Pelin Olgun kimdir? Babala TV’den neden ayrıldı? Sevgilisi kim?

Pelin Olgun ile tanışmaya hazır mısınız ? Pelin Olgun kimdir? Sizleri bu yazımız da Pelin Olgun ile tanıştırmak istiyoruz. Pelin Olgun kaç yaşında?  Hangi takımlı? Pelin Olgun Babala TV’den neden ayrıldı? Hangi üniversiteden mezun? Pelin Olgun’un sevgilisi kim? Pelin Olgun’un sosyal medya hesapları hepsi ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz…

Pelin Olgun Kimdir?

Pelin Olgun kimdir? Kısaca tanıyalım…

Pelin Olgun’u daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce ekranların Tiktok uygulamasının gözdesi Pelin Olgun’a kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 55 kg
  • Boyu: 1,75 cm
  • Yaşı: 30
  • Burç: Oğlak
  • Doğum tarihi: 1 Ocak 1991
  • Yaşadığı yer: İstanbul

Eğer ki başlıklarımız sizde Pelin Olgun hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Pelin Olgun Kimdir?

Pelin Olgun kaç yaşında?

Pelin Olgun 30 yaşındadır.

Pelin Olgun’un boyu

Pelin Olgun’un 1,75 cm boyundadır.

Pelin Olgun’un kilosu

Pelin Olgun 55 kilodur.

Pelin Olgun’un doğum tarihi

Pelin Olgun 1 Ocak 1991 tarihinde doğmuştur.

Pelin Olgun’un burcu

Pelin Olgun 1 Ocak 1991 tarihinde doğduğu için Oğlak burcudur.

Pelin Olgun nerelidir?

1 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gözlerini Egenin İncisi Ege’de açan başarılı içerik üreticisi Pelin Olgun hayatının büyü bir kısmını da İzmir’de geçirmiştir.

Pelin Olgun nerede yaşıyor?

Egenin İncisi İzmir’de doğup büyümüş fakat şu an İstanbul’da ikamet etmektedir.

Pelin Olgun’un sevgilisi var mı? Evli mi?

Bir dönem Okan Can Erol ile ilişkisi olan güzeller güzeli Pelin Olgun’un şu an bir ilişkisi olup olmadığı bilinmemektedir.

Pelin Olgun hangi takımlı?

Güzeller güzeli Pelin Olgun’un hangi takımlı olduğu bilinmemektedir.

Pelin Olgun ne kadar kazanıyor?

Pelin Olgun bu bilgiyi paylaşmamıştır.

Pelin Olgun hangi üniversiteden mezun?

2009 yılında kazandığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden mezun olmuştur. 2011 yılında ise Eskişehir’de bulunan Anadolu Üniversitesinde eğitim almıştır.

Pelin Olgun hangi bölümü okudu? Ne mezunu?

Başarılı ve genç içerik üreticisi Eskişehir Osmangazi Üniversitesini 2009 yılında kazanmış ve Karşılaştırmalı Edebiyat Bilimi Uzmanlığı Bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. Bununla yetinmeyen Pelin Olgun aynı zamanda 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim ve Medya Çalışmaları Bölümünde eğitim aldı.

Pelin Olgun Kimdir?

Pelin Olgun’un okul hayatı

İzmir’de doğan başarılı Pelin Olgun ilkokul, ortaokul ve liseyi Egenin İncisi İzmir’de okudu. Daha sonra Lisans eğitimi hakkı (4 yıl) kazanarak üniversiteyi okumak için Eskişehir’e gitti. Kendini 2008 yılında Eskişehir’in göbeğinde bulan Pelin Olgun üniversite hayatına hızlı uyum sağlayarak Eskişehir Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bilimi Uzmanlığı Bölümünde okurken 2011 yılında aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İletişim ve Medya Çalışmaları Bölümünde eğitim almaya başladı. 2014 yılında Eskişehir Üniversitesinden mezun oldu.

Pelin Olgun kariyer hayatı

Daha önce amatör işler yapmasının yanı sıra 2011 yılında profesyonel çalışma hayatına Etkin Gazetesinde editör olarak işe başlayarak atıldı. 1 yıl geçtikten sonra 2012 yılında Cumhuriyet Daily Newspaper Gazetesinde gene editörlük yaptı. Daha sonra 2015 yılının mart ayında TV Net kanalında çalışmaya başladı fakat bu sefer haber editörlüğü yaptı. 2016 yılında ise Enva Medya Şirketi’nde sunucu olarak çalışan Pelin Olgun 6 Ekim 2016 yılında açmış olduğu ViBio adlı kanalda kendi videolarını çekmektedir. Bol emek vererek 3 yıl kadar bir sürede 1 milyon aboneye ulaşmayı başarmıştır.

