Röportajlar

Başak Köklüyaka Kimdir?
Başak Köklüyaka Kimdir?

Başarılı oyuncu Başak Köklüyaka hakkında merak edilen her şey yazımızın devamında sizlerle...

Aras Bulut İynemli Kimdir?
Aras Bulut İynemli Kimdir?

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli hakkında merak edilen her şey yazımızın devamında sizlerle...

Özge Yağız Kimdir?
Özge Yağız Kimdir?

Yazımızın devamından güzel oyuncu Özge Yağız ile ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Gülse Birsel Kimdir?
Gülse Birsel Kimdir?

Gülse Birsel Kimdir? Yalan Dünya isimli zamanının en popüler dizisinde Deniz karakterini canlandıran Gülse Birsel, burada saf ve kültürlü bir karakteri canlandırmaktadır. Rıza adlı karaktere aşık olmasıyla birlikte diziye heyecan katarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Gülse Birsel,in boyu kaç? ya da Gülse Birsel, kaç kilo? ve Gülse Birsel'in kardeşi kimdir? soruları da hemen arkasından gelmektedir. 11 Mart 1971 olan Gülse Birsel boyu kaçtır? ve Gülse Birsel kilosu kaçtır?

Engin Günaydın Kimdir?
Engin Günaydın Kimdir?

Adından birçok film ve dizide söz ettiren Engin Günaydın hakkında merak edilenleri biriktirmeye devam ediyor. Özellikle Galip Derviş dizisinde göstermiş olduğu başarılı performans ile akıllara kazınan isim olmuştur.

Nuri Harun Ateş Kimdir?
Nuri Harun Ateş Kimdir?

Kariyerinde birçok başarıya imza atan ve Sezen Aksu ile yaptığı düet ile dillerden dillere konuşulan Nuri Harun Ateş Kimdir?

Berkay Akıncı Kimdir?
Berkay Akıncı Kimdir?

Berkay Akıncı Kimdir? Sosyal medya sektöründe son zamanda paylaştığı içeriklerle çok konuşulan bir isimdir. Başarılarılı içerikleriyle isminden çok söz ettiren Berkay Akıncı, markasını ve profilini zirveye taşımak isteyen kullanıcılarının odak noktası olmuştur. Dijital dünyayla ilgili bilgili paylaşımları hemen trendler listesine girmektedir. Küçük yaştan itibaren dijital alana kendini adamış ve başarıyı yakalamış bir iş insanıdır. Sosyal medya alanlarında her türde hizmetin yer aldığı şirketi bulunmaktadır. Yazılım ve kodlama alanlarında profesyonel olarak çalışmaktadır. Birçok firmayı sosyal alanda öne çıkaracak bağlantıyı sağlamaktadır. Tüm firma sahiplerinin, içeriğini merakla beklediği Berkay Akıncı’yı daha yakından tanıyalım

Gökberk Demirci Kimdir?
Gökberk Demirci Kimdir?

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Gökberk Demirci hakkında merak edilen her şey yazımızın devamında...

Beyza Doğuç Kimdir?
Beyza Doğuç Kimdir?

Son zamanların yükselişe geçen fenomenleri arasında yer alan Beyza Doğuç Kimdir? Söylediği şarkılar ve çektiği kısa filmler ile dikkatleri üzerine çekmiş ve merak konusu olmuştur. 1996 yılında dünyaya gelen ve henüz 26 yaşında olan Beyza Doğuç genç yaşta büyük başarılara imza atmıştır. Kariyerindeki bu başarıları ve daha fazlasını Beyza Doğuç Kimdir? Yazımızda derledik.

Yusuf Çim  Kimdir?
Yusuf Çim Kimdir?

Yusuf Çim Kimdir? Kiralık Aşk adlı Yusuf Çim, aile fertleri tarafından kardeşleriyle birlikte terk edilen Defne'nin aşk hayatını konu alan dizide en dikkat çeken karakterlerden birine hayat vererek dikkatleri üzerine çekmiştir. Burada Koray adlı modacıya hayat vermiştir. Yusuf Çim aslen nerelidir? ya da Yusuf Çim Kim? veya Yusuf Çim'in Göz Rengi Ne? soruları oldukça merak edilmektedir. Yusuf Çim'in boyu kaç? ya da Yusuf Çim kaç kilo? ve Yusuf Çim'in kardeşi kimdir? soruları da hemen arkasından gelmektedir. 26 Eylül 1991 olan Yusuf Çim kaçtır? ve Yusuf Çim'in kilosu kaçtır?

Çağla Özavcı Kimdir?
Çağla Özavcı Kimdir?

Çağla Özavcı kimdir? Dizilerin ve filmlerin sevilen oyuncusu Çağla Özavcı hakkında merak edilen soruları bir hayli biriktirmeye devam ediyor.

Kolpa Grubunun Gitaristi Bora Yeter Kimdir?
Kolpa Grubunun Gitaristi Bora Yeter Kimdir?

Şarkılarıyla birçok kişinin beğenisini kazanmış Kolpa grubu üyeleri bir hayli merak edilmektedir. Özellikle dinleyici kitlesinin merak ettiği isim Kolpa grubunun gitaristi Bora Yeter Kimdir?