün fotoğrafçılığını gerçekleştirdiği hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız. 

Murat ve Yasemin YouTube

YouTube kanallarında 105 bin takipçisi bulunan Murat ve Yasemin Yiğit çifti burada vloglar, tanışma hikayelerini anlatan video, soru cevap, seneler önce çıkardıkları şarkıları ve 2 kişilik dev market alışverişi gibi videoları paylaşmaktadır. Buraya tıklayarak Murat ve Yasemin Yiğit’in YouTube kanalına ulaşabilirsiniz.

Murat ve Yasemin O Benim Birtanem

Murat ve Yasemin’in O Benim Birtanem klibinde yer alan çift olduğunu biliyor muydunuz?

Murat ve Yasemin Seviyorum Ben Seni ay ay ayyy

Murat ve Yasemin’in Seviyorum Ben Seni ay ay ayyy klibinde ki çift olduğunu biliyor muydunuz?

Murat ve Yasemin Yemin Ettim Yar

Murat ve Yasemin’in Yemin Ettim Yar klibinde yer alan çift olduğunu biliyor muydunuz?

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin’in çocuğuyla fotoğrafları

Murat ve Yasemin’in 11 yıl hayalini kurduğu Metehan Göktürk’ün doğdunu biliyor muydunuz?

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin, Yavuz ve Merve çiftinin düğünü

Murat ve Yasemin’in, Yavuz ve Merve çiftinin düğününde çektirdikleri bu kareyi görmüş müydünüz?

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin, Tuğba ve Burak çiftinin düğünü

Murat ve Yasemin’in, Tuğba ve Burak çiftinin düğününde çektirdikleri bu kareyi görmüş müydünüz?

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin, Tolunay ve İleyda çifti düğünü

Murat ve Yasemin’in, Tolunay ve İleyda çifti ile çektirdikleri bu kareyi görmüş müydünüz?

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin, 2010- 2018 evrim

Murat ve Yasemin’in 2010- 2018 yılları arasında geçirdikleri evrimi görmüş müydünüz?

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin, Tuğba ve Ömer çiftinin çocukları Ömer Aslan ile fotoğrafları

Murat ve Yasemin’in, Tuğba ve Ömer çiftinin afacan oğlu Ömer Aslan ile çektirdikleri bu görseli görmüş müydünüz?

Murat ve Yasemin kimdir? Diğer Instagram çiftleri ile nasıl tanıştılar?

Murat ve Yasemin çiftinin kendi düğününden bir kare

Murat ve Yasemin’in kendi düğünlerinden bir kare olan bu görseli görmüş müydünüz?

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler 2023 bonus veren siteler zbahis zbahiszbahis zbahis deneme bonusu veren siteler deneme bonusu sweet bonanza