Okan Bayülgen Ve Enes Batur Tartışması

Okan Bayülgen ve Enes Batur arasında tartışma yaşandı. Ünlü televizyon sunucusu, program sunucusu, dizi oyuncusu,film oyuncusu, tiyatro oyuncusu ,seslendirme sanatçısı ünlü isim Okan Bayülgen , ünlü youtuber film oyuncusu, amatör şarkı sanatçısı , twitter fenomeni ve instagram fenomeni Enes Batur hakkında konuştu.

3 Eylül 2019 tarihinde bir açıklama yapan ünlü televizyon sunucusu, program sunucusu, dizi oyuncusu,film oyuncusu ünlü isim Okan Bayülgen bir çoğumuzun bildiği üzere uzun bir süredir bir televizyon kanalında eski günlerine benzer bir şekilde talk show programı sunuyor.

Türkiye’de çok uzun yıllar boyunca talk show sektörüne yeni bir soluk getirmiş olan ünlü televizyon sunucusu, program sunucusu, dizi oyuncusu,film oyuncusu, tiyatro oyuncusu ,seslendirme sanatçısı ünlü isim Okan Bayülgen teelvizyon ve talk show dünyasında önemli işlere ve yeniliklere hatta ve hatta kimsenin yapılamaz dediği işlere imza atmıştı.

Bir çok projede yer alan Okan Bayülgen seslendirme sanatçısı kişiliği ile de oldukça ön planda. Türkiye sınırları içerisinde Türk televizyon tarihine bir çok damga vurmuş filmlerin dublajında imzası bulunan Okan Bayülgen uzun bir süredir bir televizyon kanalında Okan Bayülgen İle Uykusuzlar Kulübü isimli talk show formatındaki programı sunuyordu.

Enes Batur Korktu Gelmedi

3 Eylül 2019 tarihinde bir açıklama yapan ünlü televizyon sunucusu, program sunucusu, dizi oyuncusu,film oyuncusu ünlü isim Okan Bayülgen programına son dönemde internet, youtube, instagram, twitter gibi sosyal medya ve sanal alem platformlarında popüler olmuş isimleri çağırıyor konuk ediyor ve ağırlıyordu. Daha önce oldukça ünlü isimleri ağırlayan Okan Bayülgen bu sefer de programına konuk olması için ünlü youtuber film oyuncusu, amatör şarkı sanatçısı , twitter fenomeni ve instagram fenomeni Enes Batur ile iletişime geçmiş.

Okan Bayülgen’in iddia ettiğine göre Enes Batur programa davet edildikten sonra Okan Bayülgen’in karşısına çıkmaktan korkmuş ve programa çıkmak istememiş. Ardından iddiaya göre bahane üretmek için Enes Batur’un menajeri veyahut kendisi tarafından ünlü televizyon sunucusu, program sunucusu, dizi oyuncusu,film oyuncusu ünlü isim Okan Bayülgen’e ünlü youtuber film oyuncusu, amatör şarkı sanatçısı , twitter fenomeni ve instagram fenomeni Enes Batur’un videolarını izleyip izlemediği filmini izleyip izlemediği hakkında sorular sorulmuş yöneltilmiş. Okan Bayülgen ise hiçbir videosunu izlemediğini belirtirken aynı zamanda filmini de izlemediğini ve izlemeyeceğini söylüyor. ‘İzler miyim ya ben onu?’ diyen Okan Bayülgen asla izlemeyeceğini belirtiyor.


Enes Batur Cevap Verdi

Bu konu hakkında açıklama yapan ünlü youtuber film oyuncusu, amatör şarkı sanatçısı , twitter fenomeni ve instagram fenomeni Enes Batur konuya açıklık getirme peşinde olduğunu ve kendini savunmak istediğini belirtti.

Twitter üzerinden açıklama yapan ünlü youtuber film oyuncusu, amatör şarkı sanatçısı , twitter fenomeni ve instagram fenomeni Enes Batur olayların bu şekilde olmadığını ve korkmadığını belirtti.

Ünlü youtuber film oyuncusu, amatör şarkı sanatçısı , twitter fenomeni ve instagram fenomeni Enes Batur paylaştığı görsel ve yazdığı açıklamada daha önce videosunu izlememiş filmini seyretmemiş hakkında pek bir bilgisi bulunmayan bir sunucunun sunduğı programına çıkmak istemeyeceğini belirtiyor. Ünlü youtuber film oyuncusu, amatör şarkı sanatçısı , twitter fenomeni ve instagram fenomeni Enes Batur kendisi direk bu şekilde yazmasa da yazdıkları ve paylaştığı fotoğraf ile bu kanıya oldukça kolay ulaşılabiliyor.

Okan Bayülgen Kimdir ?

23 Mart 1964 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açtı. Eğitim öğretim hayatına İstanbul Göztepe semtindeki Taş Mektep adındaki yatılı okulda başladı. Şişli 19 Mayıs İlkokulu’ndan mezun olan Okan Bayülgen eğitimine ara vermeden Galatasaray Lisesi’nde öğrenimine devam etmiş bulunmakta. Galatasaray Lisesinde geçen 6 uzun yıldan sonra önce Bodrum Lisesine gitti  ve ardından Şişli Lisesi’nden mezun olmayı başardı.

Fransa’ya gidip Tours Üniversitesi’nde Hukuk ve Ekonomik Bilimler Fakültesi’nde hukuk ve ekonomi alanında dersler aldı bu alanda eğitim gördü. Ardından Mimar Sinan Üniversitesinde Konservatuvar Bölümü sınavlarına girip ardından kazandı. 1989’da MSÜ Devlet Konservatuarı’nı bitirdikten sonra aynı üniversitede başka bir alan olan Sosyal Bilimler Fakültesi’nde başarılı şekilde master yaptı.

1989-94 yılları arasında Devlet Tiyatroları’nda yönetmenlik yapan Okan Bayülgen 1993 sonunda Trabzon Devlet Tiyatrosu’na tayini çıktığı anda Devlet Tiyatrosu kurumundan ve görevlerinden istifa etti. Kent FM’de program hazırlamaya başladı. Daha sonra televizyon programları yapmaya ve sinema oyunculuğu yapma dönemi başlamış bulundu. Halen televizyon sektöründe emek veren Okan Bayülgen yıllar geçse de unutulmayacak isimlerden.

Enes Batur Kimdir ?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve İstanbul’da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin. Açtığı Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada epeyce bir üne kavuşan Enes Batur’un Youtube kanalı on bir milyonu geçkin  takipçiyi yakaladı. Youtuber’ın takipçileri tarafından en fazla merak edilenlerden birisi de, Enes Batur’un boyu kaç şeklinde olmaktadır.

Bir asker baba ve hemşire annenin çocuğu olan Enes Batur’un boyu, bir seksen santim metredir.Sosyal medyada yüksek sayıda bir ün kazanan Enes Batur’un on bir milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Son olarak Enes Batur geçtiğimiz aylarda vizyona giren Enes Batur : Gerçek Kahraman filmiyle izleyici karşısına ikinci kez çıkmıştır.

19 Ocak’ta seyirciile bululan Enes Batur ile Hayal mi Gerçek mi filmi ise 12 haftada 1 milyon 483 bin 848 kişi tarafından sinemada biletli bir şekilde izlenmişti. Filmin gişe hasılatı ise 17 milyon 463 bin 423 TL gibi bir miktara denk gelerek  kazandırmıştı.

Enes Batur İçerik Çaldı Mı ? Halil Söyletmez Kendi Takipçisiyle Beraber…

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu