Oyuncu Kubilay Aka Kaza Geçirdi Yardımına Aras Bulut İynemli Yetişti

Kubilay Aka kendi evinde kaza geçirdi. Kafasındaki kanamayı durduramayan Aka’nın yardımına Aras Bulut İynemli yetişti. Kubilay Aka’nın kafasına 12 dikiş atıldı. Kubilay Aka kimdir, kaç yaşındadır? Hepsi ilgili makalemizde mevcuttur.

Oyuncu Kubilay Aka kaza geçirdi. İlk yardımı Aras Bulut İynemli yaptı. Geçtiğimiz haftalarda kendi evinde kaza geçiren oyuncu Kubilay Aka, düşüp kafasını cama vurdu. Kafasına cama vurmasıyla kanamayı hiç bir şekilde durduramayan Aka’nın yardımına yakın arkadaşı ve ayrıca komşusu olan oyuncu Aras Bulut İynemli koştu. Apar topar hastaneye kaldırılan Aka’nın kafasına tam olarak 12 dikiş atıldı. Durumu şu an iyi olan yakışıklı oyuncu, şimdi evinde dinlenerek iyileşiyor.


Pqueen Milli Voleybolcu Ve LGBT Bireyi Olan Ebrar Karakurt’a Destek Verdi.Haberin devamını okumak için tıklayınız:


Oyuncu Kubilay Aka Kimdir?

Oyuncu Kubilay Aka, 12 Nisan 1995 tarihinde gözlerini dünyaya açmıştır. Yakışıklı ve yetenekli oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aka, Türk oyuncu ve şarkıcıdır.

1995 senesinde dünyaya gelen Türk oyuncu ve şarkıcı olan Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Havaalanı Yönetim bölümünü okumuştur ve Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Havaalanı Yönetimden mezun olmuştur. Daha sonralarda ise Aka, oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Türk kanallarından biri olan Kanal D’de ekranlarında yayınlanmış olan Vatanım Sensin isimli dizisinde Ali Kemal karakterine hayat vermiştir ve Show TV ekranlarında yayınlanan popüler bir dizi olan Çukur dizisinde Celasun karakterlerine hayat vermiştir.

"<yoastmark

2018 senesinde Aşk Bu Mu? isimli filminde güzel ve yetenekli oyuncu olan Afra Saraçoğlu ile başrol oynamıştır. 2020 senesinde Netflix’te yayınlanan gençlik dizisi olan ve çoğunluk gençler olmak üzere izleyiciler tarafından oldukça beğenilen Aşk 101 isimli internet dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır. Bu karakteri canlandırmasıyla Kubilay Aka’nın kitlesi daha da artmıştır.

Kubilay Aka Kaç Yaşında?

Türk kanallarından biri olan Kanal D’de ekranlarında yayınlanmış olan Vatanım Sensin isimli dizisinde Ali Kemal karakterini canlandıran Kubilay Aka, 26 yaşındadır.

Kubilay Aka’nın Boyu – Kilosu Ve Burcu Nedir?

2018 senesinde Aşk Bu Mu? isimli filmde güzel ve sempatik bir oyuncu olan Afra Saraçoğlu ile başrol oynamıştır. 2020 senesinde Netflix’te yayınlanan gençlik dizisi olan Aşk 101 isimli internet dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır. Aşk 101 dizisi çoğunluk gençler olmak üzere izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir.

Kubilay Aka’nın boyu,kilosu ve burcu hayranları tarafından merak edilen bir konu olmuştur. Siz merak ettiğiniz için araştırdık ve Kubilay Aka’nın boyu, kilosu ve burcu şu şekildedir:

 • Kubilay Aka’nın boyu: 183 cm’dir.
 • Kubilay Aka’nın kilosu: 77 kilodur.
 • Kubilay Aka’nın burcu: Koç burcudur.

Oyuncu Kubilay Aka’nın Filmografi Ve Diskografisi Nelerdir?

Yetenekli ve aynı zamanda sempatik bir oyuncu olan Aka, oyunculuk kariyere boyunca birçok sayıda kaliteli ve başarılı fimlerde yer almıştır. Şarkıcı ve aynı zamanda Türk oyuncu olan Kubilay Aka’nın filmografisi ve diskografisi aşşağıdaki gibidir:

Başarılı oyuncu Kubilay Aka’nın Filmografisi:

 1. Televizyon
 • 2016-2017yılları arasında: Vatanım Sensin dizi – Ali Kemal karakterine hayat verdi.
 • 2017-2021 yılları arasında: Çukur dizi – Celasun Gümüş karakterine hayat verdi.
 • 2021 senesinde: Cam Tavanlar dizi – Cem kurucu karakterine hayat verdi. (başrol oldu)

 2. Sinema

 • 2017 senesinde: Arif V 216 filmi – Yakışıklı Kemal karakterine hayat verdi.
 • 2018 senesinde: Aşk Bu Mu filmi  – Umut karakterine hayat verdi.

 3. İnternet Dizisi

 • 2020-2021 yılları arasında – Aşk 101 dizisi – Kerem karakteri (başrol oynadı)

Yakışıklı isim Kubilay Aka’nın Diskografisi:

 4. Single’ları

 • (2018 senesinde) – “Gamzendeki Çukur” (Çukur Dizisinin kendi  müziği ) (ft. Hayko Cepkin ile) 
 • (2021 senesinde) – “Bu Sokaklar Acıya Kardeş Olur” (Çukur Dizisinin Müziği) (ft. Toygar Işıklı ile) 

Kubilay Aka’nın Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Türk kanallarından biri olan Kanal D’de ekranlarında bir zamanlar yayınlanan Vatanım Sensin isimli dizide Ali Kemal karakterine hayat vermiştir ve Show TV ekranlarında bir dönem yayınlanan ve oldukça popüler bir dizi olan Çukur dizisinde Celasun karakterlerine hayat vermiştir.

Celasun karakterine hayat veren Kubilay’a hem ulaşabileceğiniz hem de fotoğraflarını, güncel yazılarını, videolarını görebileceğiniz orijinal sosyal medya hesapları aşşağıdaki gibidir:

Kubilay Aka’nın orijinal Instagram hesabı: @kubilayakaa

Kubilay Aka’nın orijinal Twitter hesabı: @kubilayakaa

Aka Nasıl Oyuncu Oldu? Aşşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu