Oppo Telefonda İki Whatsapp Kullanma

Günümüzde çok sayıda akıllı telefon üreticisi bulunur. Bizler de akıllı telefon markalarının üretmekte olduğu modellerden birini seçerek kullanmaya başlarız. Ancak kullandığımız her telefonda birbirinden farklı özellikler bulunabilir. Satın aldığımız telefonlardan en yüksek faydayı alabilmek için o cihazın tüm özelliklerini bilmemiz gerekebilir. Oppo telefonlar da kimsenin bilmediği ya da bilip de kullanamadığı özellikleri bünyesinde barındırıyor… Bu özelliklerden biri olan aynı telefonda iki Whatsapp kullanma en merak edilen konula arasında yerini alıyor. Oppo telefonda iki Whatsapp kullanma oldukça basit bir şekilde uygulayacağımız özelliklerden biridir. Bu özellik, tamamen telefon üreticisi tarafından geliştirilmiş bir özelliktir. Bu program diğer telefonlarda indirilerek yapılsa da Oppo marka telefonlarda herhangi bir programa gerek kalmadan kullanabileceğimiz özellikler arasında yer alır.

Oppo Telefonda İki Whatsapp Nasıl Kullanılır? 

Oppo telefonda iki Whatsapp, telefonun içerisinde yer alan menülerden ve ayarlardan kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Bu özellik günümüzde sadece Oppo marka telefonlarda bulunmaktadır. Yeni yeni gelişen teknoloji, yavaş yavaş diğer markaların ürünlerine de geçiş yapmaktadır. Oppo marka telefonlarda iki Whatsapp kullanabilmemizin sebebi, cihazda bulunan uygulama kopyalama özelliğidir. Bu özellik, seçtiğimiz herhangi bir uygulamanın kopyalanmasını ve diğer uygulamaların haricinde kullanılmasını sağlamaktadır. Kopyalanan uygulama aslından tamamen farklı bir şekilde çalışır.  Yani cihaz, bu uygulamayı farklı bir uygulamaymış gibi görür. Bu sebeple, görev çakışması ya da aynı anda kullanım gibi sorunlar meydana gelmez.

İki Whatsapp Kullanmak İçin Yapılması Gerekenler

Oppo telefonda iki Whatsapp kullanmak için yapılması gerekenler oldukça basittir ve kısa süre içerisinde bu işlem gerçekleşir. Siz de Oppo telefonunuzda iki Whatsapp kullanmak istiyor ancak nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Öncelik olarak cihazı açıyoruz ve menü kısmına giriş yapıyoruz
  2. Menü sekmesinde yer alan ayarlar simgesine tıklıyoruz
  3. Ayarlar menüsü içerisinde ‘’Uygulama Kopyalayıcı’’ karşımıza çıkacaktır.
  4. Uygulama Kopyalayıcı sekmesine tıklayıp içerisinde giriş yapıyoruz
  5. Kopyalayıcı içerisinde kopyalanabilecek uygulamalar arasından Whatsapp uygulamasını seçiyoruz ve ardından kullanmaya devam edebiliriz.

Yukarıdaki adımlar sadece Oppo akıllı telefon serileri için geçerlidir. Verdiğimiz yöntemleri uygulayarak Oppo telefonda iki WhatsApp kullanma keyfine erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu