Nilda Polat Kimdir? Dilan Polat, Engin Polat, Sıla Doğu'nun nesi?
Magazin

Nilda Polat Kimdir? Dilan Polat, Engin Polat, Sıla Doğu'nun nesi?

Dilan Polat ve Engin Polat'ın ilk göz ağrı ve sevgili kızları Nilda Polat hakkındaki bilgiler oldukça merak edildi. Magazinin en yeni gözdesi olan Nilda Polat dayısı Can Doğu'ya olan benzerliğiyle ve annesi Dilan Polat'ın küçük bir kopyası olan görünümüyle güzelliğini nereden aldığını ortaya koyuyor. Henüz küçük yaşına rağmen tarz giyimiyle dikkatleri üzerine çeken Nilda Polat yaşıtları içerisinde popüler bir genç kızdır. Birçok akranının özendiği havalı hayatı yaşayan ve annesiyle çektiği çeşitli videolara konuk olan Nilda Polat’ın bundan 10 sene sonraki hayatı merak konusu. Nilda Polat kaç yaşında? Ve kardeşi Milan Efe ile zaman zaman videoları gündeme gelen Nilda Polat’ın burcu ne?

Nilda Polat Kimdir?

Yaşı: 23

Burcu: Boğa

Doğum tarihi: 24 Haziran 2008

Nereli: Baba tarafından İstanbul / Anne tarafından Adana

Boyu: 1.65

Kilosu: 52

Tuttuğu takım: Fenerbahçe

 

Nilda Polat Kaç Yaşında?

Şu an 14 yaşındadır. 

 

Nilda Polat’ın Burcu

Yengeç burcudur. 

 

Nilda Polat Boy

1.65 boyundadır. 

 

Nilda Polat Kilo

52 kilodur.

 

Nilda Polat Aslen Nereli?

Anne tarafından Adanalı baba tarafından ise İstanbulludur.

 

Nilda Polat Nerede Yaşıyor?

İstanbul’da ailesi ile ikamet etmektedir.

 

Nilda Polat Eğitim

Şu anda ortaokul eğitimi alan Nilda Polat 7. Sınıf öğrencisidir.

 

Nilda Polat Tuttuğu Takım

Fenerbahçe takımını desteklemektedir. 

 

Nilda Polat En Yakın Arkadaşları Kimler?

 • Alya Seven
 • Hazal Erdoğan (Kuzeni)
 • Tuğra Uzun (Kuzeni)
 • Zeynep Azra Uzun (Kuzeni)

 

Nilda Polat’ın Telefon Markası Ne?

Annesi Dilan Polat ve babası Engin Polat’ın jestini esirgemediği sevgili kızları Nilda Polat son model İphone telefon kullanmaktadır. Telefonu ise İphone 13 Pro’dur. 

Nilda Polat Ailesi

 • Annesi Dilan Polat, 
 • Babası Engin Polat
 • Kardeşi Milan Efe Polat
 • Teyzesi Sıla Doğu
 • Dayısı Can Doğu
 • Babaannesi Şükran Polat
 • Dedesi Halit Polat
 • Amcası Kürşat Polat

 

Nilda Polat’ın Babası Kimdir?

107 bin takipçili Instagram hesabının sahibi ve 2 çocuk babası Engin Polat, her geçen gün büyümekte olan Dilan Polat adlı şirketin ortaklarından biri. Eşiyle birlikte son günlerde fenomen Nez Demir ile olan münakaşasıyla gündeme gelen Engin Polat şu an 32 yaşında ve yengeç burcudur. Şu an İstanbul’da yaşayan Engin Polat 21 Temmuz 1990 doğumludur. 

 

Nilda Polat’ın Annesi Kimdir?

Dilan Polat’tır. Kendisi sosyal medyada fenomen ve aynı zamanda 50’yi aşkın şubeden oluşan Dilan Polat güzellik merkezi zincirinin sahibidir. Başarılı girişimciliği ile dikkatleri üzerine çeken ve takipçileri tarafından” Güçlü kadın.” olarak anılan Dilan Polat, 32 yaşında yengeç burcudur. Aslen Adanalıdır. 

Nilda Polat’ın Kardeşi

Milan Efe Polat’tır. Kendisi henüz geçtiğimiz günlerde 2 yaşına yeni girmiştir. 15 Mart 2020 doğumlu olan Milan Efe Polat’ın yardımcıları Ayşe sayesinde öğrenmiş olduğu ingilizcesi dikkatleri üzerine çekmektedir. Aynı zamanda diğer yardımcıları Şule ile olan kahkaha dolu diyalogları ile gündemin afacan çocukları arasından yerini almaktadır. 

 

Nilda Polat Dayısı Kimdir?

Can Doğu’dur. Can Doğu Kimdir? Başarılı girişimciliği ile dikkatleri üzerine çeken ve takipçileri tarafından” Güçlü kadın.” olarak anılan Dilan Polat’ın erkek kardeşi Can Doğu son günlerde dikkatleri bir hayli üzerine çekti. Gerek yakışıklı ve sempatik tavırlarıyla gerek sosyal medyada paylaştığı ‘’Cool Erkek’’ ithamlarına sığacak videolarıyla genç kızların sevgili olmak için can attığı erkek adaylar listesinin başında yerini aldı. 50’den fazla şubeye sahip olan ablası Dilan Polat’ın dikkat çeken videolarında yer alan Can Doğu Adanalı ve 23 yaşındadır. 

 

Nilda Polat Teyzesi Kimdir?

Sıla Doğu’dur. 2019 senesinden itibaren Instagram fenomenleri grubuna bomba gibi düşen ve mankenleri aratmayan fiziğe sahip olan Sıla Doğu ablasının güzellik merkezi şubelerinden Levent Dilan Polat’ın sahibidir. Güzelliği ile çok fazla ön planda olan Sıla Doğu, Seren Serengil ile olan benzerliğiyle magazini epey meşgul etmektedir. Adanalı ve 1996 doğumlu olan Sıla Doğu Nilda Polat’ın teyzesidir. 

 

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!