Pelin Olgun Vibio kanalının hikayesi

Üniversiteyi yazılı editör olmak için okuyan güzeller güzeli Pelin Olgun üniversite sınavına hazırlanırken öğretmeninin Pelin Olgun’a bakıp ‘Sen ekrana yakışırsın aslında.’ demesi üzerine içine bir kurt düşmüş. Kanalı açınca ‘Özgür Hoca böyle demişti.’ demiş. Böyle içerikler üretmenin zor olduğunu fakat onu mutlu olduğunu da belirtti.

Pelin Olgun söyleyeceklerini ezberliyor mu?

Videoda söyleyeceklerini hazırlarken 1400 kelimeye kadar gittiğini söyleyen başarılı isim Pelin Olgun önündeki ekrana yazıları açtığını fakat oradan okurken doğaçlama kendi yorumunu da kattığını belirtti.

Pelin Olgun Kimdir?

Pelin Olgun videodaki yorumlar hakkında düşünceleri neler?

Bu soruya ‘Çok içine sinerek çektiğim bir videoyu koyduğumda ilk 1 saat yorumlara bakıyorum. Haklı olarak çektiğim videonun övüldüğünü görmek istiyorum. Üstünde kapalı bir şey bile olsa gelen yorumların ‘Dekolte göstermeden de yapabilirdin videoyu.’ şeklinde olduğunu gördüğüm için yorumlara çok fazla bakmıyorum.’ diyerek cevap vermiştir.

Pelin Olgun’un gelecek planları neler?

‘’Stand-up yapmayı çok düşündüm. Çok fazla kadın Stand-up yapan göremiyorum. ‘Kadınlar güldüremez.’ önyargısının gerçek olduğunu düşünüyorum. Kadınlara erkeklere kıyasla daha alıcı gözle bakılıyor. Örneğin; bir adam komik bir surat yaptığında komik olabiliyor, fakat kadın yaptığında ‘Aa çirkinleşti bu şimdi!’ düşüncesi oluşuyor. Gülse Birsel bile çirkin karakterlere bürünüyor. Çünkü güzel bir karakter olsa güldüremeyeceğini biliyor. Deliha filminde de aynı şekilde. Bu ülkede komedi içerisinde bile kadınlardan güzellik beklentisi var.‘’

Pelin Olgun sevenlere müjde!

Başarılı Pelin Olgun kitap çıkarmayı düşünüyor. Konusu hakkında da açıklama yapan Pelin Olgun bugüne kadar aynı şeyleri hissetmiş olan ikiz kardeşlerin ölüm hissini merak etmesi üzerine bir kitap yazmayı planlıyor. Edebiyat diploması olduğu için o diplomaya layık bir malzeme çıkarmak istediğini ve buna tam olarak cesaret edemediğini de dile getirdi. Tüm her şey belli olduğunda kitaba dökmek istediğini fakat hem sonunun belli olmadığı hem de üşengeç olduğu için henüz kitaba dökmediğini söyledi.

Pelin Olgun nasıl biridir?

Pelin Olgun’un yakın arkadaşlarından biri olan Emre bu soruya ‘İnsan gibi insandır, merttir, haklı olanın doğru olanın yanındadır, adildir, güvenilirdir, duygusaldır, içtendir.’ diyerek cevap vermiştir. ‘Birçok kelimeyi yanlış biliyor. Mesela Kızılderilileri Kızıldereliler sanıyordu. Ağız şapırtısından nefret eder. Sinirlenince karşıdakini tükürmek ile tehdit eder. Ayrıca çok da meraklıdır. Whatsapp uygulamasında gönderdiğin mesajı o görmeden silersen günlerce başının etini yer. Öğrenmeden bırakmaz.’ diye de eklemiş.

Pelin Olgun Kimdir?

Pelin Olgun Babala TV’den neden ayrıldı?

Vibio ile fikir ayrılıkları yaşadığı dönem Oğuzhan Uğur’un Babala TV kanalına konuk olarak giden güzeller güzeli Pelin Olgun program sonrası kendini Babala TV kanalında çalışırken bulduğunu belirtti. 7/24 Vibio kanalındaki ekip arkadaşları ile birlikte olduğunu, sürekli sohbet içerisinde oldukları için aile gibi olduklarını belirten Pelin Olgun Babala TV kanalında çalışırken stüdyoya sadece videoyu çekmek için gittiğini sonra video hazırlandıktan sonra paylaşıldığını söyledi. Bu yüzden çok fazla samimi olamayan Pelin Olgun sevenleri tarafından eski neşesinin olmadığını fark edildiğini de ekledi. Babala TV kanalında işler reklam alırsan para kazanırsın tarzında ilerlediği için ve kanalda Oğuzhan Uğur varken herkesin haklı olarak onun videosuna gittiğini Pelin Olgun’un para kazanamadığını ve ilk defa ailesinden para istemek zorunda kaldığını söyleyen Pelin Olgun içerik olarak ve tarz olarak farklı olduğu için içeriği tutmadı. Vibio tekrar aradı. Babala TV kanalından ayrıldığı döneme denk gelmesi ve o kanalda daha rahat olduğu için kabul etti.

Pelin Olgun silinen Ahmet Kaya videosu

Vibio kanalında videosunu yaptığı Ahmet Kaya adlı sanatçının ailesi ile sorun yaşamıştır. Bu konuyu ise ‘’Ahmet Kaya’nın ailesi 45 bin Türk liralık dava açtı. Severek ve isteyerek onları kırmadım. Ama kalpleri kırılmış. O zamanlar daha sert yapıda olduğum için he şeyi söylemeye çalıştım. 10 dakikalık videosunun son 20 saniyesinde falan kalpleri kırılmış. Onlar da ‘Kaldırın videoyu! Hem videolarını hem şarkılarını kullanıyorsunuz.’ dediler. Bizde ‘Kaldırmıyoruz çünkü adil kullanım kotası sınırları içerisinde kullandık videoları da şarkıları da.’ dedik. Onlar ısrar edince haklı olduklarını düşünüyorlarsa dava açmalarını söyledik. Dava açtılar. Biz de videoyu kaldırdık. O zamana kadar çok fazla şey söylenmişti. Ben ufacık bir şey söylemiştim. Belki bardağı taşıran son damla ben oldum, belki bana gıcık oldukları için bilmiyorum. Dava bana açıldı.’ cümleleri ile açıklamıştır.

Pelin Olgun Kimdir?

Pelin Olgun’un sosyal medya hesapları

Sizler için güzeller güzeli Pelin Olgun’un kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Pelin Olgun’a aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Pelin Olgun Instagram

92,1 bin takipçisi ile güzeller güzeli içerik üreticisi fotoğraf ve videoları ile güzelliğini gözler önüne seriyor. 996 gönderi paylaşan başarılı Pelin Olgun bu hesabı aktif şekilde kullanmaktadır. Pelin Olgun’un Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Pelin Olgun Twitter

Twitter hesabını da aktif şekilde kullanan Pelin Olgun’un 2,906 takipçisi var. Bu uygulamadaki hesabını daha çok günlük hayatında yaşadıkları ile ilgili sözler, özlü sözler, imalı cümleler yazmak için kullanmaktadır. Güzeller güzeli Pelin Olgun’un Twitter hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

Pelin Olgun Youtube

Uzun zamandır birlikte çalıştığı Vibio kanalının 1,35 milyon takipçisi bulunmaktadır. Bu Youtube kanalı 6 Ekim 2016 tarihinde kurulmuştur. Sert eleştiriler yaptığı ‘Aslında kim?’ formatı ile tanınan Pelin Olgun’un videolar paylaştığı Vibio Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Sert eleştirileri ile bazı isimleri yorumlayan Pelin Olgun’un kamera arkasındaki hallerini hala görmediniz mi?

Güzel diksiyonu ve tam yerinde yorumları, esprileri ile bizleri büyüleyen, video ne ara bitti dedirerek izleten güzel mi güzel Pelin Olgun’un bu videolar kaydedilirken ki hallerini görmeyen kalmasın. Biz gülerek izledik. Sizler de öyle izlemeniz dileği ile videoyu buraya bırakıyoruz.

Pelin Olgun’un Babala TV kanalından ayrılınca Vibio kanalına dönüşü nasıl mı oldu?

Önce Vibio kanalı için videolar çeken fakat daha sonra ayrılan Babala TV kanalında işe başlayan Pelin Olgun oradan kazanç sağlayamayınca ayrılmak zorunda kaldı. Bunu duyan Vibio tekrar onlarla çalışması için teklif verdi. Bu teklifi kabul eden Pelin Olgun’un kanala dönüşünü mizahi şekilde videoya alan Vibio kanalının bu videosunu buraya bırakıyoruz. Sonuna kadar izlemeni öneriyoruz. İyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com