Ortaq Kimdir, Gerçek Adı Ne?

Ortaq kimdir? Şimdilerde adından oldukça sık söz ettiren rapper Ortaq Almanya da ki müzik kariyerine ara verdiğini ve Türkiye’de devam etmek istediğini açıklayarak kendisini bir anda gündemde buldu. Bizde Ortaq hakkında daha detaylı bilgi vermek için harika bir yazı kaleme aldık. Rapper Ortaq kimdir? Detaylar, yazımızda.

İlginizi çekebilir: İzzet Yüksek Kimdir, Kaç Yaşında?

Ortaq Kimdir?

İlk albümü Mixtape Straßen ile karşımıza gelen Ortaq uzun bir süre Almanya’da kalarak burada rap kariyerine başladı. Daha önce Selo, Çağrı Sancı gibi rap dünyasında adını birçok kez gösteren insanlarla da düetler gerçekleştirmişti. Ortaq’a daha yakından göz atalım.

  • Doğum Tarihi: 5 Ağustos 1993
  • Yaşı: 28
  • Burcu: Aslan
  • Boyu: 1.74
  • Kilosu: 80

Bilgilerimiz sizde merak uyandırdıysa gelin hep beraber yakından Ortaq’ın hayatına bir göz atalım. Keyifli okumalar.

Ortaq Ne Zaman Doğdu?

Türkiye’ye kesin dönüş haberini verdikten sonr Türk hayranlarını bir hayli sevindiren Ortak 5 Ağustos 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Ortaq Kaç Yaşında?

Bugünlerde Hayal isimli parçası ile gündemde oldukça sık konuşulan Ortaq artık Türkiye’de Türk rapini geliştireceğini duyurdu. Bunun üzerine hayran kitlesini daha da büyüttü. 28 yaşındaki Ortaq genç rapperler arasında şimdiden yerini hazır etti.

Ortaq’ın Burcu

Başarısı ve hırsı ile çokça göz önünde olan Aslan burcu erkeği, Ortaq’ta da aslında kendisini gösteriyor. Ortaq Aslan burcu erkeğidir.

Ortaq Nerede Oturuyor?

Uzun bir süre Almanya’nın kuzeyinde kuzenleri ile birlikte Bremen şehrinde oturan Ortaq şimdilerde Türkiye’ye kesin dönüş yaptığını ve burada kariyerine devam edeceğini açıkladı. Lakin Türkiye’de nerede oturduğu hakkında herhangi bir bilgi yer almamaktadır.

Ortaq’ın Boyu

Müzikten ziyade fiziği ve özgüvenli duruşu ile de bir hayli imrenilen Ortaq tahminlere göre 1.74 boyundadır.

Ortaq’ın Kilosu

1.74 boyundaki sempatik rapçinin kilosu ise boyuna orantılı olarak 80’dir.

Ortaq’ın Gerçek Adı

Küçük yaşlardan itibaren rape ilgisini fark eden Ortaq ilk profesyonel albümü Mixtape Straßen’dir. Daha sonra kendisini hızla ilerleterek kariyer basamaklarını seri bir şekilde tırmandı. Ortaq’ın gerçek adı Orhan Barlasceki’dir.

Ortaq’ın Sevgilisi

Türkiye’ye kesin geri dönüş yapması üzerine Türk kız hayranlarını bir hayli sevindiren Ortaq’ın sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Ortaq Ne Kadar Kazanıyor?

Bu sorunun henüz net bir cevabı bilinmemektedir. Lakin Ortaq’ın asgari ücretten daha fazla kazandığı tahminler arasındadır.

Ortaq Hayal

2 gün önce takipçileri ile yeni şarkısını paylaşan Ortaq hem Türkçe hem de Almanca karışık bir şekilde harika bir rap düzenledi. Klip Oğuzhan Ejderoğlu yönetiminde çekilmiştir. Daha öncesine Oğuzhan Ejderoğlu’nu birçok ünlü rapperin klibinin yönetmenliğini yaparken görmüştük. 

Ortaq Instagram

Ortaq Spotify

Ortaq Youtube

Ortaq Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu