Pelin Aka ve Şems Tamar tekrar barıştı!
Haberler

Pelin Aka ve Şems Tamar tekrar barıştı!

Popüler sosyal medya fenomeni Şems Tamar ile Pelin Aka uzun süreli beraberliklerinin ardından geçtiğimiz ay sözlenmişti. Hatta Pelin Aka bu söz merasiminin vlogunu kendi Youtube kanalında paylaşmıştı. Sözlenen çift bir kaç gün önce birlikte olan fotoğraflarını sosyal medyadan kaldırıp birbirlerini takipten çıkarmışlardı. Nedeni bilinmeyen bu durum takipçileri merakta bırakmıştı. Pelin Aka ayrılıp ayrılmadıkları hakkında konuştu. Canlı yayında ayrıldıklarını ve ayrılık nedenlerini açıklayan Pelin Aka ve Şems Tamar sosyal medyadan tekrar takipleşmeye başladılar. 

şems tamar pelin aka ayrıldı mı

‘Videoları silmeye kıyamadım.’

Tiktok’ta yayın açan Pelin Aka takipçilerden gelen ‘Neden ayrıldınız?’ sorusunu cevaplamıştı. Yaklaşık 10 dakikalık bir yayında detaylı bilgi veren Pelin Aka’nın yayınına, Şems Tamar katıldı ve hediye göndermişti. Ancak Şems Tamar’dan henüz bir açıklama gelmemişti. Ayrılık haberinin ardından ortalık durulmuştu ancak çift sosyal medyadan tekrar takipleşmeye başladı. ‘Tekrar olur muyuz bilmiyorum’ diyen Pelin Aka ve Şems Tamar’ın barıştığı düşünülüyor.

‘Son zamanlarda zaten anlaşamıyorduk. Bu da yayınlara falan yansıyordu ister istemez. Sürekli en ufak şeylere bile kavga ediyorduk. Oturup konuştuk. Büyük bir kavga ettik en son. Ben ‘ara verelim.’ dedim. Şems de ‘ara vermek diye birşey olmaz, ayrılalım.’ dedi. Biz ayrıldıktan sonra tekrar barıştık. Bunu daha öncede açıklamıştım. Bu barışmada bazı şeylerde anlaştık. Şems çok kıskanç, zamanla bu beni sıktı. Sonra bu aramızda kavgalara sebep olmaya başladı. Artık çığırından çıkmıştı. Ben hala çok seviyorum. Bende hala yeri çok ayrı. Kötü bir şekilde ayrılmadık. Aldaltma, yalan gibi bir durum yok. Sadece anlaşamadığımız konular vardı. Arada konuşuyoruz. Ama tekrar olur mu olmaz mı bilmiyorum. Onun yüzüğü çıkardığını gördüm. Videoları ben kaldıramadım. Çünkü kıyamadım. Şems’in hesabı hala bende açık, attığınız mesajlar çok iğrenç hepsini görüyorum. ‘

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!